Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 29 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 856
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  200
  Forca e Rrespektit
  141

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Pluheri Afrikan qe paska pllakosur Athinen sot! Su dilka jashte.
   

 3. #3
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  K’to breket kundermuese lart e poshte... loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 4. #4
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Si ndryshojne prioritet e jetes.
  Une dua thjeshte te me thahen rrobat sa me shpejt kur bie shi.
  Qe kur keshtj?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 5. #5
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,765
  Forca e Rrespektit
  4532
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  K’to breket kundermuese lart e poshte... loool
  Nqs janė estetikisht tė bukura,tė pastra hyn te artistikja.
  Artin e duan tė gjithė.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 6. #6
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,751
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1434
  Arti eshte teme me vete...

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 7. #7
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,765
  Forca e Rrespektit
  4532
  E bukura hyn aty.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 8. #8
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Kur lexon Loyn dhe Passion

  Diskutim titanesh

  Baca kiter eja!
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 9. #9
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Kjo me duket se e paska marr seriozisht..pecato
   

 10. #10
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,765
  Forca e Rrespektit
  4532
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kur lexon Loyn dhe Passion

  Diskutim titanesh

  Baca kiter eja!
  Te diskutosh me Loyn eshte sikur ecen ne xham.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 11. #11
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,751
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1434
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kur lexon Loyn dhe Passion

  Diskutim titanesh

  Baca kiter eja!

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 12. #12
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,751
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1434
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Te diskutosh me Loyn eshte sikur ecen ne xham.
  Kujdes se mos rreshket me demek... :-D Po merremi me avlline nga Milano, si t'i mbajme te pa asfaltuar guret e Duomos. Hahaaaaaaaa

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 13. #13
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Te diskutosh me Loyn eshte sikur ecen ne xham.
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Loy don thjesht dashuri te paster femerore
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 14. #14
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,751
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1434
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Loy don thjesht dashuri te paster femerore
  Me shume se dashuri femerore, me duhet nje doze feminilitet se i kam antenat perpjete nga lodhja e dimrit. Vetem pune pune pune me norme.
  Shyqyr m'i dhane 2 dekorata sa per te me motivuar... :-D

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 15. #15
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,765
  Forca e Rrespektit
  4532
  Botėn e Loyt e kanė robėru mes kopshi si ai i Edenit,ku lozen simfonitė mė tė bukura,recitohen sonetet e Shakespeare dedikim,e nė ndalesė zotėrojnė urtėsinė Rumi-ane.

  Veē kur kalohet ky cak fiton dashurin e pastėr tė saj.

  Mundesh ?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 16. #16
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Me ne fund po duken pak rrezet e diellit me te pastra shyqyrrr.Ne mengjes kishte aq shume pluher sa jashte nuk dilej.
  Aleluja!!
   

 17. #17
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Botėn e Loyt e kanė robėru mes kopshi si ai i Edenit,ku lozen simfonitė mė tė bukura,recitohen sonetet e Shakespeare dedikim,e nė ndalesė zotėrojnė urtėsinė Rumi-ane.

  Veē kur kalohet ky cak fiton dashurin e pastėr tė saj.

  Mundesh ?
  Disa jane bere thjeshte per tu admiruar.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 18. #18
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,810
  Forca e Rrespektit
  615
  Pas bores se djeshme dielli I sotem dhe tempreratura ...
   

 19. #19
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Nqs janė estetikisht tė bukura,tė pastra hyn te artistikja.
  Artin e duan tė gjithė.
  Ama e kisha fjalen per kundermueset .... ne te kundert jam dakort me ty : )


  Ps... Kjo dita e gjate na kenaqi , ama po na ben per little naps . : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 20. #20
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Pas bores se djeshme dielli I sotem dhe tempreratura ...
  imagjino qe ketej do vij nje cope vere, do shkojne 35 grade temp javen tjeter.......hape det te plasemi
   

 21. #21
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,810
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  imagjino qe ketej do vij nje cope vere, do shkojne 35 grade temp javen tjeter.......hape det te plasemi
  Vetem zili ndjej ne kete moment per ato moment...
   

 22. #22
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ne te gjitha ngjyrat qe burojne nga shpirti e jotja eshte lulezim pranvere!!
   

 23. #23
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523
  Shqiptaret e Maqedonis shum me te urte duken, edhe me te dashur ...... se te Kosoves e te Shqipėrisė duken me te veshtire pak.

  sorry si e them direkt

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 24. #24
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Sot :

  Njera e cila me beri nje oferte, per te blere nje hyrje ne Athine... por ajo qe me beri me shume pershtypje, ishte c'mimi i lire qe kushtonin ne pergjithesi . : S

  Megjithate duhet shfrytezuar koha e krizes.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #25
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523
  mua me beri pershtypje nje Image 3d qe e kam ber per Shqiperine etnike shum i bukur... (nje nder te shumtat).

  dikur kah ora 14 kerkoj diq ne Google dhe e shoh punimin tim aty. mundova te gjej postuesin, por nuk duket fare pa ber regjistrim.... porse duket mjaft bukur.


  keshtu kur i shperndaj kudo..........

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 26. #26
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Sot :

  Vajta heret ne mengjes ne pune... e thashe te ve pak muzike gjer kur te vijne te tjeret, vajta ne utube.. kur me del direkt nje video me muzike Shqiptare , pyes tek puna se kush ka qene mbreme k'tu ... na paska qene nje djale Shqiptar , u cudita ( por qesha edhe me veten , thashe ne Shqiptaret direkt mendjen tek muzika : d ) ... nje here mendova qe ti le nje shenim te vogel qe ta lexonte sonte , por pastaj e lashe fare . : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 27. #27
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,810
  Forca e Rrespektit
  615
  Njerezit qe bejne si te zgjuar por qe e kane IQ -1....

  Sa jane shtuar sot keta individeeeeee.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 28. #28
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Sot e kam humorin shume sensibel. Qesh me batutat me te lehta.
  Bekuar ata qe me rrine afer.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 29. #29
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,810
  Forca e Rrespektit
  615
  Sensibiliteti ne maksimum I shoqerise per ceshtjet sensibile...
   

 30. #30
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,327
  Forca e Rrespektit
  905
  Disa njerezve ju rroft bukuria,se per gje tjeter si ke.
   

Faqja 1 nga 29 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •