Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 9 123456789 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 174

Forum: Arkitektura dhe Inxhinieria

Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.

 1. Boeri: Tirana e se ardhmes

  Started by Loyalty‎, 21-06-2016
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 1,661
  09-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Njė shtėpi e bėrė me LEGO (Foto)

  Started by NeVertiti‎, 01-10-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,486
  02-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 14,139
  01-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. 5 of the best bridges worldwide

  Started by NeVertiti‎, 07-08-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 585
  07-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Ndėrtesa e pėrmbysur nė Gjermani

  Started by NeVertiti‎, 14-09-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,414
  14-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Aeroporti mė i madh nė botė

  Started by NeVertiti‎, 11-06-2016
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 1,240
  14-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 1,705
  04-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Arkitekture e bukur

  Started by MasteR‎, 01-05-2016
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 542
  01-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Arredimi i brendshem

  Started by Soulmind‎, 16-12-2012
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 14,361
  23-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 7,005
  07-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 9 123456789 E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •