Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234
Duke shikuar rezultatet 91 ne 105 nga 105
 1. #1

  Thenie Motivuese

  NE fb eshte kjo faqja, Spirit Science&Themindunleashed te cilat i ndjek shume pasi ka mjaft thenie inspiruese. Keshtu qe mendova pse mos ta sjell dhe ne forum ? ...  Njerezit mendjehapur, nuk imponojne besimin e tyre tek te tjeret, Perkundrazi ata pranojne gjithe realitetet dhe perspektivat e jetes duke jetuar jeten e tyre ne paqe dhe pa gjykuar askend.


  Nuk je i vetmi. Dhe une perpiqem te gjej balancen per veten time
  Sa me i forte behesh, aq me i mire do jesh.


  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 2. #91
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,791
  Forca e Rrespektit
  887
  Koha ndan ate c'ka esht false,dhe forcon ate cka esht e vertete.
   

 3. #92
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,346
  Forca e Rrespektit
  1514

  Never let pain
  Stop you.

  Let pain
  Define you.  Violeta

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 4. #93
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,070
  Forca e Rrespektit
  530
  Zgjata doren kapa peshk
  Une punoj murator
  Babi I’m eshte peshkatar
  Vargjet titullohen

  “Pjeshkat”
   

 5. #94
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,791
  Forca e Rrespektit
  887
  Nese nuk jeni te lumtur me jeten,mendoni sesa njerez do kishin deshir te ishin ne vendin tuaj .
   

 6. #95
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,346
  Forca e Rrespektit
  1514

  Edhe nga GURĖT qė t`i vendosin para, mund tė ndėrtohet njė RRUGĖ………


  ndoshta edhe njė NDĖRTESĖ dikur
  Heren e fundit u redaktua nga Violetta; 23-09-2018 ne 14:05.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 7. #96
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,346
  Forca e Rrespektit
  1514

  Ēdo fund, ka njė fillim tė ri.....

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 8. #97
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,791
  Forca e Rrespektit
  887
  Tė gjithė tė kėshillojnė por nė fund tė fundit askush nuk tė ndihmon.
   

 9. #98
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Tė gjithė tė kėshillojnė por nė fund tė fundit askush nuk tė ndihmon.
  sa motivuese kjo thenia

  Shpresa vdes e fundit! Dmth edhe mund te ndihmoj dikush
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 10. #99
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,411
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2479
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Tė gjithė tė kėshillojnė por nė fund tė fundit askush nuk tė ndihmon.
  A ėshtė ky diss pėr gjithė temėn?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 11. #100
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,411
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2479
  Nuk ėshtė i dobėt ai qė qan, por ai qė nuk ha.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 12. #101
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,346
  Forca e Rrespektit
  1514

  Sa mė e gurėzuar qė ėshtė rruga,

  aq mė me vlerė ėshtė qėllimi…………….

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 13. #102
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,070
  Forca e Rrespektit
  530
  Shtrengo dhembet e hapi kembet....


  Motivim I papam...
   

 14. #103
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,346
  Forca e Rrespektit
  1514
  Ne besojmė, pėrvojat ti bėjm…

  porse pėrvojat na bėjn neve…………... /na formojnė neve/

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 15. #104
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,326
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Meso te ecesh erresires se ne diten me diell ecin te gjithe.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 16. #105
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,791
  Forca e Rrespektit
  887
  Mė mirė njė vajzė me ndonjė kile mė shumė,
  sesa njė vajzė me ndonjė dėrrasė mangut.


   

Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Video Motivuese
  Nga Legally_Sweet ne forum Video
  Pergjigje: 129
  Postimi i Fundit: 3 Jave Me Pare, 15:42
 2. Thenie vs Thenie.
  Nga ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧ ne forum Lojra
  Pergjigje: 10
  Postimi i Fundit: 04-09-2018, 22:50
 3. Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-03-2018, 13:30

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •