Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 54

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit: Rama tėrhiqet pėr taksėn e Rrugės sė Kombit

 1. Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,006
  Forca e Rrespektit
  3384

  Jump to Comments

  Rama tėrhiqet pėr taksėn e Rrugės sė Kombit

  53 Comments fv by Abis Published on 05-04-2018 11:22
  mushi-768x480.jpg  Kryeministri Rama ėshtė tėrhequr pas nga vendimi i tij pėr tė mos negociuar me konsecionarin pėr rishikimin e pagesės sė takės nė Rrugėn e Kombit pėr banorėt e zonės.

  Rama i ka kėrkuar ndjesė kėtyre tė fundit, me arsyen se qeverisė sė tij i ka munguar intuita siē e thksoi ai pėr tė dhėnė sqarimet dhe shpjegimet pėr njė vendimmarrje tė tillė.

  Megjithatė, kryeministri premtoi se pagesa e tarifave nė kėtė aks rrugor nuk do tė fillojė deri sa tė gjendet zgjidhja mė e mirė e mundshme.

  “Opozita e ka humbur rrugėn dhe kėrkon qė tė tėrheqė sa mė shumė njerėz nė rrugėn e tyre pa krye, por unė do merrem me atė qė ėshtė detyra jonė e ditės; shpjegimi me durim i ēėshtjes qė ka krijuar pakėnaqėsi tė ligjshme tė banorėve tė zonės sė Kukėsit, – tha Rama nga foltorja e Kuvendit, ku nė sallė mungonte opozita. – Ajo qė duhet pėrsėritur nga ana e qeverisė, ėshtė vetėdija pėr pėrgjegjėsinė time dhe tonėn pėr pamjaftueshmėrinė e shpjegimeve dhe sqarimeve lidhur me kėtė ēėshtje”.

  Sipas tij, qeveria nuk ka bėrė sa duhet, “jo sepse kemi qenė indiferent apo kemi lėnė nė harresė impaktin negativ qė me tė drejtė ka shkaktuar kėshtu siē ėshtė paraqitur dhe manipuluar nga katėr anėt vendosja e pagesės nė shpirtrat e mendjet e njerėzve tė zonės, por thjesht sepse nuk kemi pasur intuitėn e duhur pėr tė kuptuar domosdoshmėrinė e sqarimit tė gjithė kėsaj ēėshtjeje, para se tė vendosej sistemi i pagesės”.

  Rama dha edhe arsyet pse qeveria nuk ka dhėnė shpjegime dhe pse nuk ka pasur intuitėn e duhur pėr kėtė ēėshtje. “Pse kemi pėrgjegjėsi unė i pari, qeveria, pėr akumulimin e kėsaj pakėnaqėsie? Sepse, u kam kėrkuar ndjesė publike banorėve tė zonės dhe do ua kėrkoj deri nė fund sa herė tė flas pėr kėtė temė, por i nisur thjesht nga praktika ndėrkombėtare dhe duke qenė njė pėrvojė e parė, nuk ishim tė papėrgatitur pėr ēfarė mund tė krijonte njė risi e tillė nga pikėpamja psikologjike pėr njerėzit e painformuar sa duhet”, – shtoi ai mes tė tjerash.

  Rama theksoi se “nė praktikėn ndėrkombėtare kėrkohet 6 muaj pėr tė nxjerrė tė gjitha tė dhėnat e nevojshme dhe pėr tė trajtuar me njė sistem tė veēantė pagese pėrdoruesit e shpeshtė qė nė kėtė rast janė banorėt e zonės. Nė fund tė shkurtit, me ministrat Gjiknurin e Ahmetaj, kėrkova nisjen e diskutimit pėr tė adresuar pikėrisht kėtė aspekt. Ne, nuk do tė fillojmė sistemin e pagesės pa dhėnė zgjidhjen mė tė mirė tė mundshme pėr atė zonė.

  Shqip.com
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 2. Total Comments 53

  Comments

 3. #2
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  kjo eshte politike... e ky eshte politikan... pa hi syve me keto fjale dhe justifikon te drejtat e njeriut dhe burgosjen ne mes te nates si ne kohen e "xhaxhit"
  gjithesesi eshte politikan i denje!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 4. #3
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,181
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  kjo eshte politike... e ky eshte politikan... pa hi syve me keto fjale dhe justifikon te drejtat e njeriut dhe burgosjen ne mes te nates si ne kohen e "xhaxhit"
  gjithesesi eshte politikan i denje!!
  Jana80,

  Pyetja qe une shtroj eshte: edhe sa kohe do te durojme kete kupole mafioze te na qeverise si skllever dhe te na vjedhi familjeve tona te ardhmen ne kete vend?!

  Darius
  La vita č bella...

 5. #4
  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  Jana80,

  Pyetja qe une shtroj eshte: edhe sa kohe do te durojme kete kupole mafioze te na qeverise si skllever dhe te na vjedhi familjeve tona te ardhmen ne kete vend?!

  Darius
  Pyetjes po ı pergjıgjem une sı kundraPD-ıste pası ky do bjerı vetem kur sımpatızantet e vet ta braktısın jo kur PD-ıstat mos ta duan se ju se kenı dash asnjeher. Lol

  Atehere,

  Derı ne momentın kur te kemı 1 kundershtar te denje qe te fıtoj besımın tone se eshte me ı mıre se Edı Rama. Momentalısht nuk ka asnje sepse Lulı nuk eshte me ı mıre!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 6. #5
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  S'ju gjet ana njerezve

  Jo se dua te zhvesh Edin nga pergjegjesite e tija , por me habit mendesia e njerezve...te mos terhiqej keq, te terhiqej po prape keq....

  Jana80 , ky komb burgosjet naten i ka patur gjithnje .....e nese se di shiko pak me poshte dhe le te dali dikush e te mohoj kete qe po them!  Si thosh shefi i komisariatit nr 3 ...mos prekni asnji me dore ....cojini ne komisariat per verifikim

  dhe kur i cuan atje, i bene per spital! E mediat nuk folen asnje fjale
  Heren e fundit u redaktua nga Monique; 05-04-2018 ne 12:17.
   

 7. #6
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,181
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Pyetjes po ı pergjıgjem une sı kundraPD-ıste pası ky do bjerı vetem kur sımpatızantet e vet ta braktısın jo kur PD-ıstat mos ta duan se ju se kenı dash asnjeher. Lol

  Atehere,

  Derı ne momentın kur te kemı 1 kundershtar te denje qe te fıtoj besımın tone se eshte me ı mıre se Edı Rama. Momentalısht nuk ka asnje sepse Lulı nuk eshte me ı mıre!
  Problemi i “shqiptareve” eshte se i besuan qeverisjen e vendit nje njeriu injorant dhe te djallezuar.

  Per me shume pyet keto keto “deluzot” apo “iluzionistet” e Rames, qe u ēirrnin ketu ne forum, nga Monique, Bombastiket, Abisi..., e me rradhe.

  Darius
   

 8. #7
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,006
  Forca e Rrespektit
  3384
  Rama per tu terhequr kishte,po tha; hajt po luaj njehere bllofin,se ishalla po e hane
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 9. #8
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  Jana80,

  Pyetja qe une shtroj eshte: edhe sa kohe do te durojme kete kupole mafioze te na qeverise si skllever dhe te na vjedhi familjeve tona te ardhmen ne kete vend?!

  Darius
  edhe sa kohe?? deri sa te mos te bejme ze... deri sa mos te ndihemi.. deri sa te kuptojme cduam e te i bejme te kuptojme qe ato njerez ne poltrone jan fal nesh e ne i veme e ne i heqim... deri sa te mesohen qe sjan te plotfuqishem... deri sa te mos kete tv te blere ku flitet per njeren ane te mdealjes... derisa biznesmenet(flas ato te medhenjt) te rreshtin se dheni % atyre per tju ec..
  derisa te ndergjegjesohemi se sjemi dele ...
  kur do ndodh kjo??
  me vjen keq ta pohoj por kur lexoj qe ka njerez qe kerkojne komunizmin se te pakten ateher punonin te gjith apo te pakten hanin buk te gjith ne te njejtin nivel... skam shpres darius!! pasi po del ne pah qe edhe brezi yne eshte i njektuar ti shoh si "zot"
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 10. #9
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,117
  Forca e Rrespektit
  2179
  ... tč terhiqesh nga vendimet e gabuara nuk čshtč turp por ta kuptosh e ka te veshtir kjo qeveri.

  Qeveri kukullash .
   

 11. #10
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  S'ju gjet ana njerezve

  Jo se dua te zhvesh Edin nga pergjegjesite e tija , por me habit mendesia e njerezve...te mos terhiqej keq, te terhiqej po prape keq....

  Jana80 , ky komb burgosjet naten i ka patur gjithnje .....e nese se di shiko pak me poshte dhe le te dali dikush e te mohoj kete qe po them!  Si thosh shefi i komisariatit nr 3 ...mos prekni asnji me dore ....cojini ne komisariat per verifikim

  dhe kur i cuan atje, i bene per spital! E mediat nuk folen asnje fjale
  pikerisht... verifikim naten..shefi i komisariatit 3 thote kjo.. po cshef eshte ky kur se degjojn varsit????
  pervec kesaj i bie qe shefi te jete i politikes se kohes pra mos i prekni dhe" puntoret" i ben per spital... si i bie kjo??
  pastaj cverifikim duhet bere?? me cte drejte se jam kundra dickaje??
  ne akoma snjohim e sdim e smbrojme te drejtat tona°
  mediat po sben cthote shteti perfundojn si tvshijaku qe eshte nder te paret tv privat ne shqiperi por i izoluar per motive qe i dim mjaft mire... sju pelqente ps e si vellezerve te saj.. luft e gjoba pafund
  Heren e fundit u redaktua nga jana80; 05-04-2018 ne 12:57.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 12. #11
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Ne fakt duke pranuar gabimin ....duhet me domosdo qe te japi edhe doreheqjen.

  SKANDAL
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #12
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  Jana80,

  Pyetja qe une shtroj eshte: edhe sa kohe do te durojme kete kupole mafioze te na qeverise si skllever dhe te na vjedhi familjeve tona te ardhmen ne kete vend?!

  Darius
  Per aq kohe SA populli te vazhdoje e te haj bar.

  Me mire pa qeveri fare se me qeveri te tille Kriminelesh.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #13
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,180
  Forca e Rrespektit
  4529
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ne fakt duke pranuar gabimin ....duhet me domosdo qe te japi edhe doreheqjen.

  SKANDAL
  Luli ne krye,apo Monika ?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 15. #14
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,780
  Forca e Rrespektit
  2677
  Normal qe do terhiqet kur ska nga te shkoj .
  Per 5 euro nje kalim i bie qe kuksjaneve dhe kosovare ju bie me leverdi te levizin me heliko .
   

 16. #15
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  pikerisht... verifikim naten..shefi i komisariatit 3 thote kjo.. po cshef eshte ky kur se degjojn varsit????
  pervec kesaj i bie qe shefi te jete i politikes se kohes pra mos i prekni dhe" puntoret" i ben per spital... si i bie kjo??
  pastaj cverifikim duhet bere?? me cte drejte se jam kundra dickaje??
  ne akoma snjohim e sdim e smbrojme te drejtat tona°
  mediat po sben cthote shteti perfundojn si tvshijaku qe eshte nder te paret tv privat ne shqiperi por i izoluar per motive qe i dim mjaft mire... sju pelqente ps e si vellezerve te saj.. luft e gjoba pafund


  Ke nuk degjonin vartesite moj Jana80???? Ja pyet cik Darius (qe ka fillu me bo apelin) , nese ate lloj monstre e degjonin apo jo?!

  Dhe ai tipi nuk ishte fare i papolitizuar.....por ka qene i emeruari (krahu i djathte i Lulushkes) i besuar i zoterise qe fjeti 4 vite ne karrigen e Bashkise se Tiranes!  Dhe zoteria ne fjale , e tregonte si trimeri , edhe dhunen ndaj ketyre grave, por edhe ate te 21 janarit!

  Qe te te them e dashur Jana20, si njeri krah , si tjetri krah eshte e njejta gje .....sepse plehrat kete duan dhe sdo kete zhvillim per aq kohe sa keta do na udheheqin!
   

 17. #16
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Luli ne krye,apo Monika ?
  E kam cilesuar qarte me mire pa qeveri fare , se nje qeveri te tille kriminelesh. Nuk kam sollur ne debat as njerin e as tjetrin.


  Por edhe te jesh dakort me nje qeveri te tille per hir te deshperimit apo te interesit.... nuk te ben as ty me te mire se k’to - jo . Fare mire Po bashkepunon me ( to ) - KRIMINELET.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #17
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,459
  Forca e Rrespektit
  500
  I paburri...
   

 19. #18
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  I paburri...
  Megjithatė, kryeministri premtoi se pagesa e tarifave nė kėtė aks rrugor nuk do tė fillojė deri sa tė gjendet zgjidhja mė e mirė e mundshme.


  Nuk e ka terheq fare jo...thjesht po bejne serisht llogari me leter e laps, se gjynah ti japin vetem fitiim Shefqetit mbi 230 milion
   

 20. #19
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Edhe per sysh ta kesh nxjerrur ... nuk do te shkruaje kaq shume budalleqe SA shkruan per te . Loool

  Brainwashed ose po te vjen keq per xhepin tend . Lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #20
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,459
  Forca e Rrespektit
  500
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Megjithatė, kryeministri premtoi se pagesa e tarifave nė kėtė aks rrugor nuk do tė fillojė deri sa tė gjendet zgjidhja mė e mirė e mundshme.


  Nuk e ka terheq fare jo...thjesht po bejne serisht llogari me leter e laps, se gjynah ti japin vetem fitiim Shefqetit mbi 230 milion
  Po e degjova.... gezohuni dhe ta gezoni.
   

 22. #21
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  hahahahaha uaa sa legen eshte.
  Sa mire e njeh friken e popullit kur i vjen veza aty ku nuk thuhet.
   

 23. #22
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Tarifa nė Rrugėn e Kombit, Braēe: Banorėt e Kukėsit tė pėrjashtohen

  Kryetari i Komisionit tė Ekonomisė, Erjon Braēe teksa pyeste ministrin e Ekonomisė, Arben Ahmetaj i cili raportonte nė Komisionin e Ekonomisė, kėrkoi nga qeveria qė tė gjithė banorėt e zonės sė Kukėsit tė pėrjashtoheshin nga tarifa e pėrdorimit tė Rrugės sė Kombit, duke qenė se ata nuk kanė asnjė alternativė tjetėr apo rrugė dytėsore pėr tė dalė nga shtėpitė e tyre.

  “Nga 900 mln euro qė kushtoi njė segment i kėsaj rruge, nuk u mendua pėr njė alternativė dytėsore pėr kėta banorė qė e kanė tė vetmen alternatovė pėr tė dalė nga shtėpitė e tyre kėtė rrugė. Banorėt duhen tė pėrjashtohen nga pagesa e asaj tarifės, qė do tė thotė qė banorėt e zonės pėr shkak tė mungesės sė njė rruge dytėsore, qė agai i ka ndėrtuar nė kėtė vend nuk janė shoqėruar fare me rrugė dytėsore, po pėr shkak se nė kėtė zonė fshatrat janė ndarė nė mes dhe nuk ka as mbikalime as nėnkalime, dhe banorėt e zonės pėr tė shkuar nė shtėpinė e tyre duhet tė hynė tė dalin qoftė pėr 2-3 km duhen pėrjashtuar nga tarifa. Doja tė dija nėse ju po i mėshoni kėsaj pike apo jo. Shėrbimi urban ėshtė i pėrjashtuar apo jo, me qėllim qė mos tė ndikojė nė ēmimin e biletės sė udhėtimit tė banorėve tė qarkut tė Kukėsit?”, tha Braēe.
   

 24. #23
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,332
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2465
  Tė jesh i majtė dhe tė varfėrosh popullin tėnd, nuk ėshtė gjė e mirė. Nė Shqipėrinė tuaj, sot mė shumė pėr social demokracinė po lufton Basha se sa Rama. Kush pėrkrah kėtė lloje takse tė vendosur pėr rrugėn, nė vlerėn e caktuar duhet pasur parasysh se pasuron njė grup tė caktuar njerėzish dhe varfėron popullin.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 25. #24
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,365
  Forca e Rrespektit
  2905
  Sikur cfare rruge eshte ajo...as 50 cent nuk meriton pasi nuk ploteson standartet...e jo me 5 euro.
  Treat your self like a star!!!

 26. #25
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Po e degjova.... gezohuni dhe ta gezoni.
  Une gzuar jam se nuk e frekuentoj hic ate rruge, por edhe nese do me duhej ...per qejf do ikja e qejfi do paguar!
   

 27. #26
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  ahahahhahahahaa

   

 28. #27
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  929
  Forca e Rrespektit
  227
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Une gzuar jam se nuk e frekuentoj hic ate rruge, por edhe nese do me duhej ...per qejf do ikja e qejfi do paguar!
  Fiks logjikė kokėkuqe,mendim vetėm pėr oborrin e kokėkuqeve!
   

 29. #28
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,214
  Forca e Rrespektit
  969
  Kir do kete ndonjehere recolucion te mire ne Shqiperi?
   

 30. #29
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,977
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Ktit ja ka marr ment kokaina LGBT dhe etja per pushtet ka dal nga llogjika, kjo taksa rruges nuk i vret shum por te vdes fare.... Ashtu sic do na vdesi taksa e shtepise gjith shqiptareve po fundin e vet do ta shikoj muajin tjeter sapo qytetaret te informohen se fatura e dritave pa harxhuar as edhe 1 kw do te paguaj 25000 lek te reja, kshu qe jo vetem kuksi por e gjith shqiperia ka per te protestuar por ishalla nuk ka nje fund si 90 dhe si 97... Per popullin.
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 31. #30
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Ktit ja ka marr ment kokaina LGBT dhe etja per pushtet ka dal nga llogjika, kjo taksa rruges nuk i vret shum por te vdes fare.... Ashtu sic do na vdesi taksa e shtepise gjith shqiptareve po fundin e vet do ta shikoj muajin tjeter sapo qytetaret te informohen se fatura e dritave pa harxhuar as edhe 1 kw do te paguaj 25000 lek te reja, kshu qe jo vetem kuksi por e gjith shqiperia ka per te protestuar por ishalla nuk ka nje fund si 90 dhe si 97... Per popullin.
  Me ilumino disi, si eshte kjo puna fatures 25 mije te reja se u pataksa fare?!
   

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Similar Articles

 1. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-05-2018, 06:58
 2. Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 12-11-2015, 13:05
 3. Abuzimet me taksėn e tokės, denoncohet kryekomunari
  Nga ReNdEx ne forum Lajme nga Shqipėria
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2012, 08:54
 4. Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 03-12-2009, 10:06
 5. Prishtinė -Tiranė, Kosova heq taksėn aeroportuale
  Nga Loverboy ne forum Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 09-02-2009, 08:52

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •