Shqiptar te Bashkuar
android

hap Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...
 

Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar

Miresevini ne Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar.

 1. Tė njihemi me njėri-tjetrin Threads / Posts  Postimi i Fundit fv

  1. fv

   Prezantoni veten nė forum

   (5 Duke Shikuar)

   Prezantimi dhe njohja e anėtarėve midis tyre.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 984
   • Postime: 21,685
  2. fv

   Dedikuar Shqipėrisė

   (2 Duke Shikuar)

   Nėnforumi ku do tė zbuloni perlat dhe bukuritė e fshehura tė Shqipėrisė. Vendet mė tė bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipėrisė.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 468
   • Postime: 2,649
  3. fv

   Pėrshėndetje dhe Urime

   (7 Duke Shikuar)

   Pėrshėndetjet dhe urimet tuaja tė zemrės pėr anėtarėt e forumit.


   Nėn-Forume:

   1. Ditėlindjet e anėtarėve

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 418
   • Postime: 11,454
  4. fv

   Viset shqiptare

   (3 Duke Shikuar)

   Ideja e kėtij forumi ėshtė qė tė marrin pjesė tė gjithė shqiptarėt e kosovės,maqedonisė, malit tė zi dhe camėrisė. Kėtu mund tė flisni pėr cdo gjė qė ka tė bėjė me jetėn e tyre nė kėto vise.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 84
   • Postime: 11,295
  5. fv

   Kushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijeve tė atdheut tė tyre lė tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 103
   • Postime: 2,043
  6. fv

   Albumi Fotografik

   (3 Duke Shikuar)

   Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshme

   Moderatoret:

   1. Legally_Sweet

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 458
   • Postime: 11,315

   Postimi i Fundit:

   Private
 2. Tema shoqėrore Threads / Posts  Postimi i Fundit fv

  1. fv

   Portali i forumit

   (6 Duke Shikuar)

   ėshtė si tė thuash prezantimi i parė i forumit dhe ketu gjenden temat me tė klikuara ose mė tė rejat.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,617
   • Postime: 11,694
  2. fv

   Diskutime shoqėrore

   (6 Duke Shikuar)

   Probleme sociale tė shoqėrisė, diskutime mbi fenomene tė tilla si rracizmi, varfėria, diskriminimi dhe tė gjitha ato fenomene qė na ndodhin gjatė rendit tė ditės. Kanė njė shumėllojshmėri problemesh tė cilat kėtu kanė vendin e lirė pėr t'u diskutuar.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,702
   • Postime: 54,540
  3. fv

   Arsimi

   (1 Duke Shikuar)

   C'do gjė mbi shkollėn, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.


   Nėn-Forume:

   1. Bota studentore

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 305
   • Postime: 3,073
  4. fv

   Dashuri dhe pasion

   (4 Duke Shikuar)

   Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

   Moderatoret:

   1. dangerous

   Nėn-Forume:

   1. Rrefime ndjenjash

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 981
   • Postime: 24,966
  5. fv

   Stil jete

   (1 Duke Shikuar)

   Mėnyra jetesės - sesi mund ta bejme atė sa mė tė qetė, recetat e dashurisė dhe kreativitetit njerėzor. Kėshillat qė mund tė na ndihmojnė nė jetėn tonė tė pėrditshme, nė cdo aspekt tė saj, nė familje, dashuri, miqėsi etj.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,122
   • Postime: 8,932
  6. fv

   Tė ndryshme

   (7 Duke Shikuar)

   Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 3,504
   • Postime: 42,515
  7. fv

   Nuk lejohet pjesėmarrja nėn moshėn 18 vjec!

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,305
   • Postime: 20,210

   Postimi i Fundit:

   Private
 3. Media dhe politika Threads / Posts  Postimi i Fundit fv

  1. fv

   Aktualiteti botėror

   (7 Duke Shikuar)

   Zhvillimet mė tė fundit neper bote si dhe politikat e brendshme dhe tė jashtėme.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 3,051
   • Postime: 18,637
 4. Multimedia Threads / Posts  Postimi i Fundit fv

  1. fv

   Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve tė ndryshme qė karakterizojnė Shoqerinė Shqiptare.


   Nėn-Forume:

   1. Kinematografia

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 193
   • Postime: 1,616

   Postimi i Fundit:

   Private
  2. fv

   Muzika shqiptare dhe e huaj

   (1 Duke Shikuar)

   Magjia e tingujve tė preferuara,albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt shqiptarė e tė huaj.

   Moderatoret:

   1. Passion,
   2. dangerous

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 243
   • Postime: 5,910
  3. fv

   Video

   (5 Duke Shikuar)

   Kėtu do tė vini tė gjitha videot e muzikės, sportit, humorit etj.

   Moderatoret:

   1. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 675
   • Postime: 4,903
 5. Arti dhe Kultura Threads / Posts  Postimi i Fundit fv

  1. fv

   Letėrsia

   (5 Duke Shikuar)

   Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 583
   • Postime: 14,383
  2. fv

   Kėndi i fėmijėve

   (2 Duke Shikuar)

   Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 83
   • Postime: 767
  3. fv

   Gjuha shqipe

   (6 Duke Shikuar)

   Gjuha jonė sa e mirė, sa e ėmbėl sa e dlirė


   Nėn-Forume:

   1. Fjalė tė urta popullore

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 239
   • Postime: 2,792
  4. fv

   Arkitektura dhe Inxhinieria

   (1 Duke Shikuar)

   Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 174
   • Postime: 1,036
  5. fv

   Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 228
   • Postime: 2,140
  6. fv

   Moda dhe estetika

   (4 Duke Shikuar)

   Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,130
   • Postime: 8,682
  7. fv

   Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 274
   • Postime: 3,567
 6. Legjislacioni Threads / Posts  Postimi i Fundit fv

  1. fv

   Jurisprudencė

   (1 Duke Shikuar)

   Jurisprudenca cfarė pėrbėn nė tėrėsi Jurisprudenca. Tė qėnit Avokat, Jurist, dhe Trup gjykues

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 89
   • Postime: 423
  2. fv

   Interpretimi i kodit civil sipas idesė tuaj.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 6
   • Postime: 31
  3. fv

   Teknika Legjislative

   (1 Duke Shikuar)

   Parime dhe rregulla pėr hartimin e akteve normative.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 8
   • Postime: 57
  4. fv

   Nocioni ligj pėrcaktohet si akt juridik i pėrgjithshėm, rregull e detyrueshme dhe si urdhėr shtetėror i sanksionuar, i adresuar numrit tė pakufizuar tė subjekteve tė sė drejtės pėr ta perfillur. Ligji miratohet konform me kushtetutėn, nė procedurė tė vecantė, zakonisht nga organi legjislativ i njėjtė qė e miraton kushtetutėn. Aspekti juridik-formal i ligjit konsiston nė konstatimin se ligji ėshtė akt juridik i shprehjes sė vullnetit politik tė ligjvėnėsit. Aspekti material i ligjit konsiston nė pėrmbajtjen e normave juridike te tij. Ligjet janė tė shumta dhe praktikisht i rregullojnė tė gjitha sferat e jetės shoqėrore, sic janė arsimi, kultura, shkenca, shėndetesia, ekonomia etj.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 31
   • Postime: 116
  5. fv

   Libraria e akteve ligjore

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 15
   • Postime: 49
 7. Shkenca Politike Threads / Posts  Postimi i Fundit fv

  1. fv

   Politika

   (2 Duke Shikuar)

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 365
   • Postime: 3,163
  2. fv

   Diplomacia

   (4 Duke Shikuar)

   Nėn-Forume:

   1. Presidenca
   2. Qeveria
   3. Ministritė
   4. Ambasadat

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 29
   • Postime: 198
  3. fv

   Ideologji

   (11 Duke Shikuar)

   Nėn-Forume:

   1. Nazizmi
   2. Fashizmi
   3. Socjalizmi
   4. Komunizmi
   5. Demokracia
   6. Anarkia

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 44
   • Postime: 461
 8. Shkencat sociale Threads / Posts  Postimi i Fundit fv

  1. fv

   Filozofia

   (1 Duke Shikuar)

   Bisedime tė lira mbi tema tė Filozofisė.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 181
   • Postime: 2,225
  2. fv

   Psikologjia

   (1 Duke Shikuar)

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 606
   • Postime: 4,630
  3. fv

   Historia

   (4 Duke Shikuar)

   Historia kombėtare shqipėtare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,537
   • Postime: 8,321
 9. Shkencat Ekzakte Threads / Posts  Postimi i Fundit fv

  1. fv

   Shkencė dhe Teknologji

   (6 Duke Shikuar)

   Gjithcka rreth shkencės dhe teknologjisė sė fundit!

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 781
   • Postime: 2,512
  2. fv

   Matematikė dhe Gjeometri

   (1 Duke Shikuar)

   Probleme, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.

   Moderatoret:

   1. Hartini

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 84
   • Postime: 1,592
  3. fv

   Ekonomi dhe Biznes

   (5 Duke Shikuar)

   Nė kėtė forum mund tė gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipėtare dhe ajo botėrore

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 359
   • Postime: 1,409
  4. fv

   Mjekėsia

   (7 Duke Shikuar)

   Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve tė ndryshme.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,979
   • Postime: 9,589
  5. fv

   Astrologjia

   (2 Duke Shikuar)

   Kėtu do tė gjeni cdo informacion qė ka tė bėj me kėtė degė kaq tė mistershme e tė bukur tė Astrologjisė. Horoskop etj..

   Moderatoret:

   1. Natta

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 374
   • Postime: 3,449
  6. fv

   Arkeologji dhe antropologji

   (1 Duke Shikuar)

   Arkeologėt nė kėrkim tė thesareve dhe pėrmbajtja e lashtėsisė Shqipėtare

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 253
   • Postime: 526
  7. fv

   Fenomene paranormale

   (2 Duke Shikuar)

   Tek ky forum mund tė flasim pėr tė gjitha ato fenomene tė cilat pėr njė arsye ose njė tjetėr mbeten enigmė dhe tė pashpjegueshme.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 151
   • Postime: 1,768
  8. fv

   Enigma dhe mistere

   (1 Duke Shikuar)

   Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe kuriozitete intriguese te botes qe na rrethon

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 262
   • Postime: 1,348
  9. fv

   Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 526
   • Postime: 2,320
  10. fv

   Gjeologji dhe Gjeografi

   (4 Duke Shikuar)

   Nėn-Forume:

   1. Turizmi

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 388
   • Postime: 1,418
 10. Bota e Kompjuterit Threads / Posts  Postimi i Fundit fv

  1. fv

   Informatikė

   (6 Duke Shikuar)

   Njė hap drejt eksplorimit tė botės virtuale, aty ku 1 dhe 0 pėrbėjnė kompjuterin, njė ndėr shpikjet mė madhėshtore tė shekullit tė kaluar.


   Nėn-Forume:

   1. Mobile
   2. Networking
   3. Reklama tė Faqeve
   4. Links Tė Huaj

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 531
   • Postime: 3,089
 11. Karakteret shpirtėrore Threads / Posts  Postimi i Fundit fv

  1. fv

   Ēdo temė qė do tė hapet dhe do tė ketė nė pėrmbajtje tė tij, lidhje me fenė.


   Nėn-Forume:

   1. Foto
   2. Video

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 90
   • Postime: 1,412
  2. fv

   Besimtarėt katolik

   (1 Duke Shikuar)

   Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin katolik.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 134
   • Postime: 1,510
  3. fv

   Besimtarėt musliman

   (7 Duke Shikuar)

   Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin musliman

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,227
   • Postime: 9,293
  4. fv

   Besimtarėt ortodoks

   (1 Duke Shikuar)

   Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin ortodoks

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 37
   • Postime: 114
  5. fv

   Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin bektashi.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 4
   • Postime: 74
  6. fv

   Ateizėm

   (3 Duke Shikuar)

   Persona qė nuk kanė njė kult, qė nuk kanė njė frymezues shpirtėror dhe qė nuk besojnė nė dicka pėrtej qėnies sė tyre. Nuk arrijnė ta konceptojnė fjalėn perėndi, besojnė nė atė cfarė shohin dhe frymezimin e gjejnė vetėm tek vetėvetja. Besojnė mė shumė tek pėrparimi njerėzor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet nje zgjidhje njerėzore.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 73
   • Postime: 2,745
  7. fv

   Nė kėtė forum do tė ketė bashkėbisedime nga tė gjitha rrymat e besimit dhe si tė thuash ėshtė njė pikė takimi lidhur mbi tė gjitha kėto kultura shpirtėrore.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 323
   • Postime: 5,504
 12. Sport Threads / Posts  Postimi i Fundit fv

  1. fv

   Futboll

   (7 Duke Shikuar)

   Komente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarėt tuaj tė preferuar, rezultate.

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1,209
   • Postime: 8,353
  2. fv

   Sporte tė tjera

   (2 Duke Shikuar)

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj

   Nėn-Forume:

   1. Formula 1
   2. Tenis
   3. MotoGp
   4. Peshengritje
   5. NBA- Basketboll

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 264
   • Postime: 1,040
  3. fv

   Lojrat Olimpike 2008

   (2 Duke Shikuar)

   Lojrat olimpike qe zhvillohen kete vit ne Pekin ne Kine

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 23
   • Postime: 227
  4. fv

   Lojrat Olimpike 2012

   (1 Duke Shikuar)

   Olimpiada 2012- Londer

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 56
   • Postime: 244
  5. fv

   Lojerat Olimpike Dimerore ne Rusi

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 2
   • Postime: 14
 13. Forume tė tjera Threads / Posts  Postimi i Fundit fv

  1. fv

   Kuriozitete

   (11 Duke Shikuar)

   Kuriozitete tė ndryshme nga bota qė na rrethon.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 3,007
   • Postime: 16,832
  2. fv

   Lojra

   (9 Duke Shikuar)

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 291
   • Postime: 17,943
  3. fv

   SmS

   (1 Duke Shikuar)

   Nėn-Forume:

   1. SmS Dashurie
   2. SmS Humoristike

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 9
   • Postime: 1,057
  4. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 211
   • Postime: 6,653
 14. Chit - Chat Threads / Posts  Postimi i Fundit fv

  1. fv

   Rreth Kanalit Shqipėria

   (1 Duke Shikuar)

   Ēdo gjė rreth kanalit shqipėria.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 49
   • Postime: 218

   Postimi i Fundit:

   Kerkes Per Te Qene Ne Staf Shko tek postimi i fundit ne kete temė

   nga Walker

   10-02-2018

  2. fv

   Pėr ēdo lloj problemi, publikoni ankesat tuaja.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 244
   • Postime: 1,544
  3. fv

   Bėni kėrkesat tuaja pėr acc nė kanalin #Shqipėria

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 215
   • Postime: 1,020
  4. fv

   Bėni pyetje, kėrkesa dhe shkarkime pėr scripte dhe addonse tė ndryshme, Config Eggdrop, PsyBnc etj.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 20
   • Postime: 93
 15. ForumiVirtual Threads / Posts  Postimi i Fundit fv

  1. fv

   Mbi kėtė forum

   (3 Duke Shikuar)

   Komentet, sugjerimet tuaja mbi kėtė forum, tė rejat mė tė fundit qė janė shtuar.

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 128
   • Postime: 4,114
  2. fv

   Lajmėrime dhe Reklama

   (2 Duke Shikuar)

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 146
   • Postime: 581
  3. fv

   Sondazhe dhe votime

   (2 Duke Shikuar)

   Kėtu mund tė diskutoni rreth aktualitetit shqipėtar. Tema tė ndryshe sportive, kulturore,politike etj...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 103
   • Postime: 7,273
 16. Arkiva e forumit Threads / Posts  Postimi i Fundit fv

  1. fv

   Arkiva

   (13 Duke Shikuar)

   Temat me pjesemarrje tė herėshme do ti gjeni tė arkivuara nė kėtė nėnforum.


   Nėn-Forume:

   1. Temat e Postimet ngjitese

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 399
   • Postime: 355,300

Ē'kemi ndonjė tė re?

Anetare Aktivė Aktualisht...Anetare Aktivė Aktualisht...

There are currently 396 users online. 6 anėtarė dhe 390 vizitorė

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 7,146, 08-03-2018 mė 08:56.

 1. Edisongen

Statistikat e Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar Statistikat e Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar

Tema
60,885
Postime
927,714
Anėtarė
16,473

Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, 1234elisa

Blogs
98
Entries
385
Last 24 Hours
0

Latest Blog Entry, ....mes kohesh. by NeVertiti