Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 26 nga 28 I parėI parė ... 16171819202122232425262728 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 751 ne 780 nga 827
  1. #1
    Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
    Antarėsuar nė
    Apr 2011
    Vendodhja
    ne djall ska cte te duhet ty
    Mosha
    32
    Postime
    3,722
    Forca e Rrespektit
    203

    Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

    ketu jepni apelin sa here dilni ose vini ne forumi pra mbrema nga mu klm ne vashdim
    :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
    sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
    :lekund:

  2. #751
    Moderatorė fv Avatari i Natta
    Antarėsuar nė
    Nov 2014
    Postime
    12,791
    Forca e Rrespektit
    887
     

  3. #752
    Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
    Antarėsuar nė
    Apr 2011
    Vendodhja
    Pertej Horizontit
    Postime
    40,250
    Blog Entries
    8
    Forca e Rrespektit
    11799
     

  4. #753
    Anėtar i Nderuar fv
    Antarėsuar nė
    Feb 2010
    Postime
    4,504
    Forca e Rrespektit
    2881
    Mirmengjesi !
    " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

  5. #754
    Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
    Antarėsuar nė
    May 2010
    Postime
    9,334
    Forca e Rrespektit
    4530
    Miremengjesi gjumasha,dembela,plazhista,pushues,qejflinj njerez
    Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
    N B

  6. #755
    Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
    Antarėsuar nė
    Dec 2016
    Postime
    249
    Forca e Rrespektit
    397
    Pershedetje te gjitheve, shpresoj qe po kaloni mire dhe po perjetoni momente te mira ne jet.
     

  7. #756
    >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
    Antarėsuar nė
    May 2011
    Postime
    7,346
    Forca e Rrespektit
    1514

    mirmbetshi…….. GOOD night....

    >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<    Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
    ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
    Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
    sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

    Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
    Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

  8. #757
    Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
    Antarėsuar nė
    Apr 2011
    Vendodhja
    Pertej Horizontit
    Postime
    40,250
    Blog Entries
    8
    Forca e Rrespektit
    11799
    Mjesi!!


     

  9. #758
    Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
    Antarėsuar nė
    May 2010
    Postime
    9,334
    Forca e Rrespektit
    4530
    Miremengjesi!
    Attached Images Attached Images
    Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
    N B

  10. #759
    Moderatorė fv Avatari i Natta
    Antarėsuar nė
    Nov 2014
    Postime
    12,791
    Forca e Rrespektit
    887
    Mirmgjesi,e kalofshi nje dit te qet.
     

  11. #760
    >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
    Antarėsuar nė
    May 2011
    Postime
    7,346
    Forca e Rrespektit
    1514

    te shtune te bukur vazhdim....


    mirmbetshi.

    >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<    Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
    ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
    Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
    sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

    Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
    Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

  12. #761
    Moderatorė fv Avatari i Natta
    Antarėsuar nė
    Nov 2014
    Postime
    12,791
    Forca e Rrespektit
    887
    Pershendetje .
     

  13. #762
    Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
    Antarėsuar nė
    Apr 2017
    Vendodhja
    Ne zemren e femrave te bukura..
    Postime
    6,070
    Forca e Rrespektit
    530
    Ika nashti meqe ska njeri... nje perqafim femrave te bukura fizikisht e menderisht... e cunave nje birre nga une me leket e tyre...
     

  14. #763
    Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
    Antarėsuar nė
    Dec 2016
    Postime
    249
    Forca e Rrespektit
    397
    Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
    Pershendetje .
    Pershendetje Zare, ckemi
    Heren e fundit u redaktua nga CliveOwen; 22-07-2018 ne 05:32.
     

  15. #764
    Moderatorė fv Avatari i Natta
    Antarėsuar nė
    Nov 2014
    Postime
    12,791
    Forca e Rrespektit
    887
    Citim Origjinale Postuar nga CliveOwen Shfaq Poten
    Pershendetje Zare, ckemi
    un fola i her.
    Nqs.ke ardh me u grric,grricu andej nga je msu.
     

  16. #765
    >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
    Antarėsuar nė
    May 2011
    Postime
    7,346
    Forca e Rrespektit
    1514

    te diele te bukur vazhdim………..

    mirmbetshi.


    shetitje natyre.jpg

    >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<    Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
    ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
    Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
    sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

    Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
    Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

  17. #766
    Miredita te gjitheve, dhe pushime sa me te mbara...
     

  18. #767
    Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
    Antarėsuar nė
    Oct 2012
    Postime
    22,744
    Forca e Rrespektit
    11372
    Aq e paten energjite e mia.
    Duket qe po plakem

    Passion djali te pershnes!
    .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

  19. #768
    Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
    Antarėsuar nė
    May 2010
    Postime
    9,334
    Forca e Rrespektit
    4530
    Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
    Aq e paten energjite e mia.
    Duket qe po plakem

    Passion djali te pershnes!
    E une ju pershendes camarroke.
    Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
    N B

  20. #769
    Gjumash fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bukowski
    Antarėsuar nė
    Jan 2017
    Vendodhja
    Asgardia
    Postime
    343
    Forca e Rrespektit
    81
    Pershendetje antare!
    "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
    "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

  21. #770
    >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
    Antarėsuar nė
    May 2011
    Postime
    7,346
    Forca e Rrespektit
    1514

    kalofshi mir, mbremje te bukur…….


    >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<    Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
    ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
    Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
    sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

    Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
    Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

  22. #771
    >> AL. etnike << fv Avatari i Violetta
    Antarėsuar nė
    May 2011
    Postime
    7,346
    Forca e Rrespektit
    1514

    good night……    >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<    Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
    ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
    Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
    sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

    Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
    Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

  23. #772
    Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
    Antarėsuar nė
    May 2010
    Postime
    9,334
    Forca e Rrespektit
    4530
    Jave te mbare antare.
    Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
    N B

  24. #773
    Moderatorė fv Avatari i Natta
    Antarėsuar nė
    Nov 2014
    Postime
    12,791
    Forca e Rrespektit
    887
    Kalofshi bukur ne vazhdim.
     

  25. #774
    Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
    Antarėsuar nė
    May 2010
    Postime
    9,334
    Forca e Rrespektit
    4530
    Naten piplla.

    O Loyyyy

    Naten e mire e ti
    Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
    N B

  26. #775
    Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
    Antarėsuar nė
    Apr 2011
    Vendodhja
    Pertej Horizontit
    Postime
    40,250
    Blog Entries
    8
    Forca e Rrespektit
    11799
    Miremengjesi,te diel te kendshme ju uroj!

     

  27. #776
    Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
    Antarėsuar nė
    Sep 2015
    Postime
    8,873
    Forca e Rrespektit
    5068
    n.mire te gjitheve
    “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

  28. #777
    Moderatorė fv Avatari i Natta
    Antarėsuar nė
    Nov 2014
    Postime
    12,791
    Forca e Rrespektit
    887

    Mirmgjes,kalofshi nje dit te qet e te bukur .
     

  29. #778
    Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
    Antarėsuar nė
    Apr 2011
    Vendodhja
    Pertej Horizontit
    Postime
    40,250
    Blog Entries
    8
    Forca e Rrespektit
    11799
    Mjes.

     

  30. #779
    Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
    Antarėsuar nė
    Oct 2013
    Postime
    8,197
    Forca e Rrespektit
    2179
    Hi.,

    ... Bye :-)
     

  31. #780
    Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
    Antarėsuar nė
    Apr 2011
    Vendodhja
    Pertej Horizontit
    Postime
    40,250
    Blog Entries
    8
    Forca e Rrespektit
    11799
    Ma paci ba naten e mire dhe gjumin e embel!!)

     

Faqja 26 nga 28 I parėI parė ... 16171819202122232425262728 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

  1. Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi
    Nga Snow Hristina ne forum Arkiva
    Pergjigje: 2536
    Postimi i Fundit: 23-09-2016, 14:42

fv Leja e Postimit

  • Ju nuk mund te postoni tema te reja
  • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
  • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
  • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
  •