What's on your mind..?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

lovely

Anëtar i ri
Kaos total dhe syte verdall :unsure:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
When a father gives to his son, both laugh; when a son gives to his father, both cry.
 

lovely

Anëtar i ri
Ndergjegjshmeria ndodhet ne gishtin e madh te dores se majte dhe ne gishtin e mesit te dores se djathte...
 

lovely

Anëtar i ri
Ndergjegjshmeria ndodhet ne gishtin e madh te dores se majte dhe ne gishtin e mesit te dores se djathte...
Pse qeshni ju lutmi ?
 

Didi

C'est la vie.
Staff member
«Non ti chiedo di amarmi sempre così ma ti chiedo di ricordartelo. Da qualche parte dentro di me ci sarà sempre la persona che sono stasera»

FSF
 

Didi

C'est la vie.
Staff member
Hape pra ça pret apo je msu me ti bo unë gjithmon. Ahahhah
Po rri o rri. Se u lodhe.

Temen e ke te hapur, ke komentuar tek tema e mbyllur. Po si e gjete kete dhe jo ate tjetren njehere? Se ka dite mbyllur.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top