Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 10 nga 10

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit: Aeroporti mė i madh nė botė qė inaugurohet sot nė Stamboll, ndodhet nė fshatin shqip

 1. Aeroporti mė i madh nė botė qė inaugurohet sot nė Stamboll, ndodhet nė fshatin shqip

  9 Comments fv by Lauraa Published on 29-10-2018 13:43
  Aeroporti mė i madh nė botė qė inaugurohet sot nė Stamboll, ndodhet nė “fshatin shqiptar”

  Screenshot_614-640x349.jpg

  Nė Stamboll sot hapet njė aeroport i ri, pėr tė cilin presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, ka pėrgatitur hapje solemne. Zona ku po hapet aeroporti i ri i Stambollit quhet “Arnavutkoy”, qė nė shqip do tė thotė “Fshati i shqiptarėve”.

  Njė aeroport i ri po hapet nė “Fshatin e Shqiptarėve” nė Stamboll. Nė hapjen e tij do tė marrė pjesė edhe presidenti i Kosovės, Hashim Thaēi, i cili ėshtė ftuar nga Erdogan, transmeton Express.

  Pjesė e ceremonisė sė hapjes sė kėtij aeroporti do tė jenė krerė shtetesh dhe kryediplomatė nga vende tė ndryshme tė botės.

  Aeroporti i ri i Stambollit po hapet nė Ditėn e Republikės sė Turqisė.


  b;dardaniasacra
   

 2. Total Comments 9

  Comments

 3. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po mo po Erdogani e hapi ne fshatin e arnauteve , po ndonje shkolle a i hapi atyre arnauteve ?? apo ce do
  Heren e fundit u redaktua nga Monique; 29-10-2018 ne 13:57.
   

 4. #3
  Po pse per Shqiptaret e hapi ai? Thjesht ndodhi qe location quhej arnavut koy. ashtu sic diku me poshte eshte Yeni Bosna. Thats all.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 5. #4
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Po pse per Shqiptaret e hapi ai? Thjesht ndodhi qe location quhej arnavut koy. ashtu sic diku me poshte eshte Yeni Bosna. Thats all.
  Nuk tha as artikulli as ne qe e hapi per arnautet mi....ku e lexove?
  Thjesht ju referova qytetit...thats all
   

 6. #5
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Nuk tha as artikulli as ne qe e hapi per arnautet mi....ku e lexove?
  Thjesht ju referova qytetit...thats all
  dhe un ju referova atij qe ka bere ;ajmin. qe mos te gzohen se ska lidhje me ne. Lol
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 7. #6
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  dhe un ju referova atij qe ka bere ;ajmin. qe mos te gzohen se ska lidhje me ne. Lol
  mire e ke ...su gezu kush o jo hahahahahha
   

 8. #7
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,647
  Forca e Rrespektit
  3469
  Une do punoj atje, kam nje super oferte :p
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 9. #8
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Loverboy Shfaq Poten
  Une do punoj atje, kam nje super oferte :p
  Vertet apo tallesh?

  Lover me nis noj foto me vjeshte. per konkursin nese ke.
   

 10. #9
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Loverboy Shfaq Poten
  Une do punoj atje, kam nje super oferte :p
  hajt per hajer shoku....
   

 11. #10
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,647
  Forca e Rrespektit
  3469
  Qenka interesant te bej shaka, aq shpejt u be serioze hahaha. Thuani inshallah bile :p Si dihet, plotesohet lutja juaj lool.

  Nevertiti, do shiqoj kismet, kam qene tejet i zene.
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •