Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 34 I parėI parė 12345678910111213 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 998
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Cfare po beni ne keto momente?

  Po e hap kete teme, ne te cilen mund te shprehemi se cfare po bejme nderkohe ne zyre, shtepi apo kudo qe jemi.

  Po e filloj une...

  Meqe qenkan mbledhe shume shume pune per sot, dhe po vazhdojne akoma te vijne te tjera... dhe meqe sot nuk jam aspak ne qejf qe te merrem me to, vendosa ta shoh vazhdimin e nje filmi qe e kisha lene ne gjysme: Act of Valor.

  Ndersa punet po i le per ndonje moment me te mire gjat dites, ose neser.

  Me mire vone se keq... sado qe tingellon si justifikim per dembela. Lol
   

 2. #61
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Arfeee,dua kikirik dhe une. ahahhaha
  Te befte mire e dashur!
  Me gjith qef o nevi ..ja deshiron pami😄1F868DF0-4DAC-48E7-A03D-76CF7FB9D3B7.jpg

  Un si kam shum qef ..por meqe nuk kishin mbet fara mora kikirik.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 3. #62
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Vura ujė pėr tė zier, qė tė bėj njė ēaj.
  Kam dy lloje, kamomil dhe boronicė.
  Nuk di cilin tė bėj...
   

 4. #63
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Duke ndejt ne trafik...
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 5. #64
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Vendosa pėr kamomil...

  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 23-10-2018 ne 20:49.
   

 6. #65
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,940
  Forca e Rrespektit
  6158
  Po i hedh nje sy forumit
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 7. #66
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Sa hyra ne shtepi dhe po postoj deri sa te behen makarunjat....
   

 8. #67
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Went gym , catched up with few good friends ... qe kisha ca kohe qe nuk i kam pare verdalle, now just got in.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #68
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Tek puna.
  Mos them fresk,por paskam ftohte.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 10. #69
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
   

 11. #70
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  U zgjova qe thoni ju..... tani gati per vrap duke kercit dhembet...
   

 12. #71
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
   

 13. #72
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  Shikoj forumin ,degjoj " Stop" -in!
   

 14. #73
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,233
  Forca e Rrespektit
  3897
  Mgjesi.
  Sapo u zgjova.
  Sa me pelqen Gjeneva, nuk e di por sa here me jipet mundesia, vij me shume deshire ne kete qytet.

  Darius
  La vita č bella...

 15. #74
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Sapo u ula per nje kafe... I had a late night last night and an early morning today.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #75
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  VETEM PER NJE NATE…

  vite mė parė ti grua e tjetrit, fshehurazi…
  ėmbėlsisht fshehurazi bėre dashuri me mua
  nė krahėt pa formė tė ėndėrrimit,
  nėn atė perėndim dielli mashtrimtar,
  ndėrsa mbrėmja po binte…

  vetėm njė natė isha me ty,
  mbi atė krevat epshor “tuajin”,
  ku unė i rastėsishmi u ndjeva fitimtar
  ndaj njė kundėrshtari tė panjohur mbi trupin tėnd…

  tė bėra dashuri...

  aq pak
  sa ti mendove se ndryshoja shumė
  nga ai i yti…
  aq pak
  sa shishet e vogla dhe parfumet
  tė solla ndėrmend…

  u shtriva pranė teje dhe vėshtrova
  flokėt e tu, sytė, buzėt, krahėt,supet,
  duart, gjinjtė dhe sqetullat e rruara,
  barkun, kėrthizėn, kofshėt dhe gjėnė e parruar,
  pulpat, kėmbėt, gishtėrinjtė e tyre, thonjtė
  dhe fotografinė e tėt shoqi mbi mur
  qė dukej sikur mė thoshte:
  “Mos i beso,or mik! Harrove t’i shikosh unazėn.
  Ajo tė tradhėton cdo natė kur flė me mua
  dhe e jotja s’mund tė jetė kurrė…”

  por sot mė shumė se kurrė ndjehem humbės,
  njė humbės me njė kundėrshtar tė njohur
  qė cdo natė fshin gjurmėt e fitores sime mbi trupin tėnd…
  me puthjen e tij indiferente,
  me duart e tij tė stėrmėsuara me format e tua joshėse,
  me penėn e tij ai shkruan tė plotė cdo natė emrin e vet
  ATJE…
  nė tajgėn ruse mes kofshėve tė tua
  ku unė vec njė herė guxova tė hedh
  firmėn time tė pakuptueshme…

  sikur vec pėr dy netė me ty tė bėja dashuri
  ti do tė mėsoje se sa pak ndryshoj unė
  nga tė tjerėt…
  nga ai…

  edhe tre netė sikur…
  do tė bindeshe se unė
  nga i yti nuk ndryshoj aspak…
  ………………………………………..
  por ti i dije tė gjitha kėto
  bukur e mirė
  dhe e imja u bėre
  vetėm pėr njė natė…

  (1996)
  © Artan Gjyzel Hasani)
   

 17. #76
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  pune pune nate e dite
  qe te shohin pjeshkat drite…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 18. #77
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Po rri,po rritem.
   

 19. #78
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 20. #79
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Po degjoje lajmet ditore.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 21. #80
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  pak relaks …. dite e ngarkuar sot.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 22. #81
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Rruges per ne palester

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #82
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Po gatuaj... oriz me mish pule... pėr nesėr...
   

 24. #83
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po pres te me vij gjumi...
   

 25. #84
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Sapo u ula,po degjoj muzike.
   

 26. #85
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Sot po punoj nga shtepia meqe po pertoja te ikja deri tek puna, plus qe e ftohta nuk ma ngrohte shume mendimin per te levizur nga shtepia…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 27. #86
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Sa hyra shpi,po pi nje kafe qe mora jashte.
   

 28. #87
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Po rri ne heshtje...
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 29. #88
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Po bej kopilotin me kembet zbathur!
   

 30. #89
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  .,., ., rri se po rrimė , hamě źmbelsirē .
   

 31. #90
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  degjoj muzike...

   

Faqja 3 nga 34 I parėI parė 12345678910111213 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •