android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 8 nga 8

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit: Turqia detyron ambasadorin izraelit tė heq kėpucėt nė aeroport

 1. Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,515
  Forca e Rrespektit
  3467

  Jump to Comments

  Turqia detyron ambasadorin izraelit tė heq kėpucėt nė aeroport

  7 Comments by Loverboy Published on 16-05-2018 19:19
  Turqia detyron ambasadorin izraelit tė heq kėpucėt nė aeroport, mediat e Tel Avivit: po na poshtėrojnė (video)

  Mediat izraelite kanė publikuar njė foto ku shihet ambasadori i tyre nė Turqi duke hequr kėpucėt nė areoport gjatė kontrollit. Pėrfaqsuesi i diplomacisė sė Tel Avivit duhet ta lėrė Turqinė pas njė kėrkese tė Ankarasė, bėrė si reagim ndaj vrasjes sė rreth 60 palestinezėve dhe plagosjes sė afro 3000 tė tjerėve ditėn kur u inaguruar ambasada amerikane nė Jerusalem, akt qė shėnon shpalljen e qytetit tė shenjtė e simbol tė tre besimeve, si kryeqytet i Izraelit.

  Turqia ka qenė ndėr reagueset mė tė zėshme nga bota islame, edhe nė nivel zyrtar, ndaj aktit Trump, e po ashtu dhe ndaj Tel Avivit zyrtar, pėrgjatė qeverisjes Erdogan.

  Heqja e kėpucėve pėr kontroll nga ana e ambasadorit izraelit, kėrkuar nė emėr tė kontrollit pėr masa anti-terror, ėshtė marrė si njė poshtėrim qė Turqia i bėn qeverisjes sė Tel Avivit. /tesheshi.com/

  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 2. Total Comments 7

  Comments

 3. #2
  Moderatorė

  User Info Menu

  E ka marr si poshterim se nuk eshte mesuar te eci ndonjehere me avion, ndryshe do e kishte marr si normalitet.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 4. #3
  Super Moderator

  User Info Menu

  eshte provokim por nese i heqim te gjithe le ti heq edhe ai si te tjeret meqense kontrolli ka dashur te kontrolloj.. e meqense eshte vizitor ne ate shtet duhet te respektoj rregullin qe ka ai vend.
  pastaj izraeljanet smund te ankohen per kobtrollin kur ne cdo aeroport ( te pakten ne itali) kan hyrje e dalje te vecante me super kontrolle deri edhe ne marrje pytjesh!!!
  do thoni ju eshte personalitet epo ne fund eshte njeri!
  Non si colgono i frutti della felicitą sull’albero dell’ingiustizia.

 5. #4
  oNcE...

  User Info Menu

  te gjithe i heqin
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 6. #5
  Super Moderator

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  te gjithe i heqin
  edhe lu i hiqte kur vinte ne tr? :p
  Non si colgono i frutti della felicitą sull’albero dell’ingiustizia.

 7. #6
  oNcE...

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  edhe lu i hiqte kur vinte ne tr? :p
  Ne Turqi apo tirane thua? Po ca tirane aman
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 8. #7
  Super Moderator

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Ne Turqi apo tirane thua? Po ca tirane aman
  kurjoze jam te di ne ua heqin kepucet te gjith ambasadoreve..
  Non si colgono i frutti della felicitą sull’albero dell’ingiustizia.

 9. #8
  oNcE...

  User Info Menu

  vallahi o jane nuk punoj me aeroport Lol

  Ama ne 8-9 here ne vit qe kam udhetuar se fundmi na eshte kerkuar. Njerezve flas.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •