Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2
 1. #1
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,163
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644

  Njė shtėpi e bėrė me LEGO (Foto)

  Njė shtėpi e bėrė me LEGO (Foto)  Nė Billund tė Danimarkės ėshtė ndėrtuar njė shtėpi e madhe... me LEGO.

  Brenda kėsaj shtėpie ėshtė njė pemė e madhe, e lartė 17 metra, e ndėrtuar po me LEGO. Pėr kėtė pemė janė dashur 6.3 milionė pjesė LEGO-je dhe 24 000 orė punė pėr tu ndėrtuar.

  Brenda ndėrtesės ka 3 restorante, njė dhomė konferencash, njė shesh LEGO, njė dyqan dhe shumė projekte artistike me LEGO.

  / Top Channel
   

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,554
  Forca e Rrespektit
  11370
  Ta kapesh ti vesh flaken.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. 5 mėnyra se si tė trashni reēelin e bėrė nė shtėpi
  Nga NeVertiti ne forum Kuzhina Shqipėtare
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-09-2016, 20:42
 2. Ariu hyn nė njė shtėpi pėr tė bere nje sy gjume .
  Nga PiNkY ne forum Kuriozitete Rreth Kafshėve
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-08-2013, 13:08
 3. Kulla e nazistėve kthehet nė njė shtėpi moderne (FOTO)
  Nga sweetzzinna ne forum Arkitektura dhe Inxhinieria
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-10-2012, 22:29
 4. Tregu, kjo ėshtė koha pėr t’u bėrė me shtėpi
  Nga ida angel ne forum Portali i forumit
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-12-2011, 22:14

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •