Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 6 nga 34 I parėI parė 12345678910111213141516 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 151 ne 180 nga 998
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Cfare po beni ne keto momente?

  Po e hap kete teme, ne te cilen mund te shprehemi se cfare po bejme nderkohe ne zyre, shtepi apo kudo qe jemi.

  Po e filloj une...

  Meqe qenkan mbledhe shume shume pune per sot, dhe po vazhdojne akoma te vijne te tjera... dhe meqe sot nuk jam aspak ne qejf qe te merrem me to, vendosa ta shoh vazhdimin e nje filmi qe e kisha lene ne gjysme: Act of Valor.

  Ndersa punet po i le per ndonje moment me te mire gjat dites, ose neser.

  Me mire vone se keq... sado qe tingellon si justifikim per dembela. Lol
   

 2. #151
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Po mendoj ca te ha per brunch :p
   

 3. #152
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Shtrirė... akoma s'jam ēuar pėr tė bėrė kafen.
   

 4. #153
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Mė nė fund u rehatova... bėra kafen dhe po e pi i ulur, me biskota.
  Tani po qė ėshtė momenti i duhur pėr tė shfletuar forumin, pėr tė lexuar tė rejat e ditės/natės, e pėr tė biseduar me miq...
   

 5. #154
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
   

 6. #155
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Nė pushim, duke pirė kafe.
   

 7. #156
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #157
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  tu pi nje kafe.
   

 9. #158
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  tu pi nje kafe.
  Te befte mire Nev & e ke te paguar nga ana ime
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 10. #159
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Te befte mire Nev & e ke te paguar nga ana ime
  hahahahaha flm.

  Tema ; po ha nje sufllaqe.
   

 11. #160
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Sapo erdha nė shtėpi... po ēlodhem pak, por mė duhet tė dal prapė...
   

 12. #161
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,636
  Forca e Rrespektit
  615
  Eh cme hape nepsin moj Druq… Kush iken e gjen suffleqe ketej ku jam une… duhet te ngas mbi nje ore makinen tani…


  Po mendoj per sufllaqe se jam nepslli I madh..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 13. #162
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Ngjeshur ne autobus, afer nje indiani/pakistanezi qe spo pushon bėrrr bėrr bėrr si flasin kta! Ma hoqi trurin!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 14. #163
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Shisha

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 15. #164
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,636
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Ngjeshur ne autobus, afer nje indiani/pakistanezi qe spo pushon bėrrr bėrr bėrr si flasin kta! Ma hoqi trurin!
  Mos u rri shume afer se mos te cembisin tek tulet…. Ik bli nje makine moj cupe se te kam edhe lawyer dhe still on the bus...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 16. #165
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Mos u rri shume afer se mos te cembisin tek tulet…. Ik bli nje makine moj cupe se te kam edhe lawyer dhe still on the bus...
  David Cameron ka qene PM dhe perdorte transportin publik, ti krejt pordh!
  Per tulet spo komentoj, zere se se lexova ate pjese.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 17. #166
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,636
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  David Cameron ka qene PM dhe perdorte transportin publik, ti krejt pordh!
  Per tulet spo komentoj, zere se se lexova ate pjese.
  Epo nuk e dija qe e mat veten me,,,, " te mgjth vazhdo mos bej pordh se I bej une edhe per ty...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 18. #167
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Ngjeshur per shtrati tuj thirre gjumin.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 19. #168
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Epo nuk e dija qe e mat veten me,,,, " te mgjth vazhdo mos bej pordh se I bej une edhe per ty...
  Ti po t’ishe rob tamam, na jepje ca dollare me ble makine, se pordhet s’na hyjne ne pune.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 20. #169
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,636
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Ti po t’ishe rob tamam, na jepje ca dollare me ble makine, se pordhet s’na hyjne ne pune.
  Ca ngjyre I do????
   

 21. #170
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Ca ngjyre I do????
  Ngjyrė floriri American Express
  Po edhe noi tjeter be punė!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 22. #171
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Po ha mandarina.
   

 23. #172
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,636
  Forca e Rrespektit
  615
  Hyra ne zyre, I hodha nje sy gazetave ne Shqiperi mora e nje kafe e po rri nja 10 minuta ketu te hallakatem pak...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 24. #173
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  ... po degjo kčtč :-)
   

 25. #174
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Erdha ne shpi pas palestre dhe po pres me henger.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 26. #175
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Per momentin po thaj rrodhet

  772BAF53-4B49-48AC-96F7-D009D8E9F983.jpg
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 27. #176
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Per momentin po thaj rrodhet

  772BAF53-4B49-48AC-96F7-D009D8E9F983.jpg
  Sa te bukura tutat e gjumit me arusha
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 28. #177
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Sa te bukura tutat e gjumit me arusha

  Me arusha si 15 vjec...arushat na mbajne forever young
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 29. #178
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Pi nje got vere.

  Ekzakt jane pak me shume.

  Dit pa disponim,e te lodhshme.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 30. #179
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Me arusha si 15 vjec...arushat na mbajne forever young
  Arushat te mbajne ngrohte Se e re nuk behesh me ti
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 31. #180
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Poradec city....edhe cik cik bohet fiks
   

Faqja 6 nga 34 I parėI parė 12345678910111213141516 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •