Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 38

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit: Hiqet Shqiponja nė hyrje tė Tiranės

 1. Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,450
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799

  Jump to Comments

  Hiqet Shqiponja nė hyrje tė Tiranės

  37 Comments fv by NeVertiti Published on 11-11-2018 07:47
  Hiqet “Shqiponja” nė hyrje tė Tiranės  Monumenti i ‘Shqiponjės’ qė ndodhej nė hyrje tė Tiranės ėshtė hequr mėngjesin e sotėm. Mėsohet se monumenti ėshtė zhvendosur pėr shkak tė punimeve qė do tė realizohen nė kėtė zonė dhe qė parashikojnė ndėr tė tjera edhe zgjerimin e rrugės.

  Monumenti u vendos nė hyrje tė kryeqytetit shqiptar me rastin e 100 vjetorit tė Pavarėsisė, nė vitin 2012-tė, dhe ėshtė realizuar nga artisti Albi Ēifligu me kontributin financiar tė familjes Destani nga Tetova.

  Nuk dihet nėse ‘Shqiponja’ do tė vendoset sėrish nė tė njėjtin vend me pėrfundimin e punimeve. Monumenti ishte kthyer nė atraksion turistik pėr kryeqytetin.


  Sa i pėrket punimeve nė kėtė segment, banorėt e zonės po protestojnė prej 8 ditėsh pėr shkak se banesat dhe bizneset e tyre do tė shkatėrrohen ndėrkohė qė nuk ėshtė parashikuar dėmshpėrblimi i tyre pasi objektet ishin nė proces legalizimi.  b:thealbanian.co.uk
   

 2. Total Comments 37

  Comments

 3. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  E shoh dy here ne dite ate shqiponje dhe gje me te shemtuar ska!
  Lereni patriotizmin , por ajo shqiponje aty ne hyrje te Tiranes , ska pike kuptimi e lere me estetike.
  Le te viret diku tjeter, por jo aty.

  Pra ne kete rast xhaxhi Edi sikur me ka degjuar deshiren mua
   

 4. #3
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,690
  Forca e Rrespektit
  2293
  Shqiponja aty eshte shume bukur dhe ne vendin e duhur... eshte ne hyrje, it’s inviting , prezantuese & history , shpresoj qe te rivendoset perseri pas punimeve.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #4
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,448
  Forca e Rrespektit
  3404
  Une pervete preferoj t'i bie nga Ndroqi,vetem mos u perballja me Shqiponjen
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 6. #5
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,680
  Forca e Rrespektit
  419
  Mua mė pėlqeu shqiponja aty.
  Ishte e vetmja gjė e bukur pėr t'u parė nė atė xhungėl betoni e rrėmujė qė kishte rreth e rrotull.
   

 7. #6
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,356
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Them te drejten nuk se kishte ndonje vlere artistike ose ose munde te perpunohej me bukur.

  Dua te besoje se do behet dicka me bukur dhe kam pershtypjen se Tirana ne fakt munde te behet edhe me bukur me ato.rregullimet qe kan fillu andej.

  Ankesa do kete gjithnje por ne 10 vitet e fundit Tirana ka marre nje pamje thuajse krejt ndryshe.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 8. #7
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Them te drejten nuk se kishte ndonje vlere artistike ose ose munde te perpunohej me bukur.

  Dua te besoje se do behet dicka me bukur dhe kam pershtypjen se Tirana ne fakt munde te behet edhe me bukur me ato.rregullimet qe kan fillu andej.

  Ankesa do kete gjithnje por ne 10 vitet e fundit Tirana ka marre nje pamje thuajse krejt ndryshe.
  Duhet te behet ajo cka Tirana ka nevoje, nje mbikalim dhe te marri rruge ky trafik se po na plas temthi

  Imagjino une e kam orarin 8 me 5 dhe 2 ore me ikin per cdo dite vetem trafik.....
   

 9. #8
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,170
  Forca e Rrespektit
  531
  Jam dakord nqs do behet dicka me e bukur dhe dicka qe ta beje ate rrethrrotullim me funksional se ka qene gjithmone problematik. Ne Shqiptaret reagojme ashper por me shume duhet te kerkojme llogari sesa te bejme protestuesin fejzbukist.

  Idea per mbikalimin qe kish ish kryetari I bashkise dhe tani Kryeminister qe shume e mire por u shkaterrua pa pike meshire nga keta kundeshtaret politike. Plot 6 milion Euro taksat nga xhepi yne u shkaterruan me buldozer dhe bene nje pseudo project qe skish aspak lidhje me nevojat e asaj nyjes rrugore tek Zocka e Zeze. Tani se u hoq nje shqiponje per tu vendosur nje tjeter apo per tu bere nje nderhyrje infrastukturore me efikase nuk eshte big deal.
  Mgjth aty eshte kthyer ne rutine shaj per cdo gje reago ne FB per cdo gje etj etj po reagimi per gjera me emergjente dhe me adekuate per popullsine s'nuk.
  Heren e fundit u redaktua nga Drejtori; 4 Jave Me Pare ne 16:30.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 10. #9
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,356
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Ne keto decenie eshte ndertuar aq pa kriter sa po qe nuk more vendime drastike veshtire se behet dicka e bukur. Qytetet kane nevoje per hapesire, per gjeresi per sheshe qe ne situaten e tashme eshte veshtire te behen po nuk shembe ndertime. Ne fakt ne cdo vend veprohet keshtu.

  Ketu te ne ne Prishtine kemi 4 sheshe brenda 1 kilometre. Shesh ti thuash ku as pelen nuk mundesh me kthy.

  Prape e them se ajo Tirana e para 6-7 vitesh veq qytet qe nuk munde ti thoje. Ka ndryshuar keto kohe dhe duhet te ndryshoje. Ndryshimet asnjehere nuk jane te lehta.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 11. #10
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Jam dakord nqs do behet dicka me e bukur dhe dicka qe ta beje ate rrethrrotullim me funksional se ka qene gjithmone problematik. Ne Shqiptaret reagojme ashper por me shume duhet te kerkojme llogari sesa te bejme protestuesin fejzbukist.

  Idea per mbikalimin qe kish ish kryetari I bashkise dhe tani Kryeminister qe shume e mire por u shkaterrua pa pike meshire nga keta kundeshtaret politike. Plot 6 milion Euro taksat nga xhepi yne u shkaterruan me buldozer dhe bene nje pseudo project qe skish aspak lidhje me nevojat e asaj nyjes rrugore tek Zocka e Zeze. Tani se u hoq nje shqiponje per tu vendosur nje tjeter apo per tu bere nje nderhyrje infrastukturore me efikase nuk eshte big deal.
  Mgjth aty eshte kthyer ne rutine shaj per cdo gje reago ne FB per cdo gje etj etj po reagimi per gjera me emergjente dhe me adekuate per popullsine s'nuk.
  Kete pjesen e "ulerimave" neper mediume sociale e kemi bere trend sefundmi.
  Sa per ate rreth rrotullimin qe beri Lulushi ne mes te zogut te zi...gjynah se hengri shume jete njerezish , qe naten se shihnin hic dhe i venin drejt!
  Po dihej qe oligarket qe sot Lulushi si heq nga goja, nje nder ta ishte edhe arsyeja...Bashkim Ulaj ...Ring Center...etc


  Gjithsesi , pjesa te Astiri ku eshte bere nje pjese e mbikalimit per mjete qe vijne nga Elbasani , i ka dhene nje dore goxha te mire trafikut ne ate zone...
  Nderkohe qe pjesa ku perplasen te gjithe eshte Dogana dhe rrotullimi rreth Shqiponjes e cila duhet patjeter te ndryshoj...
   

 12. #11
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,448
  Forca e Rrespektit
  3404
  Uroj te behet sa me shpejte e te qarkullojme si njerez se,na plasi shpirtin rrethrrotullimi Shqiponja


  FB_IMG_1542132029292.jpg

  FB_IMG_1542132035253.jpg

  FB_IMG_1542132040364.jpg
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 13. #12
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  779
  Forca e Rrespektit
  267
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  E shoh dy here ne dite ate shqiponje dhe gje me te shemtuar ska!
  Lereni patriotizmin , por ajo shqiponje aty ne hyrje te Tiranes , ska pike kuptimi e lere me estetike.
  Le te viret diku tjeter, por jo aty.

  Pra ne kete rast xhaxhi Edi sikur me ka degjuar deshiren mua
  Me fal shume eeeee?!
  Po ato neonat ke KM qe fiken e ndizen ne Flash-mode naten, kane kuptim?! Apo, kane estetike?!
  Ne kete rast, nga menyra se si eshte shprehur ai debili qe kemi per KM kuptoj qe edhe naten ne gjume eshte hipokrit.
   

 14. #13
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,170
  Forca e Rrespektit
  531
  Qe kryeministrin e kemi pak oqe kanari skena cte bejme por persa kohe ajo rruge behet funksionale nuk me behet shume vone per Piktorin… Projekti qe kish postuar Abis me pelqeu shume.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 15. #14
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  779
  Forca e Rrespektit
  267
  Projekti me pelqen e mua, por nese duam te diskutojme mund te themi qe nje KM nuk mund te shprehet ashtu per simbolet kombetare.
  Nuk eshte oqe kandari ai, eshte OQE shqeto se kandari e ben nje pune te pakten.
   

 16. #15
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,170
  Forca e Rrespektit
  531
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Projekti me pelqen e mua, por nese duam te diskutojme mund te themi qe nje KM nuk mund te shprehet ashtu per simbolet kombetare.
  Nuk eshte oqe kandari ai, eshte OQE shqeto se kandari e ben nje pune te pakten.
  Ketu le vend per debat… Krieministri yne eshte ne varesi te kheee kheeee dhe varet se sa I thith mushkria ne ato momente keshtuqe shperthimet plus vijat balanca behet vete me pas..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 17. #16
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,356
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Kryeministri ndoshta edhe duket se ka probleme megjithate them se ndryshime edhe po ndodhin. Gjate vikendit une isha atje Durres e Tirane. Them te drejten para ca vitesh ne zonen e plazhit ne kete muaj nuk shihje njerez te gjalle. Gjate ketij vikendi kishte plot njerez dhe lokalet funksiononin te gjitha.

  Ne te gjitha rruget dhe sheshet dukeshin ndryshime dhe ishin ne ndertim e siper.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 18. #17
  fv Avatari i Sinner
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Vendodhja
  Burkina Faso
  Postime
  59
  Forca e Rrespektit
  1
  Po une katunari ku do orientohem tani qe shkulen shqiponjen qe aty? :/
  I've been a liar, been a thief.. Been a lover, been a cheat.. All my sins need holy water, feel it washing over me..

 19. #18
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  779
  Forca e Rrespektit
  267
  Mashtrus ti hyn nga ana tjeter e qytetit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
   

 20. #19
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,629
  Forca e Rrespektit
  8341
  Shqiponja paska ik ne emigrim, kur e ka kuptu qe ky vend s'behet
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 21. #20
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,471
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2488
  Po hiqet populli prej Tiranės, e le ma Shqiponja!
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 22. #21
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,936
  Forca e Rrespektit
  5069
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Po hiqet populli prej Tiranės, e le ma Shqiponja!
  hahaha e bukur kjo... vvetoni ke ca mendime plot filozofi like !!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 23. #22
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,471
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2488
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  hahaha e bukur kjo... vvetoni ke ca mendime plot filozofi like !!!
  E pash qė po shtyhemi shumė mes vete, pse Shqiponja pse kjo. Mė pastaj, para disa dite lexova diēka si kjo:

  Sipas njė vrojtim tė “Gallup”, 79 pėr qind e tė rinjve shqiptarė nga 15-29 vjeē duan tė largohen pėrgjithmonė nga Shqipėria. Kjo ėshtė norma mė e lartė nė botė, me diferencė tė theksuar nga tė gjitha vendet e tjera, pėrfshirė ato nė konflikte tė armatosura.

  Do tė thotė, edhe nė zona lufte nuk ikin kaq shumė.

  Pse duhet Shqiponja tė qėndroj nė Shqipėrinė pa shqiptar?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 24. #23
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,936
  Forca e Rrespektit
  5069
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  E pash qė po shtyhemi shumė mes vete, pse Shqiponja pse kjo. Mė pastaj, para disa dite lexova diēka si kjo:

  Sipas njė vrojtim tė “Gallup”, 79 pėr qind e tė rinjve shqiptarė nga 15-29 vjeē duan tė largohen pėrgjithmonė nga Shqipėria. Kjo ėshtė norma mė e lartė nė botė, me diferencė tė theksuar nga tė gjitha vendet e tjera, pėrfshirė ato nė konflikte tė armatosura.

  Do tė thotė, edhe nė zona lufte nuk ikin kaq shumė.

  Pse duhet Shqiponja tė qėndroj nė Shqipėrinė pa shqiptar?
  kete e ben shteti ...foleja e shqiponjes eshte gjith gjemba .... si lejon qendrim komod... mendoj se ka te bej me projektin e ri pas sa milion te hedhura ne beton te projektit vjeter...por djam e sigurte se keto kohe kam lexuar pak mbi shqiperine...(me ben nervoze ke kemi te pare vendi, zonje te pare e te kryemonister...kur lexoj me acaron dhe evitoj)
  gjithesesi me kujtohet vite me pare nje lajm qe e kishin vjedhur shqiponjen dhe qe me pas e zevendesuan me kete qe prap ka marre flatra....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 25. #24
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Me fal shume eeeee?!
  Po ato neonat ke KM qe fiken e ndizen ne Flash-mode naten, kane kuptim?! Apo, kane estetike?!
  Ne kete rast, nga menyra se si eshte shprehur ai debili qe kemi per KM kuptoj qe edhe naten ne gjume eshte hipokrit.
  Te fal sa te dush...
  Nuk solla ne vemendje KM apo neonet qe nuk prishin e as nuk ndreqin gje...se poca jane.
  Kurse ajo shqiponje aty dhe ai linesi i madh kohe me pare nga Lulushi qe ska pike fantazie , e skenderbeun e vuri si tampon...te lutem une ty shume.
  Une fola per projektin qe do na bej te lehte jeten. Une jam e detyruar dy here ne dite te kaloj ne ate segment....dhe 2 ore me ikin ne mes trafikut. 2 ore mban Tirane -Vlore....e jo une nga km 7 qe kthwhem apo iki...

  Kurse per pjesen sesi shprehet krieministri asnje cudi moter, fundja kemi nje KM qe ska e snjihet per protokoll sjellje , por abstraksion ....kshuqe mos u cudit hic.
   

 26. #25
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Sinner Shfaq Poten
  Po une katunari ku do orientohem tani qe shkulen shqiponjen qe aty? :/
  Google map per ty
   

 27. #26
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,690
  Forca e Rrespektit
  2293
  Eshte budallek kur njerezit/populli kapen pas nje statuje historike... ne vend qe te insinstojne per te dhe ta mbrojne ate . Ne rregull rruget te zgjerohen dhe te rregullohen , por statujen nuk ja beri nena Edit & co , duhet respektuar edhe pala dhe arsyeja sepse eshte vene aty dhe nga kush , e c'fare /ke prezanton / perfaqeson.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 28. #27
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  779
  Forca e Rrespektit
  267
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Te fal sa te dush...
  Nuk solla ne vemendje KM apo neonet qe nuk prishin e as nuk ndreqin gje...se poca jane.
  Kurse ajo shqiponje aty dhe ai linesi i madh kohe me pare nga Lulushi qe ska pike fantazie , e skenderbeun e vuri si tampon...te lutem une ty shume.
  Une fola per projektin qe do na bej te lehte jeten. Une jam e detyruar dy here ne dite te kaloj ne ate segment....dhe 2 ore me ikin ne mes trafikut. 2 ore mban Tirane -Vlore....e jo une nga km 7 qe kthwhem apo iki...

  Kurse per pjesen sesi shprehet krieministri asnje cudi moter, fundja kemi nje KM qe ska e snjihet per protokoll sjellje , por abstraksion ....kshuqe mos u cudit hic.
  Mir vlla.
  ........
   

 29. #28
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,666
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Uroj te behet sa me shpejte e te qarkullojme si njerez se,na plasi shpirtin rrethrrotullimi Shqiponja


  FB_IMG_1542132029292.jpg

  FB_IMG_1542132035253.jpg

  FB_IMG_1542132040364.jpg
  Nje pjese eshte bere , pjesa nga fabrika e miellit tek pallati me shigjeta, dhe kalon tak a tak per elbasan,...
  thuaj te behet e kjo pjesa tjeter e te shpetojme se po merrohemi cdo dite...
  Edhe pse une them ishalla fillojne sa me shpejt , qe nga kaosi te perfitojme e te na heqin zyrat nga ketu , e te na i sjellin serisht ne qender....
   

 30. #29
  Uu sa keq.. Hall i madh na ka zene, here mbulohet skenderbeu e here hiqet shqiponja

  Shpresoj tbehet sa me shpeeejt dhe kur te vij ne vere tjet mbaru

  Sa per shqiponjen ajo ishte e shemtuar ama do doja sh te rrotullimi te zogu zi nvend te asaj gjese metalike te kishin vene ndonje simbol kombtar. ndoshta vet shqiponjen sjelle ne forme kontemporane
  Heren e fundit u redaktua nga Soulmind; 3 Jave Me Pare ne 13:17.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 31. #30
  >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,360
  Forca e Rrespektit
  1514
  po mir, qenka hjek per shkak te punimeve…… don`t panic....

  edhe pak, vije 28nentori dhe e ven perseri ne vend

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •