Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 11 nga 11

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit: Franca ne flake!

 1. Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,445
  Forca e Rrespektit
  3404

  Jump to Comments

  Franca ne flake!

  10 Comments fv by Abis Published on 25-11-2018 19:25
  Qytetaret Francez jane ngritur ne proteste kunder rritjes se cmimit te naftes..Qytetaret Shqiptare kane cmimet me ta larta ne rajon te naftes,e askush nuk ngrihet..ngrihen vetem kur Politika i nxjerre si dele per te mbushur sheshet per interesat e tyre.


  FB_IMG_1543169544459.jpg

  FB_IMG_1543169539143.jpg

  FB_IMG_1543169531779.jpg
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 2. Total Comments 10

  Comments

 3. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,450
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Abis e kam hap e une i teme ngjashme paradite,por sdi a bashkohen temat tani.

  Sa per temen;
  Eh ky eshte organizimi i popullit, qytetarit,cvilit, sindikatave etj etj me rradhe, Jo si ne, popull dele qe cdo politikan qe vjene na mbyte taksa e rritje cmimesh e ku di une tjera. Ne flejme gjume,
   

 4. #3
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,445
  Forca e Rrespektit
  3404
  Me fal Nevi,nuk e kam pare..ka probleme forumi,tani as nuk i bashkoj dot.
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 5. #4
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,645
  Forca e Rrespektit
  1402
  Atje ne ndryshim me ketu nuk te denon njeri nese del ne proteste
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 6. #5
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,450
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Me fal Nevi,nuk e kam pare..ka probleme forumi,tani as nuk i bashkoj dot.
  Ajt se dhe dy tema vec mire bejne ahhaah
  Nuk bashkohen jo,e nje zot e di kur Wxp do shikoj ta rregulloj kte difekt. ahahahahah
   

 7. #6
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,450
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Atje ne ndryshim me ketu nuk te denon njeri nese del ne proteste
  Edi pervec se "artist" depresionist eshte dhe politikan totalitar depresioist.
  Flet si hardall,sillet si lamash arrogant ndaj popullit ti,qytetarit qe ska leke me ble as thesin e miellit. eh
   

 8. #7
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,645
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Edi pervec se "artist" depresionist eshte dhe politikan totalitar depresioist.
  Flet si hardall,sillet si lamash arrogant ndaj popullit ti,qytetarit qe ska leke me ble as thesin e miellit. eh
  Rama eshte kryeministri me ordiner ne planet , me drogaxhiu , me hajduti ...sdi ca te them , te gjitha te keqijat i ka !
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 9. #8
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,773
  Forca e Rrespektit
  11372
  Ne flake eshte edhe SaD por asnje si hapi teme.

  Pff
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 10. #9
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,690
  Forca e Rrespektit
  2293
  Bravo Algjerianeve.... si ne toke te huaj. loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #10
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,079
  Forca e Rrespektit
  2593
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ne flake eshte edhe SaD por asnje si hapi teme.

  Pff
  Nuk erdhe mem fik pash nerin
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 12. #11
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,680
  Forca e Rrespektit
  419
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Bravo Algjerianeve.... si ne toke te huaj. loool
  Me sa di, kete here nuk jane ata me prejardhje te huaj qe jane ngritur ne protesta.
  Jane franceze qe protestojne per renien e ekonomise, e cmimi i naftes ishte vetem shkendija e asaj qe ishte grumbulluar me kohe.
  Ekonomia dhe mireqenia po vijne duke rene, e keto jane pasojat....
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •