Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 45

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit: “Kukėsi” zhvendoset nė Tiranė, gjyqi do tė zhvillohet nė kryeqytet

 1. Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778

  Jump to Comments

  “Kukėsi” zhvendoset nė Tiranė, gjyqi do tė zhvillohet nė kryeqytet

  44 Comments fv by NeVertiti Published on 03-04-2018 15:43
  “Kukėsi” zhvendoset nė Tiranė, gjyqi do tė zhvillohet nė kryeqytet  Vendimet pėr masat e sigurisė pėr 23 tė ndaluarit qė akuzohen nga Prokuroria e Kukėsit si shkaktarė tė dhunės nė protestėn e zhvilluar nė rrugėn e Kombit do tė merren nė Tiranė.

  Sipas informacioneve mė tė fundit, seanca pėr pėrcaktimin e masės sė sigurisė pėr 23 tė ndaluarit do tė mbahet ditėn e mėrkurė, ashtu siē ėshtė paralajmėruar, por jo nė gjykatėn e Kukėsit, por nė atė Tiranės.

  Burime tė Top Channel thanė mė herėt se pėr 11 prej banorėve tė Kukėsit qė u ndaluan pėr protestėn do tė kėrkohet arrest me burg. Ndėrkohė qė pėr pesė tė tjerė do t’i parashtrohet gjykatės kėrkesa pėr tė vendosur masėn e arrestit shtėpiak.

  Sipas kėndvėshtrimit tė dy prokurorėve tė dosjes, vetėm pėr shtatė prej tė ndaluarve gjykata mund tė japė masėn e detyrimit me paraqitje derisa nė mbyllje tė hetimeve pėr protestėn e 31 marsit.

  Prokuroria argumenton nė kėrkesėn e dorėzuar gjyqtares sė gatshme nė Kukės, se masa e arrestit pėr 16 prej tė ndaluarve ose me paraburgim ose nė shtėpi, ėshtė kėrkuar duke vlerėsuar provat e deritanishme pėr protestėn, por edhe materialeve tė referuara nga policia lokale.

  Prokuroria thotė nė kėrkesėn pėr vlerėsim tė urdhrave tė ndalimit se gjatė kėsaj proteste u plagosėn 12 efektivė tė policisė, ndėrkohė qė u dėmtuan nga gazi lotsjellės edhe katėr protestues.

  Pėr tė gjithė ata qė kėrkohet arresti pretendohet se ka prova qė i implikojnė siē janė videot, por edhe shkalla e dhunės e pėrdorur prej tyre. Ndėrkohė qė pėr shtatė tė tjerėt kėrkohet detyrimi me paraqitje duke ju referuar moshės, shkallės sė ulėt tė rrezikshmėrisė pėrshkruhet mė tej si edhe gjendjes shėndetėsore tė njėrit prej tyre.

  Protestuesit, sipas Prokurorisė kishin dorėzuar kėrkesė pėr tubimin e 31 marsit, por policia nuk u kishte kthyer pėrgjigje, sapo janė grumbulluar sipas qėndrimit tė prokurorisė protestuesit kanė filluar sulmin duke goditur me sende tė forta e duke djegur edhe pikat ku do tė paguheshin taksat pėr rrugėn.


  (gazeta-Shqip.com)
   

 2. Total Comments 44

  Comments

 3. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Duhet me hedh kete qeveri pleher.
   

 4. #3
  mir e hodhem, po kush do te vij thuaj? ke me vene? Lulin?!?!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 5. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Drejt dhe kjo qe thua Soul.
  Por mjerisht ky qe eshte tani po ua zhvesh kockat mire qytetarve.
  Por pak e kane ,se ne jemi popull i pa ndergjegjsuar.Protestohet per te drejtat qytetare,sociale dhe mbrojtjen e te punsuarit dhe ndalimin e shtypjes fiskale qe mund ti behet individit nga qeveria apo organet kopetente ligjvenese.
  Por ne jemi popull barishtesh ,protestojme vetem me ngjyrime politike,tani paguajme.
   

 6. #5
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  656
  Forca e Rrespektit
  420
  Ore ca jan keto muhabete leshi...kur skishte rruge ankoheshin nga makinat pa mbaru muji ke mekaniku...e quajne rruga e kombit po nuk e rruajne se do mirmbajte ajo rruga...se nuk eshte rruge po autostrad e do lek qe te jete ne gjendje te mire... kush sdo me pagu ti bi nga mali ...pse kaq kollaj eshte me qen europian... ndersa per banoret e kuksit te aplikohet falas sepse e meritojne... e pervec se e meritojne edhe skan ta paguajne ate cmim... dhuna eshte gjithmon e gabuar e ketu nuk bejne perjashtim as kuksianet
   

 7. #6
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  O Kaon mos ja keput kot o burri dheut.
  Me rrogat shqiptare 5 evro nje kalimshi.
  vajtje ardhje nga pika ku nisesh 10 evro nje rruge.
  Me cfare dreqin ti paguajne ore ?!
  Apo me 300 mije leke te vjetra rroge qe marrin.
   

 8. #7
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Duhet me hedh kete qeveri pleher.
  Po hedhim kte dhe veme plehrat e tjera te kombit
  Toj toj po isoj!
  Po nese Saliu do kish vene projektin e IFC me 9- 10 € , do kerkoje ta hidhje?
  Jam dakort te kerkohet ulja e ksaj tarife....por te heqesh Lenen e te vesh Prenen!
  Nuk behet shteti me llafe...por taksa.

  Moj Nev e di sa na ka kushtuar ajo rruge ne popullit?
  Pse nuk ngre zerin tek zanafilla, u vodhen 200milion ne ate rruge...e si vodha une as ti....por ky faqeziu i mosbindjes civile
   

 9. #8
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Mire mire Moni,qendrojne .
  Por cfare iku iku,tani duhet reagim dhe vendosmeri nga populli.
  Duhet ndergjegjsim.
  Politikani duhet ti kete friken pupullit kaq.Tani fakt eshte qe opsionet e reja te afrimit te rinis ne politik ,keta dy kreret i hane si kanibalet e i shtypin.
  Gjithesesi i shalla behet me e mira.
  Shtresa politike shqiptare ka nevoje urgjente per nje rini ne integrimin e qarqeve politike,per njerez me ideale, qe besojne ne to,luftojne per to dhe dine ti arrijne ato.
   

 10. #9
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  E ktu jemi dakort por ja kontradikta qendron
  Dime qe ujqerit e vjeter , do i hane koken te rinjve
  Ose do i marrin rreth vetes.....
  Ka shpresa?? Pfffff veshtire
   

 11. #10
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  656
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  O Kaon mos ja keput kot o burri dheut.
  Me rrogat shqiptare 5 evro nje kalimshi.
  vajtje ardhje nga pika ku nisesh 10 evro nje rruge.
  Me cfare dreqin ti paguajne ore ?!
  Apo me 300 mije leke te vjetra rroge qe marrin.
  Jo per bese nuk ja fus kot hic un...Ne jemi shtet indrustrialist? Prodhojme gje ne..? A je ekonomi tregu? Iku koha e xhaxhit qe i mbulonte shteti te gjitha fushat e jetes..Tani ska mo,,cdo gjo bohet me privatin. Privati nuk prodhon por blen jashte dhe konsumon brenda. Ti i di tarifat ne greqi apo jo??? Nga athina ne Igumenic jan fiks 92 euro.. nese do te shkosh me makin... 461 km gjithesei... ska lidhje fare me rrogat ..kujt i mban xhepi udheton kujt si mban rri ne shpi... Kot ja fut ti se rrogat ne tiran durres kan shku nga 500 mij lek 300 marrin hamenjte..e nje hamalli ska ci duhet me bo xhiro ke rruga kombit.
   

 12. #11
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  nevoj per arke... e ku do i marrin tek te varferit ... gjithmone jeshtu ndodh ..
  ama nese ndodh nje aksident kush mban pergjegjesi nese faj eshte i rruges??
  dhe nje pytje tjeter kam une... kudo qe pagohen autostradat eshte nje "shoqeri aksioneresh" qe perfaqeson dhe mirmban apo i del zot asaj... ketu se kuptova une kush ishte ajo shoqat rrugesh qe mblidhte ato shuma e pikerisht per ta mirmvajtur apo per te ndertuar te tjera??
  mfal egziston ne alb nje grup i till ...??
  pastaj ska lidhje sala apo rama .. problemi qendron ne mos pranimin e ideve te kunderta...
  problemi qendron ne dhunen kundrejt nje te drejte apo pakenaqesie qe une kam kundra dickaje e drejte apo e padrejte ku jan ndermjetesit apo thjesht jam ne komand e bej cte dua...
  pastaj pse nuk e cendosin kete taks edhe per rruge te tjera se ne jemi me plot autistrada e me plot rruge qe na kan lakmi bota per mirmbajtjen dhe shumekalimet ne lidhje me cdo qytet....
  per mos te fol per trenat...
  ne jemi pabuksa e kerkojm te marrim therrimet ne cdo sofer... te keqet e vetes!!
   

 13. #12
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Po mire mo Kaon,ai hamalli qe punon ndertim tere diten per 300 mije leke te vjetra ne muaj .
  Ai a nuk semuret,a s"paska drejt te shkoje tek te afermit e ti nese i ka larg.
  Nese semuret e duhet me ardh Tirane nese eshte ne periferi?
  Si tia bej ore zoteri cobani qe leshon delet,se dhe ai semuret e duhet me ardh ndoshta ne spitalin qendror ne Tirane.,Ose dhe ai ka deshire me ra njehere neper qytet?!
  Ajo qe cilson ti ne te tille shabllon mendimi,nese s"eshte ironi,eshte simtom totalitare ose me keq akoma diskriminim klasor i paster.
  Taksat le te vendosen por ne proporcion me mundeisne e % dermuese te popullsise.
   

 14. #13
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Per banoret e zones dhe frekuentuesit e shpesht te rruges ka tjeter lloj taksimi Nev.
  5€ eshte per ty , per mua .
  Ai qe merr 300 mije lek ska makine hic!
  Te presi abonene dhe ti hipi aftobuzit!
   

 15. #14
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  ky 5€ eshte per person apo automjet??
   

 16. #15
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,332
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2465
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Per banoret e zones dhe frekuentuesit e shpesht te rruges ka tjeter lloj taksimi Nev.
  5€ eshte per ty , per mua .
  Ai qe merr 300 mije lek ska makine hic!
  Te presi abonene dhe ti hipi aftobuzit!
  E unė kosovari?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 17. #16
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  ky 5€ eshte per person apo automjet??
  Automjet (veture)
   

 18. #17
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  ky 5€ eshte per person apo automjet??
  Automjeti mo Jana ,nuk taksohen per koke jo
  Edi dhe ben ate gje,se eshte faqezi. ahhahaahahah
   

 19. #18
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  E unė kosovari?
  Ti kontribuo per token Ame!
  Sic taksohem une qe te vij te ti, taksohu e ti qe te vish te une!
  Me llafe ju te anes tjeter beni furtune ne gote.....ama leket per token ame hic
  Ja se po ve edhe haradinaj takse ....1 me 1
   

 20. #19
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Automjeti mo Jana ,nuk taksohen per koke jo
  Edi dhe ben ate gje,se eshte faqezi. ahhahaahahah
  ndaj pyta o neve se s meret vesh ai... esht modern..
   

 21. #20
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  656
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Po mire mo Kaon,ai hamalli qe punon ndertim tere diten per 300 mije leke te vjetra ne muaj .
  Ai a nuk semuret,a s"paska drejt te shkoje tek te afermit e ti nese i ka larg.
  Nese semuret e duhet me ardh Tirane nese eshte ne periferi?
  Si tia bej ore zoteri cobani qe leshon delet,se dhe ai semuret e duhet me ardh ndoshta ne spitalin qendror ne Tirane.,Ose dhe ai ka deshire me ra njehere neper qytet?!
  Ajo qe cilson ti ne te tille shabllon mendimi,nese s"eshte ironi,eshte simtom totalitare ose me keq akoma diskriminim klasor i paster.
  Taksat le te vendosen por ne proporcion me mundeisne e % dermuese te popullsise.
  Mos me ver ne dore gjera qe nuk i kam shkruar..ca lidhje ka diskriminimi racor??? Ke diskriminova un???
  Ai qe ka hall do paguaj kshu ka qen qe ne krye te heres.. boll me keto pelivanlleqet ne diskutime..un flas hapur ashtu sic jane gjerat...
  cpun ka cobani te kaloj delet ne autostrade,,nuk i mjafton mali te kullos bagetia hahahahhahaha
  E sa per djeni ajo nuk eshte taks por tarif sherbimi e dashur... hajd tani se je dhe jasht shtetit leri llafet !
   

 22. #21
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  656
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  E unė kosovari?
  Ti kosovari behu gati per trahun nga ana jote ashtu sikurse dhe ne do behemi gati per andej
   

 23. #22
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  E unė kosovari?
  vvetoni ne te dy marrim autobuzin e sesht problem per ne..
   

 24. #23
  a e dini ju qe taksa stamboll bursa eshte plot 20 euro vec per uren? dhe rrogat atje jane po njesoj si ktu te ne.. kshuqe njerez takse duhet patjeter. tani kush udheto perdite do u jepte abone ky tha. tjeret 1 her nvit le ti pagujne ato 5 euro se jan ngrit njerezit te gjithe sikur do shkojn perdit n'kosov me makine n'krah, Lol
  p.s. mir shqiptaret po kta jashtetsit si kundershtojn se marr vesh Lol
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 25. #24
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  656
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  a e dini ju qe taksa stamboll bursa eshte plot 20 euro vec per uren? dhe rrogat atje jane po njesoj si ktu te ne.. kshuqe njerez takse duhet patjeter. tani kush udheto perdite do u jepte abone ky tha. tjeret 1 her nvit le ti pagujne ato 5 euro se jan ngrit njerezit te gjithesikur do shkojn perdit n'kosov me makine n'krah, Lol
  A ka mundesi ta qartesojme kete pjesen??? Nuk eshte taks por tarif sherbimi.
   

 26. #25
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  ndaj pyta o neve se s meret vesh ai... esht modern..
  Nje pyetje per ty dhe Nev.
  Nese kjo takse apo tarife sherbimi do ish vendosur nga Saliu, aq sa ai kish bere preventivin me zyren e konsulences 9-10€ .....do ngriheshe ta hidhje shtetin?
  Dhe e di pse su realizua? Sepse nuk pati asnje ofertues....dhe jo sepse sia kish qejfi saliut!
  Dhe te mendosh qe do paguhet per rruge te pambaruar, por te vjedhur deri ne skajet e cmendurise.
  Ah po kjo , eshte histori e shkuar....ato 200milion euro ti gezoj Luli....sot na intereson Edi me corape leshi!
   

 27. #26
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,180
  Forca e Rrespektit
  4529
  Ka filluar te qaje sot Kastrati!
  Po ve mekanizmat ne levizje te marre e demshperblim.

  Bojkot te gjithe pikave te benzinatos Kastrati.

  Rruga eshte bere me nje kredi ku paguhet nga taksapaguesit shqiptare,me nje % interesi tejmase te larte diku te 13 % e me lart ka qene ne mos gaboj.

  Le ta quajne rruga e Korbit,se po taksohen here dy shqiptaret ketej,e matane .

  Haptazi nje hajduteri,e do deshiroja te mirrte permasa tjera kjo revolte te ikin si minjte lapanjoze te gjithe ps e pd,e ajo alamet burri monika.

  Del luli e ben moral se si duhet.
  S'ka e turp,ku nga ajo rruge u be i majme duke vjedhur.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 28. #27
  Citim Origjinale Postuar nga KAON Shfaq Poten
  A ka mundesi ta qartesojme kete pjesen??? Nuk eshte taks por tarif sherbimi.
  e me mo se e di. po i bie shkurt ashtu
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 29. #28
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Ka filluar te qaje sot Kastrati!
  Po ve mekanizmat ne levizje te marre e demshperblim.

  Bojkot te gjithe pikave te benzinatos Kastrati.

  Rruga eshte bere me nje kredi ku paguhet nga taksapaguesit shqiptare,me nje % interesi tejmase te larte diku te 13 % e me lart ka qene ne mos gaboj.

  Le ta quajne rruga e Korbit,se po taksohen here dy shqiptaret ketej,e matane .

  Haptazi nje hajduteri,e do deshiroja te mirrte permasa tjera kjo revolte te ikin si minjte lapanjoze te gjithe ps e pd,e ajo alamet burri monika.

  Del luli e ben moral se si duhet.
  S'ka e turp,ku nga ajo rruge u be i majme duke vjedhur.
  Ekzakt askush nuk diskuton pikerisht kte...aksizen qe i merret nga karburanti , plus cmimi i naftes, plus dhe tarifa qe do vendoset.
  Ti thua te ikin...po kush te vij pa mire?!
  Sa per Kastratin e Salillarin, mendoj se me mire nje firme shqiptare ,sesa koncensionar fantazme dhe cdo gje perfundon ne ishujt Virxhin....
  Te pakten Shefqetin ne Tirane e kemi
   

 30. #29
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  656
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  e me mo se e di. po i bie shkurt ashtu
  Po jo se kto e morin si xhvatje shteterore hahahaha
   

 31. #30
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Nje pyetje per ty dhe Nev.
  Nese kjo takse apo tarife sherbimi do ish vendosur nga Saliu, aq sa ai kish bere preventivin me zyren e konsulences 9-10€ .....do ngriheshe ta hidhje shtetin?
  Dhe e di pse su realizua? Sepse nuk pati asnje ofertues....dhe jo sepse sia kish qejfi saliut!
  Dhe te mendosh qe do paguhet per rruge te pambaruar, por te vjedhur deri ne skajet e cmendurise.
  Ah po kjo , eshte histori e shkuar....ato 200milion euro ti gezoj Luli....sot na intereson Edi me corape leshi!
  jo sala por edhe papa te ishte nese jan ngritur ta hedhin posht kjo ka qen ajo pika qe thyen vazon...
  te bej nne pytje une ..se lexova me siper qe ti e nev kishit mundesi ta paguanit ..
  ato familjet atje ne kukes ka pyt njeri ndonjeher me cfar jetojne .. ??
  ka bere ndonje parti apo pushtet ndonje gje per to ...( pervec ppah qe ju pat ber nje fabrik ku normalisht benin vetem punen e rende se rafinimi dhe pasurimi ikte vend tjeter)
   

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Similar Articles

 1. NATO do tė zhvendoset nė seli tė re
  Nga legjenda ne forum Aktualiteti botėror
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-05-2017, 20:48
 2. Poli i Veriut zhvendoset per 64 kilometra
  Nga Loverboy ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-02-2010, 20:16
 3. Cfare nuk zhvillohet ne trurin e njeriut!
  Nga Amoksiklavia ne forum Mjekėsia
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-01-2009, 19:09

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •