Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 36 nga 36
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433

  Kultura Diplomatike Mbretėrore

  Tė nderuar lexues,

  kjo tem
  ė hapet me qėllimin e mirė pėr t'i dhėnė njė frymė tė re forumit dhe pėr t'ė pėrhapur sa mė shumė kulturėn e diplomacisė nė trajtėn mė tė lartė tė saj, atė mbretėrore.
  Me dėshirėn dhe shpresėn se do sjellė sa mė shumė frymėzim.

  Bri,

  Korteu i familjes mbretėrore Norvegjeze me Presidentin e Singaporit Mrs. Tan.
  Mbrėmja Gala nė Pallatin Mbretėror nė Oslo (tetor 2016).


  Bashkangjitje 28829

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 2. #31
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433

  Titulli: Kultura Diplomatike Mbretėrore

  Farah Pahlavi (ish Perandoresha e Iranit modern) - Rreth viteve 60!

  Farah Pahlavi.jpg

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 3. #32
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433

  Titulli: Kultura Diplomatike Mbretėrore

  Grace Kelly (1956)

  Grace Kelly.jpg

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 4. #33
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433

  Titulli: Kultura Diplomatike Mbretėrore

  Grace Kelly dhe Jackie Kennedy (24 May 1961 - Shtepia e Bardhe)

  15966193_1386935238015556_4824181188067390263_n.jpg

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 5. #34
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433

  Titulli: Kultura Diplomatike Mbretėrore

  Princesha e Cambridge-it ne Singapur.

  16142781_1407818245927255_5381190392396044330_n.jpg

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 6. #35
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Princesha Charlene e Monte Carlo-s

  17991846_1522373027805109_8772452180579523981_n.jpg

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 7. #36
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Princesha Margaret e Danimarkes me te atin Frederik-u i IX (10 qershor 1967)
  Princesha Margaret.jpg

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Te varret mbretėrore ilire…
  Nga NeVertiti ne forum Historia shqiptare.
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-06-2017, 17:27
 2. Durres, ne germadhen e Viles ‘mbreterore’
  Nga sweetzzinna ne forum Dedikuar Shqipėrisė
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-04-2012, 16:14
 3. Intrigė diplomatike.
  Nga Bilderberg ne forum Historia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-09-2009, 03:32
 4. Misionet Diplomatike Shqipetare ne Bote
  Nga alfonci ne forum Aktualiteti
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-08-2008, 05:42

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •