Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 6 nga 34 I parėI parė 12345678910111213141516 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 151 ne 180 nga 1012
 1. #1
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Pyetje pergjigje te ndryshme..

  Ceshte altruizimi per ju?
   

 2. #151
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  po me pelqejne...

  drekuat per sot?...
   

 3. #152
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Po
  Perdorni vajra aromatik ...qofte edhe per ambientin?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 4. #153
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  743
  Forca e Rrespektit
  54
  ...jo...perdor vetem lule natyrale...
  Kini akuarium lulesh?
   

 5. #154
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  Kam shume lule...ne fakt me teper kam ereza bime...se sa lule...kur jam e merzitur sidmos...nuk ka terapi me te mire...se sa te merresh me lulet...ti punosh ti ujisesh...merr shume dashuri kur "bisedon" me to...

  cila lule te pelqen me shume?...
   

 6. #155
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  743
  Forca e Rrespektit
  54
  Manushaqka se me silnin shume nxenesit...tulipankat dhe gladiolat ...kane arome te mrekullueshme...

  Po librat ju pelqejne?
   

 7. #156
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Mė pėlqejnė, por u bė kohė qė s'kam lexuar.

  Nė ē'datė e vure pemėn e vitit tė ri?
   

 8. #157
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  E dashur Milva paske profesion fisnik (edhe une mesuesine zgjodha gjuhe te huaj) por per fat te keq tani punoj ne nje profil tjeter...ndonse me pelqen puna qe beje...por mesuesia eshte profesioni qe kam dashur me gjithe zemer

  librat jane miku im me i mire...

  cili eshte libri i fundit qe keni lexuar?...
   

 9. #158
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Nga data 20, Artini .

  Libri qe po Lexoj tani quhet ... Beautiful animals .


  Ti ? ( pemen)
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #159
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Unė e vura nė dt. 24.
  U mora me ca rregullime ne shtepi, e kushtet ishin te tilla, keshtu qe s'munda ta vija dot me parė, se zakonisht e vė nė fillim tė dhjetorit.

  Ēfarė do tė pish natėn e Vitit tė Ri? Verė, birrė, shampanjė, apo tjetėr?
   

 11. #160
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ne mendje kam Shampanjen , jo qe eshte pija e ime e preferuar... por per hir te nates se vecante.

  Ti ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #161
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Pėr kėtė natė tė veēantė, edhe unė kam nė mendje nja dy pije tradicionale tė kėtushme.
  Njera ėshtė si verė dhe pihet e nxehtė, dmth e valuar nė zjarr, kurse tjera ėshtė pije e gazuar.

  Ēfarė do tė veshėsh mbrėmjen e Vitit tė Ri?
   

 13. #162
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Mini-fustan kam ne mendje... por edhe mund te ndryshoje mendje last min.


  Qysh eshte koha andej nga ti, sot ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #163
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Minus 1, e toka e mbuluar nga bora. Kohė e mirė pėr tė ecur...

  Mban kapuē, kur del pėr ecje?
   

 15. #164
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Kur ben sh ftohte po.

  U beson parandjenjajev?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 16. #165
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  U besoj mė shumė parashikimeve tė mia.

  Ēfarė pret nga viti qė vjen?
   

 17. #166
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ca udhetime qe kam ne mendje , dhe ndonje ndryshim te madh nga gjendja ekonomike ne market... ( se ka ardhur koha per ti shpenzuar)  Ti ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #167
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  Disa ndryshime duke filluar qe nga pamja e deri tek shume gjera te tjera.

  Cila eshte pyetja qe nuk i jepni dot pergjigje?
   

 19. #168
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Popullsia e Shqipėrisė, 1 Janar 2018
  Popullsia e Shqipėrisė nė 1 Janar 2018, rezulton 2.870.324 banorė duke pėsuar njė rėnie me 0,2 % krahasuar me 1 Janar 2017.

  Struktura e popullsisė sipas gjinisė nė 1 Janar 2018 rezulton me 1.438.609 burra dhe 1.431.715 gra.

  Gjatė vitit 2017, shtesa natyrore e popullsisė (lindje-vdekje) ėshtė 8.637 banorė, duke pėsuar njė rėnie prej 16,5 % krahasuar me njė vit mė parė. Migracioni neto (Imigrantė-Emigrantė) nė vitin 2017, ėshtė -14.902 banorė.

  E kėnaqur?
  Tragjedi :/

  Nev <3

  Vazhdon pyetja me siper qe se lexoj dot se jam dy faqe prapa
   

 20. #169
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Disa ndryshime duke filluar qe nga pamja e deri tek shume gjera te tjera.

  Cila eshte pyetja qe nuk i jepni dot pergjigje?
  A ekzistoj?

  Nė cilin planet do tė donit tė jetonit pos tokės?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 21. #170
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Mars ..

  Ku do e kalosh Vitin e Ri?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 22. #171
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Shpi.

  A jeni njeri i mire ju?

 23. #172
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Aspak..

  Je xheloze?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 24. #173
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Jom kur kom kohe ahahahah.

  A ke gjujt pjeshka gjo kto kohe?

 25. #174
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Jam trazicion levizjeje dhe skam kohe..

  Do na blesh ndonje dhurate per Viti te RI?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 26. #175
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Poo nje pjeshke te veshur me te kuqe si babagjyshi,me bobsa 7.. dhe tpakten 100 kg peshe e gjalle.

  A tpelqen?:p

 27. #176
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Une thashe dhurate jo te me merrje shpirtin...

  Shikon vjedhurazi meshkujt/femrat perreth kur je ulur ne ndonje lokal e pi kafe ose caj?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 28. #177
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mos prite zot,nese dikush me shijon ta shikoj ,e shoh drejt e ne sy deri ti ulin ai syte.ahah
  Por pergjethsisht ze gonia qe mos kem njeri perball,sdi ne me beso por njerzit mduken lodhes pergjethesisht.

  A do beni bakllava per vit te ri?

 29. #178
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Ehe me keto docka do e bej fap e fap e fap...

  Ha shume kur ulesh ne tavoline?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 30. #179
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ama kam uri ha,por pergjethsisht gjendem tek sallatat djathi i bardhe feta.
  A tepruat me ngrenje embelsirash dhe mishi tani per krishtelindje?

 31. #180
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Jo e ruaj veten nga ushqimi keto kohet e fundit..

  Bie shi nga ju?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

Faqja 6 nga 34 I parėI parė 12345678910111213141516 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •