Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 79

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit: Seks me arabėt/ Shqiptaret nė Dubai jetė tė dyfishtė si eskorta luksi!

 1. Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Jump to Comments

  Seks me arabėt/ Shqiptaret nė Dubai jetė tė dyfishtė si eskorta luksi!

  78 Comments fv by Monique Published on 05-04-2018 14:22
  Prostitucioni i formave tė ndryshme po bėhet njė fenomen mjaft i mprehtė pėr shoqėrinė shqiptare.
  Pėrveē atij klasik, sėfundmi ka shpėrthyer njė formė e re e prostitucionit ku vajza nga ato qė rėndom thuhet ” qė as qė ta merr mendja”, ofrojnė shėrbime tė tilla kryesisht nė vend tė largėta me Shqipėrinė.

  Si funksionon

  Ato nuk deklarohen si prostituta. Pėrkundrazi, nė rrjetet sociale shfaqin jetėn e tyre plot shkėlqim dhe luks duke hedhur foto nga vendet mė tė lakmuara pėr pushime, me makina, celular, veshje dhe bizhuteri luksi, tė cilat nuk ia ka blerė as babai, as vėllai, as i fejuari dhe aq mė pak t’i kenė blerė vetė…sepse, janė papunė.

  Nė fakt, e bėjnė njė punė, pėr hir tė sė vėrtetės…

  Fillon si njė ekspozim i “aseteve” kryesisht nė Instagram dhe mė pas vjen ftesa pėr njė xhiro me “5 yje”, e cila nuk ėshtė gjė tjetėr veē se njė formė e sofistikuar prostitucioni, ku vajza merr valixhet dhe arratiset nga Shqipėria pėr disa ditė duke shkuar pranė klientit.

  Nė aeroportin e destinacionit e pret “porositėsi”, i cili nuk ėshtė njė klient i rėndomtė, por person me tė ardhura tė mira financiare, aq sa mund tė pėrballojė shpenzime tė mėdha pėr udhėtimin, shopping, shėtitje, si edhe pagesa cash ndaj vajzės.

  Por, kjo ėshtė vetėm njė formė.

  Nisja e fotove nudo apo striptizmi online ėshtė njė tjetėr formė e pėrhapur nė vend, pėr tė cilėn pagesat bėhen kryesisht online.

  Vetėm dy muaj mė parė, policia e kryeqytetit shkatėrroi njė rrjet prostitutash online, tė cilat ofronin shėrbime tė tilla pėrmes internetit.

  Punonjėsi i njė banke tė nivelit tė dytė, i konfirmoi Albeu.com se shpesh, tek kliente tė caktuara hasin nė transferta parash nga vende tė “ēuditshme”, me tė cilat Shqipėrinė nuk e lidhin raporte familjare apo biznesi.

  Tė tilla janė edhe vende tė Lindjes sė Mesme apo tė gjirit, si Kuvajti, Arabia Saudite apo Emiratet e Bashkuara Arabe.

  Krahas vendit tė origjinės, cilėsohen dhe si transferta tė ēuditshme edhe pėr faktin se marrėsi, nė rastin konkret marrėsja ėshtė e njė moshe shumė tė re, ē’ka e bėn tė pamundur njė raport pune aq larg dhe nė atė moshė, duke tė bėrė tė dyshosh pėr qėllimin e pagesės.

  Njė tjetėr mėnyrė ėshtė edhe ajo e rekrutimit tė vajzave shqiptare si stjuardesa nė Doha dhe Katar. Vajzat rekrutohen si stjuardesa pėr tė kėnaqur mė pas epshet e sheikėve./albeu
   

 2. Total Comments 78

  Comments

 3. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Si mendoni mbi kete fenomen te perhapur kaq vrullshem dhe po prek goxha nga rinia e ketij vendi???
  Nuk flas vetem per shqiptaret brenda territorit , por edhe atyre qe jetojne ne boten e civilizuar.
   

 4. #3
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,214
  Forca e Rrespektit
  969
  Kjo dihej me kohe
   

 5. #4
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Kjo dihej me kohe
  Se thashe per gje te re , por sefundmi jam habit me ca kam ardh ne dijeni.......

  Jete e cuditshme , bote e cuditshme
   

 6. #5
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,459
  Forca e Rrespektit
  500
  Epo po nuk bere lek qe e re ske ne shanse... bej qejf andej gjej nje merum ketej dhe me pas live is good...
   

 7. #6
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,601
  Forca e Rrespektit
  3469
  Antivlera qe shiten si vlera i quaj
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 8. #7
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Po kjo cupa ne foto ... kush eshte?!
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #8
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  cdo njeri eshte i lire te beje zgjedhjet qe deshiron..
  e sic tha abis jan +18 dhe kan zgjedhur me te lehten per te shkaterruar personalitetin dhe per te njollosur ate qe nje pjese e shoqerise quan nder.. nese koshienca e tyre eshte e qete me cbejne uroj te ken te njejten koshienc gjithmone.. pasi problemi me i madh do jete kur te bejne llogarite me vleren e shitjes te dickaje qe eshte e pableshme dhe sdo mundin ta rikthejne kurr.
  ne fund po merr gjithcka nje cmim.. kishte mbetur trupi per turp te shitej .. (dhe u be) eshte shpirti ..( dhe ai avash avash po i gjendet monedha blerese)
  me pak fjale gjithcka qe kishim mit.. nderin.. bujarine.. trimerine.. mosnenshtrimin.. te gjitha po i bejme perralla per brezat e ardheshme..

  ps. halli.. mosnjohuria.. mos te paturit vizion.. mos te paturit hobe dhe mundesi te tjera ndikon ne mentalitetin qe verej ne rinine e shqiperise ben keto lojra.. (me mentalitet te rinise se alb nenkuptoj femrat ne tako 20 te trukuara te veshura si per sfilata si per pune si per kafe si per ne dasem...
  imitim i asaj cfar kan mundesi te ndjekin..
  artistet e momentit... informacionet e sipas mediave... e shih rrushi rrushin e piqu me diell artifocial..
  me vjen sh keq !!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 10. #9
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Epo cti besh shoqeri dreqi jemi bere.
  E tani ky versioni online u jep mundesine"kurtizaneve" ne rruget me drita te kuqe(online)te behen dhe me mode & showbizi e reklamimi stili ne veshje e udhtime.
  Cka perben nje rrezik fluksi i tyre ne kete forme sidomos tek moshat adoleshente.
  Gjithesesi per leket qe qarkullojne ne kete forme quhen te "zi" mesa di une ligjerisht cdo hyrje dalje ne llogari bankare duhet te justifikohet;burimi dhe arkivimi,kjo per arsye forologjike te thjeshte,prandaj duhet te taksohen.
  Thuani Edvinit te merret pak me kete ceshtje ahahahahahahah.
   

 11. #10
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  E drejte Jana80....
  Por mendoj se kane ndikuar shume faktor.
  Psh nje rast i vajze , qe mora vesh para pak ditesh nga nje mikesha ime, e cila e trajtonte si fenomen.

  A. K jetonte ne nje vend larg zhurmave te metropolit. 18 vjece martohet , iken jashte, behet me femije.
  Deri ktu asgje per tu cuditur.
  Bashkeshorti e braktis, arsyet objektive ....
  Gjen mbeshtetje tek kisha ku rrit dhe foshnjen e saj.
  Kisha e ndihmon te bej edhe dokumentat, te terheqi familjen dhe ti japi nje shanc vetes.
  Teper e veshtire sigurisht....zgjedhja e saj.......ofruese seksi....eskort apo hot line ....
  Spo i shkoj me tutje detajeve sepse askujt si intereson, por kuptova dicka. Keto lloj prototipesh eshte mire qe ti meshirosh e ti hapesh krahun ne cdo moment .....sepse kjo zgjedhje dikur nuk ishte endrra e tyre, por u dorezuan pa luftuar aq sa duhet.....ose ishte e vetmja menyre per te bere nje jete ndryshe.
  Kush po e di
   

 12. #11
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Shiko s"di si eshte kjo ceshtje ne Shqiperi,por ketej ,gjate kalimeve ne Gr sidomos sezioni i veres dhe jane femra te reja apo adoleshente.
  Ka ne cdo pike aeroporti personel te vecante,dhe kjo kategori vajzash qe udhton per arsye "tuirizmi" ku praktikisht ka mbyllur nje klijent mashkull per disa dite kunderejt nje pagese,kontrollohen rresptesisht dhe shume prej tyre kthehen.
  Gjithashtu kur keto femra largohen nga ishujt drejt vendeve tyre nese kane nje shume kesh ne cante mbi normalen, gjithashtu behet verifikim i metejshem i tyre,se ku si? qysh? etj etj.Shume nga keto kapen dhe nuk lejohen te levizin per 5 vjet ne zonen shengen dhe ka e disa masa tjera.
  Ka dhe qe kalojne sa duash,sipas satistikave qe trajtojne keto fenomene.
  Ketu eshte nje fenomen qe njihet prej vitesh,sidomos bullgaret ruset,vitet e fundit s"mungojne as shqiptaret sic thuhet dhe informojne mediat lokale shpesh here.
   

 13. #12
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,459
  Forca e Rrespektit
  500
  Pune e nderume eshte, sidomos per te mbajtur frymen me buke... hall eshte kur te hyn ne qejf dhe fillon investon ne ate zanat...
   

 14. #13
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Abuzmi i "mishit te bardhe" sic quhet ne gjuhen e rruges,ndac per buke,ndac me deshiren e tyre ndac ne mijera forma te kesaj tantakule, eshte nje nder diskriminimet gjinore me te poshtra te jetes njerzore.
   

 15. #14
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,332
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2465
  Kjo ēika nė foto shumė e mirė a?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 16. #15
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Kjo ēika nė foto shumė e mirė a?
  E kishte artikulli....kinge ske ci thu
   

 17. #16
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Me te degjuar e kisha kete punen e eskortes nga media, por me nje info te thjeshte mora disa gjeneralitete te cilat ngelen per tu verefikuar.
  Interesant gjithsesi.


  Ps, Lajmi gjendet ne net sot e nje vit me pare...... Nga vleresimi i ketij lajmi del paksa dyshues pasi nuk i referohet me fakte argumenta por thjesht nje lajme qe bredh nga nje portal tek tjetri dhe i shtohet dicka mbi te.
  Heren e fundit u redaktua nga Odeon; 05-04-2018 ne 20:30.
   

 18. #17
  S'di pse mu kujtuan temat kur flisnim per legalizim te prostitucionit dikur ne kte forumu dhe shumica ishin Pro me arsyetimin se: esht jete e tyra, skemi pse paragjykojme,le tbehet ligjerisht e i mbrojtur te pakten "qefi", eshte profesioni me i vjeter,etj etj. Madje kur une e te tjere kundershtonim na paragjykonin si "moralista" Lol.

  Nejse, Sigurisht qe une kam qene, jam dhe shpresoj te jem perher kundra shitjes se trupit. Ndjej vertet keqardhje per grate qe detyrohen nga shkaqet ekonomike ama serish, me sh preferoj te punosh pastruese se sa prosti. Ndersa femrat qe merren me dhune dhe detyrohen nga 1 person i dyte nuk i gjykoj sepse nuk e kane ne dore jeten e tyre.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 19. #18
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  cdo njeri eshte i lire te beje zgjedhjet qe deshiron..
  e sic tha abis jan +18 dhe kan zgjedhur me te lehten per te shkaterruar personalitetin dhe per te njollosur ate qe nje pjese e shoqerise quan nder.. nese koshienca e tyre eshte e qete me cbejne uroj te ken te njejten koshienc gjithmone.. pasi problemi me i madh do jete kur te bejne llogarite me vleren e shitjes te dickaje qe eshte e pableshme dhe sdo mundin ta rikthejne kurr.
  ne fund po merr gjithcka nje cmim.. kishte mbetur trupi per turp te shitej .. (dhe u be) eshte shpirti ..( dhe ai avash avash po i gjendet monedha blerese)
  me pak fjale gjithcka qe kishim mit.. nderin.. bujarine.. trimerine.. mosnenshtrimin.. te gjitha po i bejme perralla per brezat e ardheshme..

  ps. halli.. mosnjohuria.. mos te paturit vizion.. mos te paturit hobe dhe mundesi te tjera ndikon ne mentalitetin qe verej ne rinine e shqiperise ben keto lojra.. (me mentalitet te rinise se alb nenkuptoj femrat ne tako 20 te trukuara te veshura si per sfilata si per pune si per kafe si per ne dasem...
  imitim i asaj cfar kan mundesi te ndjekin..
  artistet e momentit... informacionet e sipas mediave... e shih rrushi rrushin e piqu me diell artifocial..
  me vjen sh keq !!

  A thua se me kohen e juaj, nuk kane egzistuar gjera te tilla? Loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 20. #19
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Odeon Shfaq Poten
  Me te degjuar e kisha kete punen e eskortes nga media, por me nje info te thjeshte mora disa gjeneralitete te cilat ngelen per tu verefikuar.
  Interesant gjithsesi.


  Ps, Lajmi gjendet ne net sot e nje vit me pare...... Nga vleresimi i ketij lajmi del paksa dyshues pasi nuk i referohet me fakte argumenta por thjesht nje lajme qe bredh nga nje portal tek tjetri dhe i shtohet dicka mbi te.
  E vertete por lajme nga Dubai vijne shpesh. Dhe jane plotesimi i kesaj panorame.
  Para ca kohesh ne Tirane u kapen dy shpi ku behej hot line, denoncuar nga komshinjte.
  Pra ne vetvete nuk ka rendesi koha e lajmit por vertetesia e tij.
  Dhe faktet jane kokeforta.
  Plus qe ne Shqiperi dihet qe eskortat me te medha jane ato te te ashtuquajturve VIP-a
   

 21. #20
  fv Avatari i ralph
  Antarėsuar nė
  Apr 2018
  Vendodhja
  around
  Postime
  29
  Forca e Rrespektit
  0
  Ne fund te fundit keto escortat per mendimin tim kane edhe perfitim monetar po edhe qejfin se lene mangut
   

 22. #21
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  A thua se me kohen e juaj, nuk kane egzistuar gjera te tilla? Loool
  zana ke quan kohe te timen ti?
  kur isha 18 vjec apo 25 apo 30??
  Heren e fundit u redaktua nga jana80; 05-04-2018 ne 23:01.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 23. #22
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Nese nuk arrin te kuptosh dot me fjale... referohu ne baze te fotos se artikullit. Loool  Ps... ma shpifin ne pergjithesi njerezit qe nuk perputhen dot , me ate c’fare vete shkruajne.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 24. #23
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,024
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8306
  Them te drejten ka miliona njerez qe paguajne per tu dukur. Tash ne njefare menyre ne te gjithe vuajme per dukje e pranuam se pranuam, madje dhe ketu ne forum e bejme secili ne menyren tone. Dukja varet nga menyra qe ke zgjedhur per tu dukur. Munde te jete edhe e gabuar.

  Tani keta milioneret e pasur edhe paguajne dukjen. Sa rri ai erifi me mua nen hije rri i rrethuar me goca te reja dhe te bukura. Sa i shes une pordhe dhe moral degjon cicerimen e vajzave te reja. Nuk se prostituojne apo bejne seks, madje ne shume raste nuk eshte e thene. Thjeshte nje lloje shoqerimi sa per tu dukur tipi dhe ne mbremje secili ne shtratin e tij. A bejne seks? E bene ndonjera, e bejne e pse mos ta bejne. Pse ne nuk e bejme

  Ne fakt, ne fakt femrat e bukura ne gjithe boten kan leke dhe jete te bukur. E pse tek ne u dashka mos ta kene?? Pastaj njerezit paguajne dhe luftojne per te bukuren. Ne fakt gjithnje thuajse ka qene kshu. Prandaj nuk dua ti paragjykoje.

  Sa ua lodhe une bythen me nje makiato e u shes pallavra ikin andej e bejne nje xhiro, nje jete dhe mjafte leke.

  Per mua e thjeshte. E qa do behet sikur ta bejne te gjitha. o rrini pa merak se te gjithat si merr kush jo. Zgjedhin njerezia. Kan shije per art. Arti 9e bukura) paguhet netere dynjan Ja per shembull para se te rrija kot ketu e te shkruja pse mos te rrija me ndonjeren nga bukuroshet e forumit qe nuk jane edhe pak
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 25. #24
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Nese nuk arrin te kuptosh dot me fjale... referohu ne baze te fotos se artikullit. Loool  Ps... ma shpifin ne pergjithesi njerezit qe nuk perputhen dot , me ate c’fare vete shkruajne.
  nuk kam kuptuar as nuk po kuptoj cfar do te thuash... nga "me kohen e juaj.. me foton e artikullit"...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 26. #25
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Kiterr me pelqen mendimi yt ne pergjethsi.
  Por perjashtoj pjesen ku thua qe :- e bukura paguhet.

  Mendoj qe e bukura nuk afrohet per "shitje"
  Shite-blerjet (ne transferta trupash njerzor)te cilit do rrang qofshin, jane veprime te zhveshura nga vlera e shpirtit .
  Tani keto femra jane ne moshen madhore dhe sigurisht eshte e drejta totale e tyre te bejne zgjedhjet qe duan,ne formen si i duan.

  Por personalisht me vjen gjynah per nje sterlep femre ,dy metrash yll me u pa,qe shkon e jep trupin e saj tek lloj lloj epshori.
  Eshte neveritse.
  Por gjithesesi eshte zgjedhja e tyre.
  Mendoj qe e bukura fizike don dhe te bukuren shpirtrore,por don dhe te bukuren e personalitetit.
  Me prapanica e cica, sia ka dal kush mbane ne kete bote,ose jo me tej se sa nga nje krevat ne nje tjeter.
  E dreqi e hengert dhe tere jeta shtrire nuk shkohet.
   

 27. #26
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Eshte zgjedhje e lire e pa persona te trete ne mes , e perderisa eshte zgjedhje e lire nuk ka vend as per moral. loool

  Mua nuk me bezdisin k'to ... por me bezdisin tipet qe e kane nje pallosh ne shpi e lakmojne pallosha te tjere, k'to tipe i kam shume neveri.

  Fundja fundit fare mire escort mund ti thuash edhe nje femre/mashkulli, qe jeton/perfiton nga xhepi i burrit/gruas te saj/ tij apo te dikujt tjeter ... qe zhdepin te tjeret . loool
  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 06-04-2018 ne 22:15.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 28. #27
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,919
  Forca e Rrespektit
  1058
  Nuk ēuditem me budallenjtė qė mbajnė fjalim, por me ata qė rrahin aplauz.
  Ah s'ikur bukuria tė simbolizonte menēurinė?!?!
  Prindėrit janė tė bezdisshėm nga se janė tė programuarė si tė tillė: dashuri e pa fund!
  Pėr t'i kuptuarė prindėrit, sė pari duhesh kuptuarė jetėn !

 29. #28
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,214
  Forca e Rrespektit
  969
  Me me pagu mu 1 milion euro
  E kisha bere edhe une seks me ndonje arabe
   

 30. #29
  Ne kendveshtrimin shqiptar kjo barazohet me ate fjalen kurveri, por une sdua ta mendoj ne ate forme. Po e mendoj disi ndryshe? Duke menduar moshen relativisht te vogel te ketyre vajzave te vjen keq per zgjedhjen qe bejne.
  Po ti referohem asaj fotoje me siper nje goxha femer, nje freski e harlisur ne kulmin e saj, do i mjaftonte vetem te zgjidhte dike per te mos patur asnje lloj mangesie ne jete. Une besoj qe nje trup i tille dhe nje fytyre engjellore nuk i mungojne kerkesa serioze nga njerez serioze.

  Por jane edhe disa kushte ne keto raste; formimi, intelekti, drama, dhe detyrimet.

  Nje vajze te tille nese do ta njihja do i jepja doren per ta ndihmuar pasi vjen nje moment kur bataku e terheq poshte.
   

 31. #30
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,410
  Forca e Rrespektit
  886
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Me me pagu mu 1 milion euro
  E kisha bere edhe une seks me ndonje arabe
  duam fakte jo llafe
   

Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Similar Articles

 1. 71 vjeēe dhe vazhdon tė jetė seks simbol (FOTO)
  Nga Snow Hristina ne forum Portali i forumit
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-02-2012, 09:40
 2. Dubai, aty ku turistet angleze paguhen per seks.
  Nga elbruna ne forum Aktualiteti botėror
  Pergjigje: 21
  Postimi i Fundit: 14-09-2009, 14:32

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •