Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 34 I parėI parė 12345678910111213 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 1012
 1. #1
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Pyetje pergjigje te ndryshme..

  Ceshte altruizimi per ju?
   

 2. #61
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Fiziku ka rendesine e tij. lool

  C'fare nr e ke kemben ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #62
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,709
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  45 lopata per not

  Karakteri ka rendesi....fiziku nuk eshte thelbi i njeriut

  Do i besh duva mendjrs ndonjehere?
   

 4. #63
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Fizikun nuk ta mban karakteri, fiziku i forte dhe i shendetshem te mban mendjen ne vend. loool

  Mendjen e kam ne rregull , sic e shikon. lool

  Je i/e dashuruar per momentin ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #64
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,709
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po ne cdo kohe jam, per cdo stine

  Cfare eshte dashuria per ty?
   

 6. #65
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Mendoj se dashuria tė lėndon. Ja e marrim Artinin, ai gjithė jetėn mendonte pėr Zanėn, dhe njė moment u thye aq shumė, aq shumė, aq shumėėėėėė. E sheh sa keq ja ka bėrė?

  A keni turp nga veprimet tuaja o Zanė e Malit? Ose o Halil
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 7. #66
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Po pra dukesh ... sic duket ti e ke dashurine si puna e menopauzes. loool

  Eshte emocion

  Per ty ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #67
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,709
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Se dija qe ishe ne menopauze zana....tani kuptoj pse u sillke kesisoj.
  Me kane thene qe te corodit....sorry terhiqem , tani thuaj cte doje shpirti se une do bej sikur ste lexoj.
  Mami me thote se ka afshe e siklete qe ka raste kur grate levizin na mendja.....fiks si ty!

  Dashuria eshte jete!

  Buonas noches to all of u....


  Pushime do beni per fundvit?
   

 9. #68
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Kam kohe per menopauze une, nuk ke nevoje me dalur tek mami fare ...e ti gati sa vete mami , se kaq e meson qe ne tetevjecare ... por e mora si shembull se here vjen me furi e here zhdukesh, lufton me veten tende non stop . lool

  Po i bej already. Jam pushim dmth ..

  Mashkulli i jot ideal ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #69
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,709
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ska lind akoma

  Ate pjesen siper s'ta mora vesh , se kur fillon deliron ti ,ska zot nene e bir asoj qe te merr vesh

  Statusi juaj?
   

 11. #70
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  E lire Dhe pa komplekse

  Ti kupton vetem te sojit tend , e kam te qarte k’te . Loool

  I juaji?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #71
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  E lirė dhe unė.

  Ēėshtė liria pėr ty ?
   

 13. #72
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,709
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Liria eshte komshija e katit te 4....me duket ka vdek tashi , se di mire

  Te jetosh sipas postulateve , a nuk eshte nje mashtrim qe i bejme vetes?
   

 14. #73
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  ja bejme moj moter ja bejme hahaha

  te ndodhe te te haet cokollate qe ne mengjes?....
   

 15. #74
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,709
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  JO , ne mengjes stonaku im i ka dyert mbyllur per cdo lloj gjeje, pervec kafese

  Ushqeheni shendetshem?
   

 16. #75
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  perpiqem (jo gjithmone)

  po ti?...
   

 17. #76
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,709
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  se fundmi po , pasi duhet te mos i krijoj probleme vetes

  Je natyre sportive?
   

 18. #77
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  pjo (pak si me shume klasike)

  ndjek nje mod te caktuar apo vishesh sipas deshires?...
   

 19. #78
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,709
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Sipas deshires dhe komoditetit tim....sjam fashioniste

  Merreni me veten shume para pasqyres?
   

 20. #79
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  Jo,sjam kaq manjake.

  Ju kanee bere ndonjehere portret?
   

 21. #80
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,709
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Jo

  i pelqeni keto gjera?
   

 22. #81
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  Joo.

  Mendoni se ka njeri pa komplekse?
   

 23. #82
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Po

  Te merresh me veten tende, e konsideron ves manjak?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 24. #83
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  jooo perkundrazi...tregon se e do veten...dhe kujdesesh ne menyren me te mire te mundeshme...

  nga e kuptoni boten/horizontin e nje njeriu?...
   

 25. #84
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,709
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  ne virtualitet ndoshta tek menyra si shkruan dhe artikulohet. Por veshtire eshte , sot njerezit shiten per ate qe sjane ...e gjer ta kuptosh kush eshte kush...ka marre ferra horizonti njeriun
  Ne realitet ,mjaft te shkembesh dy fjale dhe eshte e kuptueshme....

  Shkollimi sa peshe ka patur ne jeten tende?
   

 26. #85
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  shume...te dy profilet qe kam zgjedhur me kane ndihmuar...te jem ketu ku jam...

  po ty? (po te pyes po ty po ty se jam out me pyetjet per momentin hahahaha)
   

 27. #86
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,709
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  He lumadhe , bej ndonje pyetje se me po ty....u bere e lodhshme

  Po edhe mua, edhe pse nuk ishte deshira ime kjo dege, nuk jam pishman hic

  Udhetimi i fundit?
   

 28. #87
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  hahahahhaha pas dreke jam e mpir komplet (me ze buka hahahahaha)..

  ne korfuz vjet (sivjet se pata fatin te udhetoj...ashtu me erdhen ca rrokullima hahahaha)

  ku do doje te jetoje?....ne cilin shtet?...
   

 29. #88
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,709
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Keto vendet nordike i kam fiksim....

  Planifikon gjate?
   

 30. #89
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  nuk planifikoj fare...kur ndjej se duhet te beje dicka e beje...gjithmone degjoj zemren por marr dhe trurin pas dmth hahahaha

  embelsira me e mire qe ke ngrene ndonjehere?...
   

 31. #90
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,709
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  kadaif me pistak

  ke mgrene dreke?
   

Faqja 3 nga 34 I parėI parė 12345678910111213 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •