Video popullore!!

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=oiwlAqhCJ7Q]YouTube - Shyhrete Behluli-Je ma e mira[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=sVDyXsyQG3A]YouTube - Shyhrete Behluli-Bija o moj bija[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=0r5NNtUEAP4]YouTube - Shyhrethe Behluli - Ah pleqni[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=hqK-x0xY9Kk]YouTube - Shyhrete Behluli - Moj e mira e kesaj mahalle - Argetimi.net[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=L_r0SS0FVqE]YouTube - Shkurte Fejza - Malli[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=JkTmken7IdY]YouTube - Artiola Toska- Vjehrra[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=zM_rCCmsioc]YouTube - Bujar Qamili dhe Artjola Toska - Je e vogel rrumbullak[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=x71hI-McfjA]YouTube - Bujar Qamili -Potpuri Popullore- www.tiranachat.net[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=beubxzr2pJ4]YouTube - Bujar Qamili - Ah Pranvera Pranvera[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=aVle0-RNbF8]YouTube - Poni - Dashuria Labe[/ame]

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=CY7NBtNsbI0]YouTube - Albanian Folk Song - Kenge Labe[/ame]
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=eTsuCb6FME0]YouTube - Remzie Osmani - KENG E RE 2008[/ame]
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=s7QSXs4gd1c&feature=related]YouTube - Mahmut Ferati - Zemren time do ta dhuroj.[/ame][ame=http://www.youtube.com/watch?v=4aIfvfE86Dk&feature=related]YouTube - Mahmut Ferati - Shyhrete Behluli[/ame]
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ooOzHe7UudA&feature=related]YouTube - Poni - Laberi moj laberi[/ame]
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=b8iD5KgCCSI&feature=related]YouTube - Maya Alickaj- Nuse do te bej ne gusht[/ame]
o shqiptarka imeeeeeeeeeeee :D
 

*Linda*

Lost out in the desert
M'ka marr malli:(

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bMmcT3UOd78]YouTube - Lulet e Gurbetit[/ame]
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=8tNl5dS59TQ]YouTube - Shkurte Fejza - U.S.A. ( NEW 2008 )[/ame]
 

korcagirl

New member
do doja te gjeja kengen e silva gunbardhi me nje grua e kendon,sdi ku ta gje,e kam pare ne video,por dua ta incizoj ne Cd,nqs dikush me thote se ku mund te gjej,thnx so much
 

njoni

llahtaria vete
Nese esht e mundur te kujtosh titullin e kenges.. ndoshta do te mund te te ndihmoja!
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Shiko ktu nqoftse eshte :D ne Vatra e Muzikes Shqiptare dhe kerkoje me emrin silva
ishin disa keng mendoj se eshte edhe ajo qe po e kerkon
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
epo ather nuk qenka por un kerkoj si te me bie ne sy do te tregoj se ku ;)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Kjo eshte kenga:)

Silva Gunbardhi dhe Paro

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0gs6S6Bis-o]YouTube - Paro & Silva Gunbardhi - Nene E Bije[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=wLSrx32oDyc&feature=related]YouTube - Irini Qirjako - Te Rrapi Ne Mashkullore[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
[ame=http://it.youtube.com/watch?v=XoNzG-PD2dk]YouTube - Grupi ''Ali Pashe Tepelena'' - Selam Labi[/ame]
 
Top