What's on your mind..?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qu merr bakllava, e po ti fotografojme le ti kqyr @Aki
Bakllav ksaj radhe skem qit, veq me i fotografu diqka tjeter po tutna mos po lakmon e e re, sbon
 

Vvetoni

Anëtar
Bakllav ksaj radhe skem qit, veq me i fotografu diqka tjeter po tutna mos po lakmon e e re, sbon
O veç le ta sheh se edhe na ham nutella e keso jo veç ajo. Nutella nutella
 
  • Haha
Reactions: Aki

Vvetoni

Anëtar
Kështu është kur e ha të gjithë sherbetin në fillim, e mbetet bakllavaja pa lëng.
Në këto raste, unë e shoqëroj me Koka Kolla.
Une e shkri nutellen, ja qes mbi te. Pak lenge, dashuri.
 

Vvetoni

Anëtar
Qysh jemi kane tu postu ne forum veq kur kan hy shkijet.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Dashuria nuk të mëson vetëm të duash atë që ke, por të dish të mbash dhe të kesh përgjithmonë atë që don !
 
  • Like
Reactions: NGU
Top