Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 27 nga 34 I parėI parė ... 171819202122232425262728293031323334 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 781 ne 810 nga 1012
 1. #1
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Pyetje pergjigje te ndryshme..

  Ceshte altruizimi per ju?
   

 2. #781
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  Mire jo keq.

  Nqs,do nderroje nickname qe ke per momentin,cfare nickname do perdorje?
   

 3. #782
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Se di

  po ju?

 4. #783
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,193
  Forca e Rrespektit
  0
  Si ndėrrohet sepse dua ta ndėrroj, dua ta vej izbuluar_nga_pendthyeri.

  Si ndėrrohet?
   

 5. #784
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905

  Ta ndėrron anetarja qe ti zihesh me te(Adminja)

  Cfare pyetje i ben vetes kur zgjohesh ne mengjes?
   

 6. #785
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Aman qe skam e pak kohe me fjete gjume.

  A te pelqen gjumi i mengjesit?

 7. #786
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  688
  Forca e Rrespektit
  197
  Shume!
  A perdor vajra esenciale?
   

 8. #787
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Po..

  Ka ra shum bore andej ka anet e juaja?
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 9. #788
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  688
  Forca e Rrespektit
  197
  Jo
  Te pelqejne mimozat?
   

 10. #789
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  pooo

  a perdor lule te fresketa ne shpi?

 11. #790
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  688
  Forca e Rrespektit
  197
  Jo, nuk jam dakord me lulet e prera, preforoj orchideet
  Te pelqen te flesh me xham hapur?
   

 12. #791
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Me xham hapur apo dritare hapur , se xhamin se heqim dot nga dritarja : p

  Brenda ne shtepi me pelqen qetesia dhe rehatia , rralle ndonjehere i le hapur kur fle gjume .

  Ti ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #792
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  688
  Forca e Rrespektit
  197
  Une xham hapur, se dritare skam
  Vezh curape ne krevat?
   

 14. #793
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Not when i sleep but i do wear cozy socks , evening or morning in bed .

  C'fare madhesie e ke krevatin , tek dopio apo king ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 15. #794
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  688
  Forca e Rrespektit
  197
  Dopio is enough, une fle ne nje cep te vogel
  Ti fle si yll deti?
   

 16. #795
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Une, si trendafili me gjemba : p


  Perse mendon qe njerezit nuk kane me kohe te lire, si me pare ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #796
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,831
  Forca e Rrespektit
  3405
  Ngaqe kane fillu te merren me tel.

  Merresh shume me tel ti?


  🦂  🐾

 18. #797
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Mundohem qe ti largohem sa me shume ... por sic duket jane ndertuar per ate arsye, varesie . Vetem me telefonat e vjeter , gjen rehati .


  Je tip i zymte ne pergjithesi ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #798
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,188
  Forca e Rrespektit
  89
  Jo.

  Preferon veshjen sportive?
   

 20. #799
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ne pergjithesi po , kam edhe tipin e tille

  Vendodhja, e momentit ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #800
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,188
  Forca e Rrespektit
  89
  Nuk e bej publike.

  Cfare te pelqen dhe cfare nuk te pelqen tek vendi ku jeton?
   

 22. #801
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Nuk me pelqen fakti qe eshte bere overcrowded dhe politika e momentit.... me pelqen fakti qe eshte Diversity & everything else.


  PSE , kshu ? Ke filluar pune me CIA-n ? loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #802
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,831
  Forca e Rrespektit
  3405
  Po po,kam filluar

  Cfare lloji makine ke?


  🦂  🐾

 24. #803
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Nje pa shume rendesi

  E perdor makinen c'do dite ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #804
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,188
  Forca e Rrespektit
  89
  Jo.

  Cfare ushqimi ju pelqen?
   

 26. #805
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Frutat e detiti i kam qejf.

  Pini kafe cdo megjes sistematikisht?  PS; Aragon Gezuar 2019! Uroj tjesh mire, kohe qe ste kemi lexuar ktej! Te pershendes!

 27. #806
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  73
  Forca e Rrespektit
  51
  Po, pij.

  Cfare lloj kafe pi?
   

 28. #807
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  galiko quhet njelloj kafie ketu. Mduketttt e quajne "kafe shtrydhur"leng geshtenjash ne shqipeee. ahhaha

  Cfare ore i hapet syte tuaj sot ne mjes ?

 29. #808
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  73
  Forca e Rrespektit
  51
  Rreth ores 8.

  Ca i shijon asaj kafes se shtrydhme? Lol
   

 30. #809
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Eshte e lehte, dhe njekosisht e shishme,e pine shqeto,me qumesht po te duash etj ejt.
  kjo eshte si siskeuvi.  diell koha nga ju sot?

 31. #810
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  73
  Forca e Rrespektit
  51
  Diell eshte.

  Te dukem si zuzar ty?
   

Faqja 27 nga 34 I parėI parė ... 171819202122232425262728293031323334 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •