Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 620 nga 621 I parėI parė ... 120520570610611612613614615616617618619620621 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 18,571 ne 18,600 nga 18630
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  199
  Forca e Rrespektit
  140

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #18571
  Beme 1 loje sot dhe do shkruanım 3 cılesı te vetes. Nderkohe qe per te gjıthe thonım 2-3 emra (derısa gjenım ate qe e ka shkruar)kur erdh radha qe u lexua letra ıme te gjıthe njeheresh thane emrın tım. Lol

  Me erdh mıre qe me njıhnın ato cılesı qe edhe une ja njoh vetes
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 3. #18572
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  632
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Beme 1 loje sot dhe do shkruanım 3 cılesı te vetes. Nderkohe qe per te gjıthe thonım 2-3 emra (derısa gjenım ate qe e ka shkruar)kur erdh radha qe u lexua letra ıme te gjıthe njeheresh thane emrın tım. Lol

  Me erdh mıre qe me njıhnın ato cılesı qe edhe une ja njoh vetes
  Po ti bie ne sy km larg moj xhan,,ja shiko te dallova dhe un qe ketej botes tjeter (virtuales)
   

 4. #18573
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,190
  Forca e Rrespektit
  2106
  Koha ishte shume e bukur sot ... ka filluar qe te ngrohet pak nga pak , po ashtu si koha kalova edhe diten sot . : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #18574
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,195
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ps... Njerezit zakonisht i pershtaten njeri tjetrit ,eshte e kote te s'forcohesh . Nese perreth ke nga ato me shume f'tyra , me siguri qe ashtu duhet te jesh edhe vete ti, perndryshe nuk ecin dot bashke. loool
  perreth ne pun mi gru
  miqt i zgjedh, koleget jo
  do sdo me to kalon me shum koh se sa me familjen


  Citim Origjinale Postuar nga KAON Shfaq Poten
  Problemi qendron sepse kur mundohesh te besh mire nuk eshte se e ben per ti ber mir dikujt por,sepse e di qe e ben qe dikush te mendoj mire per ty!
  Kaon sjemi tgjith si ty, ka njerez qe bejn mir sepse sdin te bejn keq.
  po me ke te flasesh thuaj... shikoni me dyshim dhe nje xhest xhentil sepse keni frik mos ju a fusin

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahaha ajde te perqafoj shume po shume fare njehere ty,o shpirt rebel dhe i embel. :* :* :*
  lov u <3

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 6. #18575
  Te jesh ne kokerr te gjumit dhe te ēohesh nga nje zile e ēmendur telefoni.
   

 7. #18576
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  632
  Forca e Rrespektit
  420
  Kaon sjemi tgjith si ty, ka njerez qe bejn mir sepse sdin te bejn keq.
  po me ke te flasesh thuaj... shikoni me dyshim dhe nje xhest xhentil sepse keni frik mos ju a fusin
  Mbase ke te drejte kur me drejtohesh mua personalisht,,sepse un e vura ne dukje kete dobesi njerezore. Por, qe njerezit bejne mir se sdin te bejne keq per mua kjo eshte utopi...Un mendoj se ka pak njerez te urte e te dijshem ne kete bote! Eshte thjesht sepse din jo sepse duan!
   

 8. #18577
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,195
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699
  Citim Origjinale Postuar nga KAON Shfaq Poten
  Mbase ke te drejte kur me drejtohesh mua personalisht,,sepse un e vura ne dukje kete dobesi njerezore. Por, qe njerezit bejne mir se sdin te bejne keq per mua kjo eshte utopi...Un mendoj se ka pak njerez te urte e te dijshem ne kete bote! Eshte thjesht sepse din jo sepse duan!
  Un kam gjithmon te drejte.

  Ja kjo eshte dhe pershtypja dites

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 9. #18578
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  632
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga Ultraviolet Shfaq Poten
  Un kam gjithmon te drejte.

  Ja kjo eshte dhe pershtypja dites
  E drejta eshte tamam si nje fije pambuku i keputet ne dore te pakujdeseshmit !
   

 10. #18579
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,163
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  Kjo fotoia;

  Happy Women's day

   

 11. #18580
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,430
  Forca e Rrespektit
  8206
  Qėka bė forumi horoskop....maj gad shum edukativ
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 12. #18581
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,243
  Forca e Rrespektit
  500
  Dite koti, pa pike intimiteti...
   

 13. #18582
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,190
  Forca e Rrespektit
  2106
  It feels like those last two days i been at 4 places at the same time ....day & night . Divine mind : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #18583
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,154
  Forca e Rrespektit
  1312
  Sjellja 3 mire e vajzave qe punojne ne markete te medha .
  87654321

 15. #18584
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,143
  Forca e Rrespektit
  88
  Monotoni, kohe e merzitshme.
   

 16. #18585
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,190
  Forca e Rrespektit
  2106
  I had such a good deep sleep last night , well needed .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #18586
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,221
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2380
  Oj nanė, po vjen ni njeri me ni gru me ta uru 8 Marsin!
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 18. #18587
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,190
  Forca e Rrespektit
  2106
  Njera e cila tek me degjoi duke folur per boxing ... u kthye dhe me tha mos ndalo se foluri me thuaj se c'fare beni ne boxing training step by step , edhe ja shpjegova : We skip , pad & do a mixture of abs and squats .

  Pastaj me tha flm, me inspirove per nje warm up that i got to do for 13 people on Monday, for a Macbeth play ... po iki tani te blej skipping ropes. They have to pretend that they are in a field of battle ,somewhere up in Scotland ... this and that, she is crazy this woman and she wears me out ...it's hard to get rid of her .

  Kur po ju tregoja ca shoqeve, qeshnin me te madhe .. lunatic woman, but its not funny and i got to meet her again next week.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #18588
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  a ka njeri nga peja ketu?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 20. #18589
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,190
  Forca e Rrespektit
  2106
  My older sister she really annoys me ... i think its the age difference , as i get on very well with her son .

  She calls me to sort out her shit... but always when the worse is done, which makes it triple difficult 4me 2 sort it out.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #18590
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,826
  Forca e Rrespektit
  8304
  3 ore bllokim ne rruge e kilometra te gjata kolona se populli po varrosnin nje te vdekur.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 22. #18591
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,554
  Forca e Rrespektit
  11370
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  3 ore bllokim ne rruge e kilometra te gjata kolona se populli po varrosnin nje te vdekur.
  Kur te vdesesh ti , mortja do te marre bashke me kockat.
  Jo me aq ligesi ne kete bote. U pendua dhe i Madhi.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 23. #18592
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,765
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  I thua ne nje forme ....me morri malli per ty
  Pergjigja epike....nje smiley face

  Wtfffff ......lesson learned....
   

 24. #18593
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  632
  Forca e Rrespektit
  420
  Sa here lexoj anglisht pendohem pse nuk e mesova kete gjuhe
   

 25. #18594
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,430
  Forca e Rrespektit
  8206
  Disa meshkuj ktu...per gjynof.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 26. #18595
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,243
  Forca e Rrespektit
  500
  Bukuria e natyres pas 1 Meter bore qe ra dje....
   

 27. #18596
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,190
  Forca e Rrespektit
  2106
  Njera sot shopping ... me beri per te qeshur kur po provonte ca rroba dhe kishte marre me vete ne cante kepucet me taka, e c'do gje qe provonte vishte edhe takat ... : D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 28. #18597
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,765
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Mrekulli   

 29. #18598
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,190
  Forca e Rrespektit
  2106
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Kam filluar te pelqej embelsirat..e pazakonte per mua!!
  Hormonet : d

  Ps... Qenkam zgjuar me idene qe qenka... e diele sot
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 30. #18599
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  632
  Forca e Rrespektit
  420
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Mrekulli  Space Mother Ships
   

 31. #18600
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,163
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
   

Faqja 620 nga 621 I parėI parė ... 120520570610611612613614615616617618619620621 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?
  Nga sepse ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 331
  Postimi i Fundit: 2 Ore me Pare, 21:26

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •