Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 34 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 998
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Cfare po beni ne keto momente?

  Po e hap kete teme, ne te cilen mund te shprehemi se cfare po bejme nderkohe ne zyre, shtepi apo kudo qe jemi.

  Po e filloj une...

  Meqe qenkan mbledhe shume shume pune per sot, dhe po vazhdojne akoma te vijne te tjera... dhe meqe sot nuk jam aspak ne qejf qe te merrem me to, vendosa ta shoh vazhdimin e nje filmi qe e kisha lene ne gjysme: Act of Valor.

  Ndersa punet po i le per ndonje moment me te mire gjat dites, ose neser.

  Me mire vone se keq... sado qe tingellon si justifikim per dembela. Lol
   

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Po shijoj kafen dhe qetesine e embel te keti mengjesi!! )
   

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,025
  Forca e Rrespektit
  472
  Po shijoj ndjesinė kur tema pastrohet menjėherė pas postimit tim...
   

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  hahahaah,Artin sory,por kishte vajtur mbi 500 postime dhe donte i ore te hapej tema.

  Tema; Po pi nje caji me kamomil dhe mjalte.
   

 5. #5
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  702
  Forca e Rrespektit
  197
  Po behem gati per gjumin e drekes te te djeles ))
   

 6. #6
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,739
  Forca e Rrespektit
  2297
  Just got in ... will chill out.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #7
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070

  po degjoj kete.... .....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 8. #8
  Po scroll fv.. no one onlime though 🤔😴
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 9. #9
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,755
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ja me kapi Soul se do ikja nani
   

 10. #10
  i am goin now..

  feel.free
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 11. #11
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Po shoh American football.... go Pat’s.
   

 12. #12
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,755
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po postoj cik ne forum qe te ngre nivelin......e postimeve mo
   

 13. #13
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,755
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  tu nigju mjuzik....
   

 14. #14
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  459
  Forca e Rrespektit
  167
  po punoj....................
   

 15. #15
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Po pi kafe.
   

 16. #16
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,514
  Forca e Rrespektit
  1523
  duke shikuar ket…..  …shum gjera interesante ne YouTube....por jo qe kemi aq kohe per shikime te shumta.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 17. #17
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Maje maleve te Sharrit, i vetmuar, ne pritje te forumistave me nrru noj muhabet.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 18. #18
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Sa erdha shpi,po degjoj muzike.
   

 19. #19
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,755
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  po lexoj ne forum
   

 20. #20
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  po lexoj ne forum
  hahahahahaha me lexo mua.
   

 21. #21
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,755
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahaha me lexo mua.
  Vetem ti del ta marrsha hahahahahah
   

 22. #22
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,514
  Forca e Rrespektit
  1523

  Kalofshi mir...…..

  good night

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 23. #23
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  459
  Forca e Rrespektit
  167
  po punoj......................
   

 24. #24
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Po degjoj kete. E kam gjete perkthimin ne anglisht,eshte nje "vajtim vjeshte " i pakrahasueshem.
  Vite tashme qe e degjoj me endje neper vjeshtat qe ikin.
  Notat e ti zanore bashke me tingujt e kompozimit qe duken sikur vine nga nje bote tjeter. I peroxo!!


   

 25. #25
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Vrasim trurin per fundjaven...
   

 26. #26
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  44156967_10212404861772463_3509885478025297920_n.jpg

  Mė nė fund e gjeta vendin ku me ble.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 27. #27
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Sa arrita ne pune....
   

 28. #28
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Po ha petulla me djath.
   

 29. #29
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Do dal per vrapin e mengjesit.... brrrrrrr..... degjohena piplla.....
   

 30. #30
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
   

Faqja 1 nga 34 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •