Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 10 nga 34 I parėI parė 1234567891011121314151617181920 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 271 ne 300 nga 1012
 1. #1
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Pyetje pergjigje te ndryshme..

  Ceshte altruizimi per ju?
   

 2. #271
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  Nė shtėpii me familjen

  Si nisi dita juaj ??
   

 3. #272
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Nisi tani... shtrire, duke pritur tė bėhet kafeja...

  Degjon muzike ne telefon?
   

 4. #273
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  Po degjoj muzike

  Me duket mua apo qenka dit ters sot?
   

 5. #274
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Pse ters? Imja mė duket e mirė...

  Cilat vende tė huaja ke vizituar?
   

 6. #275
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  Ameriken/Australine/Kanadane

  Si eshte koha nga ju sot?
   

 7. #276
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Minus 4.
  Sa ėshtė aty?
   

 8. #277
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  Se dii por ftohte eshte.

  Cila zhurme ju acaron ne mengjes?
   

 9. #278
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Fshesa elektrike...

  Cilat ushqime di tė gatuash mė mirė?
   

 10. #279
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Mendoj qe perimet... por kjo pune e gatimit eshte e varur edhe nga shijet e secilit...
  Moret dhurata per krishtlindje?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 11. #280
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Jo.

  Ēfarė do tė pish sonte nė darkė?
   

 12. #281
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,193
  Forca e Rrespektit
  0
  Tė zakonshmet.
  Ēfar ka sonte nė darkė?!
   

 13. #282
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Hahet sufllaqe dhe pihen birra

  Sa dite pushim keni?
   

 14. #283
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,193
  Forca e Rrespektit
  0
  Nė lidhje me ēfar?Me tė hyrit nė forum pėr tė kujtuar dhe mė kujtuar sufllaqet ska.

  Pėr ēfar arsye hahen sufllaqe sot?Ka datėlindje?
   

 15. #284
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ka pervjetor ...mbush sufllaqja plot 1 vit

  Ke me habira per te shprehur?
   

 16. #285
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  jo nuk kam...

  ke marr shume urime deri tani?...
   

 17. #286
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kam marre....por ende skam nisur te miat

  Ju ngjisin keto festat?
   

 18. #287
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196
  jo

  cfar mendon per keto urimet qe te vijne ne seri te gjitha te kopjuara?
   

 19. #288
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Me te hap barkun.....Njera kishte e harru e emrin Landi, ne fund
  I ktheva pergjigje...ndrysho emrin te pakten se qe e ke bo copy e mora vesh

  Uron ti?
   

 20. #289
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196
  smbaj mend te kem uruar ndonjehere
  se di pse urimet me duken shume demode dhe te shtirura,
  mbase ngaqe ne idealet e mia mund te urosh te miren dhe mbaresine dikujt dhe ne 3 janar, mbase...
  se ju pergjigja dhe vetes ne kete rast

  meqe u zgjata ta bej dopio

  me kujtohet kur dergonim kartolina ne klase per urime dhe angazhohej gjithe familja cfar duhej shkruar dhe perpiqeshim mos kishin 2 kartolina te njejtin urim,
  pastertia duhet te jete "origjinale"

  ke ber ndonje liste per urime?
   

 21. #290
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ncuq...deri tani kam uruar vetem 1 person....dhe per inerci koleget
  Edhe asaj qe i ktheva pergjigje se urova thjesht ,i vura ne dukje te ndryshonte emrin.
  Ishalla bien serverat e nuk punojne sms

  Ishim me mire pa internet?
   

 22. #291
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196
  ishim me mire pa internet por pa internet un do isha kazmollog
  keshtuqe me mire pa internet vetem per vit te ri

  fton persona te tjere jasht familjes per feste?
   

 23. #292
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Jo ,ka ca vite qe me mjafton pak e sakte.

  Ke nerva per zhurma?
   

 24. #293
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196
  jo por seshte as se kam zgjidhje dhe as se e kam ndonje problem kushedi

  ke ndonje gje qe e gatuan cdo vit?
   

 25. #294
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Persheshin.....mbaroj per te

  Si je me embelsirat kto kohe?
   

 26. #295
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196
  pershesh?
  o qr a ka ndonje shpi qe sben pershesh?

  bakllavane vetem sa e kam provuar,
  un zakonisht i ha por kete vit seshte se e kam me entuzazem te madh, dhe ne fakt ish ber e mire


  sa bakllava ben?
   

 27. #296
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nuk bej fare

  Cila eshte embelsira qe nuj i reziston dot?
   

 28. #297
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,193
  Forca e Rrespektit
  0
  Sufllaqa.

  Ēfar festojnė Shqiptarėt sot,ndonjė informacion?
   

 29. #298
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  vitin e Riii.
  rinohet robi per cdo vit te ri?

 30. #299
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,716
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po edhe..varet nga lloji i bagetise

  Sa patetik jeni?
   

 31. #300
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  vitin e Riii.
  rinohet robi per cdo vit te ri?
  Vjeterohet aty ku duket rinohet aty ku sduket

  Se njoh veten per patetik

  me njeh per te tille?
   

Faqja 10 nga 34 I parėI parė 1234567891011121314151617181920 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •