Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 9 nga 34 I parėI parė 12345678910111213141516171819 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 241 ne 270 nga 998
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Cfare po beni ne keto momente?

  Po e hap kete teme, ne te cilen mund te shprehemi se cfare po bejme nderkohe ne zyre, shtepi apo kudo qe jemi.

  Po e filloj une...

  Meqe qenkan mbledhe shume shume pune per sot, dhe po vazhdojne akoma te vijne te tjera... dhe meqe sot nuk jam aspak ne qejf qe te merrem me to, vendosa ta shoh vazhdimin e nje filmi qe e kisha lene ne gjysme: Act of Valor.

  Ndersa punet po i le per ndonje moment me te mire gjat dites, ose neser.

  Me mire vone se keq... sado qe tingellon si justifikim per dembela. Lol
   

 2. #241
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Po i hedh nje sy forumit...edhe po punoj nderkohe...
   

 3. #242
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  D3533B4F-B83D-4F69-AC46-395896BD58AA.jpg

  Ni nessCafe vanill shkon pas buke.
   

 4. #243
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Arfe ik voto te konkursi i letersise
   

 5. #244
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  do behem gati per pune…. se oo do rrezikohem, nese vonohem hahah


  kalofshi bukur vazhdim………

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 6. #245
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Po i kerkoj pak kohe,kohes .
   

 7. #246
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Sapo erdha ne pune...pas perfundimit te drekes...
   

 8. #247
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  430
  Forca e Rrespektit
  166
  124147175471424574.jpg..................................
   

 9. #248
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Sa fillova punen, Zoti me dhashte nerva per sot..
   

 10. #249
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  Sapo erdha ne pune...pas perfundimit te drekes...
  Mos punojne ne te njejten nderrmarje mi
   

 11. #250
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Mos punojne ne te njejten nderrmarje mi
  hahahahaha edhe ndodhe cfare nuk bene vaki...nese eshte ndermarrje cigaresh ka shume mundesi hahahaha
   

 12. #251
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  hahahahaha edhe ndodhe cfare nuk bene vaki...nese eshte ndermarrje cigaresh ka shume mundesi hahahaha
  jo por ka nje dedicated room per ato qe e konsumojne
   

 13. #252
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  jo por ka nje dedicated room per ato qe e konsumojne
  hahahahahhaa

  sa shpejt iken ora...dhe pak e filloj aksion ketu tek puna pfff
   

 14. #253
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  hahahahahhaa

  sa shpejt iken ora...dhe pak e filloj aksion ketu tek puna pfff
  me cfare aksionohesh zakonisht??
  une kete jave psh ,kam raporte
  javen tjeter mbyll detyrimet financiare ...dhe pastaj 5 dite pushim vlla
   

 15. #254
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  me cfare aksionohesh zakonisht??
  une kete jave psh ,kam raporte
  javen tjeter mbyll detyrimet financiare ...dhe pastaj 5 dite pushim vlla
  beje Hyrje-dalje...postim faturash...mbyllje stoqesh...mandat pagesat...jane 9 shites...te cilet kalojne tek une...dalin ne terren ne oren 7 dhe kthehen ne 3...ne 3 fillon lufta dmth kush te mbaroj me para...
   

 16. #255
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Te shkretet agjente ci beke ti....

  e mire pak a shume qekemi ndryshe
   

 17. #256
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Te shkretet agjente ci beke ti....

  e mire pak a shume qekemi ndryshe
  hahahahahha pse??? jane cuna te mire...dhe jane bashkepunues ma bejne dhe u'ua beje punen me te lehte...jemi si skuader e forte...

  ti cfare profil pune ke?...
   

 18. #257
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  hahahahahha pse??? jane cuna te mire...dhe jane bashkepunues ma bejne dhe u'ua beje punen me te lehte...jemi si skuader e forte...

  ti cfare profil pune ke?...
  thashe se e kishe kuptuar deri tani....finance xhan
   

 19. #258
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  thashe se e kishe kuptuar deri tani....finance xhan
  haahahahaha po pra e ke theksuar lart...por duhet mendja per te lexuar ndonjehere se vetem syt nuk mjaftojne hahahaha
   

 20. #259
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Erdha tek vendi I perditshem po pres te ngrohet kafja e do rri ca ore gjoja per pune se sot nuk u punoka…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 21. #260
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Po pi nje kakau.
   

 22. #261
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Po pi nje kakau.
  mire qe punoi tastiera tek shkronja U se pale cdo mendonim pastaj ne gojet e liga…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 23. #262
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Vegjetoj ne makine....
   

 24. #263
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  "Mi spingi oltre i miei limiti
  e sento di vivere appieno la mia stessa vita,
  in te ho incontrato me stesso
  e ho guardato oltre,
  oltre ogni inimmaginabile limite.
  Ho guardato nel profondo dei tuoi occhi
  cercando di comprenderti
  ma, ho visto tutto quello che di me
  mai avrei voluto vedere.
  Ho visto la mia fragilitą e la mia insicurezza
  i miei sensi di colpa e i miei complessi
  le mie paure e la mia insofferenza
  ho visto le mie tenebre e i miei demoni
  allora, ho guardato ancora oltre
  e nel profondo del mio cuore, un mare in tempesta,
  un oceano immenso dove tuffarsi e perdersi
  e lģ nel profondo della mia anima ho compreso!
  Ho provato piacere e orgoglio
  nel capire quello che oggi provo
  nel sapere chi oggi sono veramente
  adesso so che amo le cose belle
  so che amo tutto quello che la vita mi offre
  e una di quelle sei tu."

  -Paulo Coelho-

   

 25. #264
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Cuditerisht sonte kam deshire te shkruaj.....dhe po e bej...
  Magjia u prish
   

 26. #265
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  ne pune...duke hedhur syt gjithandej....
   

 27. #266
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  I sy ketej, i dore nga puna, tu dhone edhe instruksionet per disa raste
   

 28. #267
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Zotat qofshin bekuar.
  Sapo bera nje kafe e po shijoj ku ska me.
   

 29. #268
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Zotat qofshin bekuar.
  Sapo bera nje kafe e po shijoj ku ska me.
  ti si me qene gjirokastrike mi ...ytttt


  Po shihja shiun qe binte.....e do doja e une nje kafe si e nevit
   

 30. #269
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  ti si me qene gjirokastrike mi ...ytttt


  Po shihja shiun qe binte.....e do doja e une nje kafe si e nevit
  Qyyyy Urdhnoooo kafia for tyyy. ahhaha.

   

 31. #270
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Qyyyy Urdhnoooo kafia for tyyy. ahhaha.


  Meqe duket tavulla ne horizont , e meritoni qe kafen ta shoqeroni me cigare

  HK0000782.jpg
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

Faqja 9 nga 34 I parėI parė 12345678910111213141516171819 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •