Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 7 nga 34 I parėI parė 1234567891011121314151617 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 181 ne 210 nga 998
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Cfare po beni ne keto momente?

  Po e hap kete teme, ne te cilen mund te shprehemi se cfare po bejme nderkohe ne zyre, shtepi apo kudo qe jemi.

  Po e filloj une...

  Meqe qenkan mbledhe shume shume pune per sot, dhe po vazhdojne akoma te vijne te tjera... dhe meqe sot nuk jam aspak ne qejf qe te merrem me to, vendosa ta shoh vazhdimin e nje filmi qe e kisha lene ne gjysme: Act of Valor.

  Ndersa punet po i le per ndonje moment me te mire gjat dites, ose neser.

  Me mire vone se keq... sado qe tingellon si justifikim per dembela. Lol
   

 2. #181
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Poradec city....edhe cik cik bohet fiks
  Shihh dreqiii.
  Ho mi ke shku per pushime dimnore, eh?
   

 3. #182
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  sa hyra shpi,po pushoj pak,e po ha ca dimitriaka me qumesht.
   

 4. #183
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,804
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  sa hyra shpi,po pushoj pak,e po ha ca dimitriaka me qumesht.
  Cfare jane dimitriakat?


  Ne pune!


  🦂  🐾

 5. #184
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Cfare jane dimitriakat?


  Ne pune!
  keto;

   

 6. #185
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Po pi caffe
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 7. #186
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,638
  Forca e Rrespektit
  615
  Avazi I perditshem. Para nje mali me dokumenta, lexo shtypin, pi caj…. hedh ndonje rromuz verdalle kur na teket… Me pak fjale shume dite e ngadalshme po nis.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 8. #187
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Shihh dreqiii.
  Ho mi ke shku per pushime dimnore, eh?
  O nev ca ke bo...a po vje ne thessaloniki mi
   

 9. #188
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  O nev ca ke bo...a po vje ne thessaloniki mi
  Noo,mos mthuaj qe jini nis per aty?

  Po mi boj i zo Reas tna presi hahahahahahahahahahaha.
   

 10. #189
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,638
  Forca e Rrespektit
  615
  po mbyll gjerat e fundit dhe ne 3.30 fiiuuuuu for long trip...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 11. #190
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  IMG_20181109_152445.jpg

  Njera ane e Thelasonikit...

  IMG_20181109_195041.jpg

  Dhe kjo qetra
   

 12. #191
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Duke pare : Zone e lire !
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 13. #192
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179


  ... rri e rrim kafen e duhanin me shoqeri po pime :-)
   

 14. #193
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  kam ber nne filxhan te madh me tisana....... e po lexoj pak ketu... e po ndjek artikujt e gazetave te kesaj date...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 15. #194
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Duke u mundu me ba gjume rreze pllazhe.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 16. #195
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Packing , my last few hours

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #196
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Home sweet home
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #197
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Home sweet home
  Mberrite ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 19. #198
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Mberrite ?
  Yeah : )

  .....
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 20. #199
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  [ATT[ATTACH=CONFIG]33749[/ATTACHdarka ime.
  Attached Images Attached Images
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 21. #200
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,804
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Home sweet home
  Si te shkoi udhetimi?


  🦂  🐾

 22. #201
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Packing , my last few hours

  Zanė, e paske lakuriq pasaportėn, tė pambuluar
  Unė i bleva para ca kohėsh njė portofol...

  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 11-11-2018 ne 22:34.
   

 23. #202
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Zanė, e paske lakuriq pasaportėn, tė pambuluar
  Unė i bleva para ca kohėsh njė portofol...

  E kam lene kshu lakuriqe, qe mos ta harroj : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 24. #203
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Si te shkoi udhetimi?
  Mire thnx

  Do fluturoj prape per 2-3 dite, Per nje birthday party
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #204
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,638
  Forca e Rrespektit
  615
  Rrime se skemi cbejme…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 26. #205
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  sa u ula ne token e perendise,ahahhahaha.
  Po pushoj pak me nje fjale.
   

 27. #206
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Sapo u ktheva nga palestra... i must rest .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 28. #207
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Fjeta ca, e tani u zgjova.
  Nuk dihet nė do tė mė zėjė mė gjumi sonte...
   

 29. #208
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po mundohem te rrshtoj ndonje rresht per temen e muajit...po ju te tjeret po perpiqeni nai cike apo i keni fut i mendje te lehte?
   

 30. #209
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Po ha ne shpejtesine e peste.
  Heren e fundit u redaktua nga Aver; 13-11-2018 ne 12:28.
  I walk slowly, but I never walk backward

 31. #210
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
   

Faqja 7 nga 34 I parėI parė 1234567891011121314151617 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •