Videoklipet e preferuara neper Bote

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
[video=youtube;jpwD-j2qfbk]http://www.youtube.com/watch?gl=IT&hl=it&v=jpwD-j2qfbk[/video]
 
Last edited by a moderator:

Ghost

Anëtar i Nderuar
[video=youtube;VYIxUM-CnSw]http://www.youtube.com/watch?v=VYIxUM-CnSw&ob=av2e[/video]
 
Last edited by a moderator:

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Me falni per postimin e kaluar :p

Kjo eshte nje nga videot e mija te preferuara. Justin Nozuka "After Tonight"
Muzika, tekti, vendi ku eshte filmuar, ai ne kitare, erresira... Perfekte.

 
Last edited by a moderator:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Tashme po e leme pas....THE SUMMER :(

 
Last edited:

*Linda*

Lost out in the desert
me pelqen shume video dhe kenga

 
Last edited by a moderator:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг


:dance::dance::dance::dance::dance:
 
Last edited:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
 
Last edited:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
[video=youtube;po-CIdjvWvY]http://www.youtube.com/watch?v=po-CIdjvWvY&feature=related[/video]
 
Last edited:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
[video=youtube;wiG-TgYjHP8]http://www.youtube.com/watch?v=wiG-TgYjHP8&feature=related[/video]
 
Last edited:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
 
Last edited:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг

Kenaqesi per veshin dhe syte :D
 
Last edited:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
 
Last edited:

Ghost

Anëtar i Nderuar
 
Last edited by a moderator:

Ghost

Anëtar i Nderuar
 
Last edited by a moderator:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Videot e preferuara

 
Last edited by a moderator:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Videot e preferuara

 
Last edited by a moderator:

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Videot e preferuara

 
Top