Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 34 I parėI parė 123456789101112131415 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 121 ne 150 nga 998
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Cfare po beni ne keto momente?

  Po e hap kete teme, ne te cilen mund te shprehemi se cfare po bejme nderkohe ne zyre, shtepi apo kudo qe jemi.

  Po e filloj une...

  Meqe qenkan mbledhe shume shume pune per sot, dhe po vazhdojne akoma te vijne te tjera... dhe meqe sot nuk jam aspak ne qejf qe te merrem me to, vendosa ta shoh vazhdimin e nje filmi qe e kisha lene ne gjysme: Act of Valor.

  Ndersa punet po i le per ndonje moment me te mire gjat dites, ose neser.

  Me mire vone se keq... sado qe tingellon si justifikim per dembela. Lol
   

 2. #121
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,653
  Forca e Rrespektit
  2297
  I smoke a natural sort of plant/flower dude... mos na ver gjera te renda persiper: p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #122
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,778
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  I smoke a natural sort of plant/flower dude... mos na ver gjera te renda persiper: p
  Ste ve faj , aq elegante sa je ti nuk i mban dot gjerat e renda
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 4. #123
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,653
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ha ha ... nuk me terheqin gjerat e renda, jo per gje tjeter ( I’m strong like a rock , so dnt just look at me on the outside ) : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #124
  Shkodran Me Zemer fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i PaTo_MiLaN
  Antarėsuar nė
  May 2013
  Postime
  408
  Forca e Rrespektit
  477
  gadi per dreken
   

 6. #125
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,778
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ha ha ... nuk me terheqin gjerat e renda, jo per gje tjeter ( I’m strong like a rock , so dnt just look at me on the outside ) : p
  Zana nuk di cfare te them per bukurine e brendeshme apo cfare te buron nga shpirti ty ..mu me pelqen me shume te te shoh kshu si je ne foto

  Duke pare format mendoj se sje e forte vetem shpirterisht
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 7. #126
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  432
  Forca e Rrespektit
  166
  3421342314621657213.jpg.......................
   

 8. #127
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Po ja jap doren e fundit puneve dhe me dal per 1 birre... sa nuk ka ikur lartemadheria e tij dielli.
  I walk slowly, but I never walk backward

 9. #128
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Avazin e Mukjes....
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 10. #129
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Atdheu ėshtė atdhe, bile edhe kur tė vret. Sot nė Prizren njė kompani gjermane kishte bėrė njė thirrje publike pėr tė punėsuar 2 mijė persona, nė takim morėn pjesė shumė tė rinj, tė gjithė donin tė iknin nga kėtu Tė dhėmb, shumė shumė.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 11. #130
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,653
  Forca e Rrespektit
  2297
  Just got in
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #131
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  ...po lexoj Zanen...
   

 13. #132
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Qe dola pak ktej me ua pa ftyrat 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 14. #133
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  pak nostalgji nder vite.....


   

 15. #134
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,653
  Forca e Rrespektit
  2297
  I just got in ... done long journeys today , I’m well tired .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #135
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Rruges per pune.

  IMG_20181102_082617.jpg
   

 17. #136
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  686
  Forca e Rrespektit
  197
  Po sodis :p
   

 18. #137
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  Muzike
  qetesi

  Ndihet fundjava.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 19. #138
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Pune pune nate e dite se na prishi Moni syte…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 20. #139
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Po e shikoj ndeshjen galatasaray - fenerbahce. Hera e pare ne jete qe po e shikoj nje ndeshje te liges turke.

  Tifozat ne trans.
  I walk slowly, but I never walk backward

 21. #140
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,653
  Forca e Rrespektit
  2297
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 22. #141
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,004
  Forca e Rrespektit
  472
  Mė hapi oreksin kjo ėmbėsira... do tė blej dhe unė njė mė vonė.
   

 23. #142
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  686
  Forca e Rrespektit
  197
  Ti shkruaj apo mos ti shkruaj, kjo eshte ceshtja!
   

 24. #143
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  Shoh filmin
  Ana Karenina
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 25. #144
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Shoh filmin
  Ana Karenina
  A oshtt film i mire!?
   

 26. #145
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  A oshtt film i mire!?
  Tolstoi e ka shkruar.

  Si mendon te jete?
  Me tradheti
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 27. #146
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Tu pi caj me kamomil,pa sheqer ne te.
  Ja te shohim do mesohem dot ta pi pa sheqer fare.
   

 28. #147
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Tolstoi e ka shkruar.

  Si mendon te jete?
  Me tradheti
  Tash ne darke,tradhtit dalin neper nate:p. Abahahah,ka mundsi tjet ashtu.
   

 29. #148
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Tash ne darke,tradhtit dalin neper nate:p. Abahahah,ka mundsi tjet ashtu.
  Passionante madje
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 30. #149
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  ...degjoj Al Pazar ...dhe shioj edhe forumin!
   

 31. #150
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Po degjoj kengen magjike te vjetshmen...
   

Faqja 5 nga 34 I parėI parė 123456789101112131415 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •