Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 29 nga 29 I parėI parė ... 1920212223242526272829
Duke shikuar rezultatet 841 ne 856 nga 856
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  200
  Forca e Rrespektit
  141

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #841
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Londra ėshtė njė qytet i bukur, i madh, e i gjallėrishėm. Ėshtė ndėr qytetet mė tė kėrkuara nė botė pėr mėrgimtarėt, pėr shkak edhe tė gjuhės angleze, qė shumica e dinė ose e kuptojnė.
  Kur isha i vogėl dhe mėsoja anglisht nė shkollė, mė pėlqenin ato dialogjet nėpėr libra, me fjali tė thjeshta, plot edukatė, e duke pirė ēaj. Mė krijonin ndjenja tė mira...
  Sikur tė ishte nė dorėn time e tė kisha mundėsi pėr tė zgjedhur, mund tė kisha zgjedhur Londrėn pėr tė mėrguar.
  Kam ndėrmend ta vizitoj njė herė kėtė qytet, por tani nuk mundem.
  Ndjenjat e tua pėr kėtė qytet, besoj se kanė tė bėjnė mė shumė me faktin qė je rritur aty.


  Mė ka bėrė pėrshtypje qetėsia dhe rehatia e kėtyre ditėve pushimi...
  Hajde pershkrim hajde : )

  Artini , ke menduar ndonjehere qe do te ishe nje mesues frymezues ? Apo nuk te terheq si zanat ?

  Ps... Yeah , e mbreme qe dola .. me la/dha nje ndjesi te bukur ky fakt.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #842
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Nuk me terheq ai profesion, por e di qe kam aftesi frymezuese dhe bindese tek disa njerez. Tek disa, jo tek turma.
  Ndoshta mesues privat edhe mund ta beja...

  Me ka bere pershtypje, boshlleku i lagjes ne keto dite pushimesh...
   

 4. #843
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Nje popull kaq i vogel qe krijon budallalleke me shumice.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 5. #844
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Nuk me terheq ai profesion, por e di qe kam aftesi frymezuese dhe bindese tek disa njerez. Tek disa, jo tek turma.
  Ndoshta mesues privat edhe mund ta beja...

  Me ka bere pershtypje, boshlleku i lagjes ne keto dite pushimesh...
  Si per cudi ..Edhe mua nuk me ka terhequr asnjehere ky profesion.. packa qe kam mamane dhe motren me k'te zanat.

  Privat .. loool

  C'fare lende ke pasion ? : p


  Ps... Sot : Njerez te panjohur , qe ishin te interesuar/kurioze per te mu/me afruar/njohur.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 6. #845
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Si per cudi ..Edhe mua nuk me ka terhequr asnjehere ky profesion.. packa qe kam mamane dhe motren me k'te zanat.

  Privat .. loool

  C'fare lende ke pasion ? : p


  Ps... Sot : Njerez te panjohur , qe ishin te interesuar/kurioze per te mu/me afruar/njohur.
  Biologjinė...

  Tani mė bėri pėrshtypje njė video qė pashė nė YouTube...
   

 7. #846
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Biologjinė...

  Tani mė bėri pėrshtypje njė video qė pashė nė YouTube...
  Lende nudiste interesante ... : p


  Ps...Koha e bute, kam hapur dritaren ... sec me jep nje lloj ndjesie pranverore kjo lloj kohe. Nuk te jep pershtypjen per dimer fare.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #847
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,054
  Forca e Rrespektit
  178
  tani qe po vija per ne pune...nuk u shkembeva me njerezit e zakonshem...te cilet ndeshem c'do dite...sot me dukej sikur vetem une isha ne pune...gjithe te tjeret pushim...
   

 9. #848
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Sa shumė tė shijon kafeja, kur zgjohesh e je i ngopur me gjumė!
  Jo gjithnjė zgjohem i ngopur...
   

 10. #849
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,137
  Forca e Rrespektit
  905
  Me ka bere per te qare nje djale i vogel sebashku me babain e tij.
  Ishin ne hyrje te dyqanit dhe qanin te dy,njerezit blenin e ata te dy qanin.
  Askush nuk u kushtonte vemendje.
  Ne ato caste vjen nje hoxh dhe fillon te perqafoje ate djalin
  hyri ne dyqan dhe bleu disa ushqime per ta
  Mu dhimbs femija,lotet e atij djalin me ngelen ne mendje
   

 11. #850
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Me ka bere per te qare nje djale i vogel sebashku me babain e tij.
  Ishin ne hyrje te dyqanit dhe qanin te dy,njerezit blenin e ata te dy qanin.
  Askush nuk u kushtonte vemendje.
  Ne ato caste vjen nje hoxh dhe fillon te perqafoje ate djalin
  hyri ne dyqan dhe bleu disa ushqime per ta
  Mu dhimbs femija,lotet e atij djalin me ngelen ne mendje
  Ne cfar vendi ish kjo?
   

 12. #851
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,137
  Forca e Rrespektit
  905
  Citim Origjinale Postuar nga Fly Shfaq Poten
  Ne cfar vendi ish kjo?
  Burrel-.-
  Ku,tjeter?
   

 13. #852
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196
  sja kam idene ku rri ti qe ti bej llogarite

  i njeh? mendon se mund ti cojme dot ndonje gje te vogel?
   

 14. #853
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,137
  Forca e Rrespektit
  905
  Joo.
  Ishte hera pare qe i shihja.
  E shkruajta se me beri pershtypje veprimi i hoxhes.
   

 15. #854
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  A guy that for some reasons was allowed to come , into the females changing rooms ... wtf !!!!
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #855
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  A guy that for some reasons was allowed to come , into the females changing rooms ... wtf !!!!
  Do te kene hyre ne fuqi ligjet e reja.
  Po ndryshojne ligjet tani... meshkujt qe duan, mund te hyjne tek dhomat e banjot e tyre...
  Po keshtu dhe femrat qe duan, mund te hyjne tek ato te meshkujve, e te perdori urinoret e tyre, ne kembe.
  Jane ligje qe vijne nga amerika...
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 2 Jave Me Pare ne 19:37.
   

 17. #856
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  It was terrible ... he looked a proper guy and all the girls naked it , it was weird and disrespectful.

  They should give them their own dressing rooms .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

Faqja 29 nga 29 I parėI parė ... 1920212223242526272829

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •