Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 22 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 655
 1. #1
  drague fv fv fv Avatari i Sefer Daja
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Postime
  237
  Forca e Rrespektit
  12

  Nje kenge per ty.


  Aleksande Gjoka - Pranvera me nje lule nuk vjen
  Per ty Bianca.mos e vrit menjen shume se thinjes shpejt
  [I][COLOR="#FF0000"]


 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  36,054
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11846
  Meqe mbylla dhe rihapa perseri temen;

  Per te gjithe!

   

 3. #3
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,310
  Forca e Rrespektit
  4563
  Neve e Mon  Ju pershendes
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 4. #4
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,131
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nev....meqe zbrase temen....mos na kish pershendet nanji e s'pame gjo

   

 5. #5
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  36,054
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11846
  hahahaha Mon,jo s"pash gje,por gjithesesi e ke temen ne arkiv;

  Per ty!

   

 6. #6
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  36,054
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11846
  ...veten!

   

 7. #7
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,707
  Forca e Rrespektit
  3192


  Per njeren
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 8. #8
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,362
  Forca e Rrespektit
  11349
  Si cdo tradite..kenget e reja i ndaj me Legan
  Coldplay me ka vjedhur cdo here nje cope zemre
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 9. #9
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555


  Nevi kenge e re
   

 10. #10
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555


  Duke ditur qe pelqen muziken e zhurmshme per Mon kjo
   

 11. #11
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,131
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Reaa.....

   

 12. #12
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,938
  Forca e Rrespektit
  2610
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 03-03-2017 ne 09:56.
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 13. #13
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,896
  Forca e Rrespektit
  4980


  per veten!
   

 14. #14
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,131
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Monique........

   

 15. #15
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  36,054
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11846
  Citim Origjinale Postuar nga Reaa Shfaq Poten


  Nevi kenge e re
  Flm! )

  Per ty!

   

 16. #16
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,131
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Per M.....!  Promiss to be every day your shelter and more....
   

 17. #17
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,310
  Forca e Rrespektit
  4563


  Per te gjithe
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 18. #18
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,131
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Arlea...me kete qe po degjoj dhe qe e like shume une

   

 19. #19
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  36,054
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11846
  Veten!! )

   

 20. #20
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,131
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Per qejfin tim

   

 21. #21
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555


  It's time...

  Epo e meritoj dhe une ta pershendes veten njehere
   

 22. #22
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  143
  Forca e Rrespektit
  91
  Pershendes ket Moniken qe qenka bere testa Rosa

   

 23. #23
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,131
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga User2017 Shfaq Poten
  Pershendes ket Moniken qe qenka bere testa Rosa


  Per ty

   

 24. #24
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,896
  Forca e Rrespektit
  4980
  per reaa

   

 25. #25
  Λάθε βιώσας. fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2012
  Postime
  450
  Forca e Rrespektit
  263
  ............a
   

 26. #26
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  36,054
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11846
  Per veten!


   

 27. #27
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,310
  Forca e Rrespektit
  4563
  Jana!
  Einaudin t'ia ndiej vellai noten mi-sol-fa-re deri sa ti qetesohet trupi nga kjo lodhje qe me dridhen kembet .
  Ketu pershendesin veten
  Zemerngushtesi ne max.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 28. #28
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,896
  Forca e Rrespektit
  4980
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Jana!
  Einaudin t'ia ndiej vellai noten mi-sol-fa-re deri sa ti qetesohet trupi nga kjo lodhje qe me dridhen kembet .
  Ketu pershendesin veten
  Zemerngushtesi ne max.
  nota te qarta ...

   

 29. #29
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  36,054
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11846
  Averoo !! )

   

 30. #30
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,131
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  To Monique....

   

Faqja 1 nga 22 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •