Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 8 nga 34 I parėI parė 123456789101112131415161718 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 211 ne 240 nga 998
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Cfare po beni ne keto momente?

  Po e hap kete teme, ne te cilen mund te shprehemi se cfare po bejme nderkohe ne zyre, shtepi apo kudo qe jemi.

  Po e filloj une...

  Meqe qenkan mbledhe shume shume pune per sot, dhe po vazhdojne akoma te vijne te tjera... dhe meqe sot nuk jam aspak ne qejf qe te merrem me to, vendosa ta shoh vazhdimin e nje filmi qe e kisha lene ne gjysme: Act of Valor.

  Ndersa punet po i le per ndonje moment me te mire gjat dites, ose neser.

  Me mire vone se keq... sado qe tingellon si justifikim per dembela. Lol
   

 2. #211
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Po trazoj gjellen.
   

 3. #212
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341
  Po ha Pringles....
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 4. #213
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po shijoj te ndenjurin ne krevat...lezetoka qamet
   

 5. #214
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341
  Cuditerisht gjith kohes qe qelloj tek kjo tema, jam duke ngrene
  Tani po ha biskota.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 6. #215
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,778
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Cuditerisht gjith kohes qe qelloj tek kjo tema, jam duke ngrene
  Tani po ha biskota.
  Dhjam tu befshin
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 7. #216
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,222
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Sapo bera nje caji me kamomil.
   

 8. #217
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,810
  Forca e Rrespektit
  3405
  Po pres fillim e ndeshjes..ishalla spo i ecen ters sonte!


  🦂  🐾

 9. #218
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,222
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Po pres fillim e ndeshjes..ishalla spo i ecen ters sonte!
  Kush luan?
   

 10. #219
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,810
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Kush luan?
  Shqiperi-Skoci


  🦂  🐾

 11. #220
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,222
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Miqesore eshte?

  Ajt i shalla po fitojme.
   

 12. #221
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,810
  Forca e Rrespektit
  3405
  Nuk eshte miqesore..fitorja na duhet patjeter,po zor eshte.


  🦂  🐾

 13. #222
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Para Shqipri aaaaaaaa!
   

 14. #223
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,778
  Forca e Rrespektit
  1402
  Po shoh si humbasin kta legenat :@:@:@
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 15. #224
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,810
  Forca e Rrespektit
  3405
  Bravo kapiten Mavraj qe e ke koken si cekic


  🦂  🐾

 16. #225
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Bravo kapiten Mavraj qe e ke koken si cekic
  Si ji ku jemi...
   

 17. #226
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Mysybet thuaj, po shijoj kete me poshte se ndeshja iku per fiq! Pfff
  1E43D3DC-0FB1-4261-81A0-491B46BFF36C.jpg
  Heren e fundit u redaktua nga Frank; 17-11-2018 ne 22:03.
   

 18. #227
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ahhh qeka Gin....noi vodka per mu ke?
   

 19. #228
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  E kam dhe me dedikim madje
  EFE495FE-7B53-4420-84E6-35F66A09B9FB.jpg
   

 20. #229
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  E kam dhe me dedikim madje
  EFE495FE-7B53-4420-84E6-35F66A09B9FB.jpg
  Dedikim per veten besoj
  Dedikimet i bo kush i bo...ti boll e kaq
   

 21. #230
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Ke te drejte, se kam bere ushtrine se kam qene i zene me fakultetin!
  Me mire qe nuk di!
   

 22. #231
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po zbori ste kapi?
   

 23. #232
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179  ... po degjoje kčtč ,.
   

 24. #233
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Bera pak ski dhe tani do ulem te ha dreken.... bora vuuu jashte...
   

 25. #234
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kjo e hena eshte si mallkim hahahaah

  Gjithsesi ne krie te detyres e sot
   

 26. #235
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,222
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
   

 27. #236
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ja po marr veten me te mira...
  Zogu vogel fli se do zgjohesh heret neser....
   

 28. #237
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,778
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ja po marr veten me te mira...
  Zogu vogel fli se do zgjohesh heret neser....
  Po zogu
  E vogel je ne fakt
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 29. #238
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kur merr veten me te mire si thu fli o derr apo lope.....se te merr inat
  I folet cik me embelsi e delikatese.... :p
   

 30. #239
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318
  Po mendoj nese jam mjaftueshem i cmendur.......


  Chi vive senza follia non č poi cosģ saggio come crede.
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 31. #240
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga LeVoyageur Shfaq Poten
  Po mendoj nese jam mjaftueshem i cmendur.......


  Chi vive senza follia non č poi cosģ saggio come crede.
  E mire boll i bere qejfin vetes....kshu ke qene perhere
   

Faqja 8 nga 34 I parėI parė 123456789101112131415161718 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •