What's on your mind..?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
20688487_1881173632209354_7935654787549233152_n - Copy.jpg
 

Aki

misfit
Tere keto orientimet seksuale qe jane tani ne mode, posa lexova per autoseksualet - njerez qe eksitohwn kur shohin vetveten...
 

Didi

C'est la vie.
Sot e kisha ndar mendjen te shkoja ne det dhe ra shi.
 

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member
kurgjo per kok te Buqes. :p
 

Tiku

Obiter Dictum....
Staff member
Thone se kur ujku deshte te hante shqerren sapo pa sorkadhen qe kaloi aty afer e nau menjen me i shkly te dyja. :D
 

Vvetoni

Anëtar
Vetoni i lenduar, joshes ne fotot e fundit, del pa te brendshme ne ballkon (video).
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Whats on my mind?

Tema qe kam hapur
Sado qe njeriu tshitet aktor ne dicka, nuk i zgjat aktrimi shume, i dalin ne shesh ngjyrat e verteta
 
Top