Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 34 I parėI parė 1234567891011121314 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 91 ne 120 nga 998
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Cfare po beni ne keto momente?

  Po e hap kete teme, ne te cilen mund te shprehemi se cfare po bejme nderkohe ne zyre, shtepi apo kudo qe jemi.

  Po e filloj une...

  Meqe qenkan mbledhe shume shume pune per sot, dhe po vazhdojne akoma te vijne te tjera... dhe meqe sot nuk jam aspak ne qejf qe te merrem me to, vendosa ta shoh vazhdimin e nje filmi qe e kisha lene ne gjysme: Act of Valor.

  Ndersa punet po i le per ndonje moment me te mire gjat dites, ose neser.

  Me mire vone se keq... sado qe tingellon si justifikim per dembela. Lol
   

 2. #91
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Compose send compose send compose send.. u bo truri kompot.
  I walk slowly, but I never walk backward

 3. #92
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Compose send compose send compose send.. u bo truri kompot.
  i mizerje , po bej edhe nai present here me
   

 4. #93
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  i mizerje , po bej edhe nai present here me
  Tani qe i pash ato buze, po e ngre nje cader ketu
  I walk slowly, but I never walk backward

 5. #94
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Tani qe i pash ato buze, po e ngre nje cader ketu
  kete thua perhere...po mashtrime i ke
   

 6. #95
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  kete thua perhere...po mashtrime i ke
  Kesaj radhe e kam sinqeriozisht.
  I walk slowly, but I never walk backward

 7. #96
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Kesaj radhe e kam sinqeriozisht.
  Ja syte kater e veshet 74
   

 8. #97
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  shoh shiun nga dritarja dhe kete monster file qe kam para syre…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 9. #98
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10


   

 10. #99
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
   

 11. #100
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Avazin, nuk e ndryshojme sot...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 12. #101
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  ....ta fala zemren timeeee...

   

 13. #102
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  ....ta fala zemren timeeee...

  kujt moj???? mosss moss.. mos e fal se sdihet cfund ben... te pakten merr nje tjeter ne shkembim..
  eh cben ekonomia cben... edhe me zmr me ben te bej pazar!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 14. #103
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Po clodh syte e trute…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 15. #104
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Live...Duke poqur geshtenja ... ( tek vendi me I shtrenjte ne bote, tek gjyshja e ime e dashur )

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #105
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Nė Shqipėri?

  Po gatuaj...
   

 17. #106
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Live...Duke poqur geshtenja ... ( tek vendi me I shtrenjte ne bote, tek gjyshja e ime e dashur )

  Pjekur*
  u pjeksh nga posht lart
   

 18. #107
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Nė Shqipėri?

  Po gatuaj...
  Yeah : )

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #108
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
   

 20. #109
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,802
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Live...Duke poqur geshtenja ... ( tek vendi me I shtrenjte ne bote, tek gjyshja e ime e dashur )

  Ndonje kokerr geshtenje te pjekur,s'na hodhe?


  🦂  🐾

 21. #110
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Po lezoja nje shkrim ne The guardian 😢😢

  Mes tjerash shkruan: Mes viteve 1970 dhe 2014, tė dhėnat mė tė fundit nė dispozicion, popullsia shtazore ra me njė mesatare prej 60% nga masakra njerezore qe po kryhet mbi to. Vetem ne 4 vitet e fundit kjo renje ishte per 8 %.

  Perfundimisht njeriu po shkon per lesh 🙄
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 22. #111
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Yeah : )
  Me sa shoh, po bie nė dashuri me Shqipėrinė, po shkon nga dy-tri herė nė vit!
  Unė sapo u zgjova, bėra njė kafe e po pėrgatitem pėr nė punė.
  Attached Images Attached Images
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 31-10-2018 ne 06:39.
   

 23. #112
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Me sa shoh, po bie nė dashuri me Shqipėrinė, po shkon nga dy-tri herė nė vit!
  Unė sapo u zgjova, bėra njė kafe e po pėrgatitem pėr nė punė.
  Te paste bere mire Artini : )

  Ps... Me pelqen Albania , sidomos mali , natyra e thelle... ndersa qytetet per mua nuk kane asgje interesante.

  Sapo u zgjova nga gjumi duke pire kafene e mengjesit.

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 24. #113
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Ndonje kokerr geshtenje te pjekur,s'na hodhe?
  E cufo... geshtenjat kane ikur tani, une I solla per te tere... ti ku ishe : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #114
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ne verand tu shiju djellin ,dhe pushimin e dites se sotshme.)
  IMG_20181031_115638.jpg
   

 26. #115
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,802
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  E cufo... geshtenjat kane ikur tani, une I solla per te tere... ti ku ishe : p
  Cufo?!

  Mire se paske ardhur ne Shqiperine tone


  🦂  🐾

 27. #116
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Te paste bere mire Artini : )

  Ps... Me pelqen Albania , sidomos mali , natyra e thelle... ndersa qytetet per mua nuk kane asgje interesante.

  Sapo u zgjova nga gjumi duke pire kafene e mengjesit.

  Pajtohem me ty pėr qytetet, por mua mė pėlqeu Lungomare, kur shkova kėtė vit.
  Ia vlen tė shkosh nė verė, nė orėt e darkės, pėr shėtitje, e tė hash ushqime tradicionale nė lokalet buzė detit, me birrė, a ndonjė poē me verė....

  Tani, nė pushim...
   

 28. #117
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Duke skuqur shpejt e shpejt ca veze te fresketa se me ka kapur uria... dhe do dal te loz me dele qe I shikoj perjashta ( do jene te ndonje komshiu me siguri)

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 29. #118
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Yeah : )

  Edhe tarabosh edhe rizla ? Ncncn
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 30. #119
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  That was last night , went an smoked it outside under the moon and stars ... the best I had for ages : )

  U dnt mix them ? ( by the way I don’t smoke, only a special one here and then ) : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 31. #120
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Zana ti tymos canabis sativa ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

Faqja 4 nga 34 I parėI parė 1234567891011121314 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •