Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 34 I parėI parė 123456789101112131415 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 121 ne 150 nga 1012
 1. #1
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Pyetje pergjigje te ndryshme..

  Ceshte altruizimi per ju?
   

 2. #121
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Shume dhe jam vezhgues i qiellit..

  Te pelqen te japesh mend?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 3. #122
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,710
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Jo se skam nerva

  Te pelqen te jesh ne qender te vemendjes?
   

 4. #123
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,710
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Jo se skam nerva

  Te pelqen te jesh ne qender te vemendjes?
   

 5. #124
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Kur kam nge po.

  Po ty?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 6. #125
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  Nevio..me pelqen te lexoj per planetet,sidomos sesi ndikojne tek ne.

  Drejtori:Joo,sjam nga ato
  Cila shkence ju terheq se tepermi?
   

 7. #126
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Sigurisht,ne nga aty ushqehemi.
  Kur te mesojme sa do pak gjuhen e natyres,universit do mesojme te flasim me pak,te ndjejme me shume dhe te jemi nje mental me larte llogjik dhe shpirteror.

  A te pelqen astronomia?
  Nata do horoskop :p

  Ska tjeter.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 8. #127
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,710
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Nevio..me pelqen te lexoj per planetet,sidomos sesi ndikojne tek ne.

  Drejtori:Joo,sjam nga ato
  Cila shkence ju terheq se tepermi?
  Ajo sociale...te zhbiriloj brendine e trurit njerezor


  Lexoni?
   

 9. #128
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Gjithmone..

  Komplesohesh shpejt?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 10. #129
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Sigurisht.
  Drejtor.jo
  Seleksionimi ne lexim i domosdoshem?

 11. #130
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,710
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Jo seleksionim ne lexim.....

  Ke flirtuar se fundmi?
   

 12. #131
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Qysh joooo.:p
  A ke kap gjoo ti?

 13. #132
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,710
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ncuq....me ngeli grepi ne uje po hiq

  Do me mesosh cik ti?
   

 14. #133
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ncuqq,jam ne prova e siper per vete,sapo te ze nje trof,pastaj do shohim.:p

  A te pelqejne delfinet?

 15. #134
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  ncuk por per peshkaqenet vdes..

  Cfare pjese te pelqen te hash ne nje qingj ne hell?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 16. #135
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Qe kur me tha jana qe i percllojme te shkretet,sdua me mish ne hell ahahahah.

  Sa here ne jave konsumoni mish?

 17. #136
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,710
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Paidhaqe...

  Do beheshe vegan per ceshtje shendeti?
   

 18. #137
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Po

  Ka ndonje periudhe viti qe e do fort?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 19. #138
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  sbesoj, te gjitha mduken te veqanta ne vete...


  Ju habitin veganet qe perveq mishit, nuk pijn qumesht fare dhe as vezet nuk i hanė dot?

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 20. #139
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,831
  Forca e Rrespektit
  3405
  Kjo periudha tani,shume e bukur..festive!

  Si kalove sot?


  🦂  🐾

 21. #140
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Ne shtrat e semure.

  Sa kohe te duhet ta njohesh nje person? Dmth jo ta njohesh por ta formatosh...ose nje term i tille i sakte dmth
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 22. #141
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  per te njohur nje njeri nuk mjafton as nje jete e tere ndonjehere...por kam aftesi/dhunti ti njoh shpejt njerezit...dhe c'do here qe kam krijuar pershtypjen e pare per dike...cuditerisht...ajo pershtypje ka qene edhe ne fund...

  nese do te ktheje kohen pas..cfare do doje te ndryshoje?...
   

 23. #142
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  Te mos njihja disa njerez,do ishte shum me mir per mua.

  Ēilat gjėra jan me vlere per ty ne kte jete ?
   

 24. #143
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Gjera? Gjithcka qe me jep qetesine, paqen .
  I keni vene vetes objektiv per2019?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 25. #144
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  Po si cdo vit tjeter.

  Mendon se heshtja flet me shum?
   

 26. #145
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Jo gjithmone

  C’fare te sikletos ne pergjithesi?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 27. #146
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Plot gjėra, por meqė duhet tė pėrmend ndonjė, pėr shembull, kur tjetri e ka zėrin shumė tė lartė. Jo se bėrtet, por ashtu e ka tonin.
  Janė disa njerėz tė tjerė pastaj, qė kanė probleme me veshėt dhe nuk e kontrollojnė dot zėrin kur bisedojnė.

  Ke shumė plane pėr vitin qė vjen?
   

 28. #147
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  Nuk me ndodhe te beje shume plane...deshira kam me bollek...uroj se paku ato qe mbeten pezull vitin qe po lem pas...te realizohen kete vite...

  beson shume lehte tek njerezit?...
   

 29. #148
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Tek disa njerėz, besoj.

  Ju pelqejnė veshjet prej lekure?
   

 30. #149
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  Jo nuk me pelqejne...sidomos lekuren origjinale te kafsheve...se di pse me jep nje ndjesi jo te kendeshme...jo tek une por tek njerezit qe i perdorin...

  po ju?...
   

 31. #150
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  743
  Forca e Rrespektit
  54
  ...jo me duken te renda per lekuren origjinale flas...

  Ju pelqejne palltot e gjata?
   

Faqja 5 nga 34 I parėI parė 123456789101112131415 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •