Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 9 nga 34 I parėI parė 12345678910111213141516171819 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 241 ne 270 nga 1012
 1. #1
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Pyetje pergjigje te ndryshme..

  Ceshte altruizimi per ju?
   

 2. #241
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Po.

  Kur pikturon/vizaton, ēfarė bėn mė shpesh?
   

 3. #242
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  Zemra/yje sdi te pikturoj mė shume.

  Cfare eshte paradokse per ju?
   

 4. #243
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Disa rregulla/ligje te sotme.

  Cilat vende pelqen me shume per kafe, te vogla e te qeta, apo te medha e te zhurmshme?
   

 5. #244
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  Kohet e fundit me pelqejne kafenete e vogla e te qeta.

  Cfare ushqimesh hani zakonisht?
   

 6. #245
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Kohėt e fundit, ushqim pa bukė. Nė vend tė saj, oriz ose patate.

  Ēfarė ha ti?
   

 7. #246
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  Cfare te me dale para.
  Pa shaka ha ushqime te shumllojshme
  Nuk bej naze.

  Ke qare ndonjehere kur ke pare ndonje film dramatik?
   

 8. #247
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  743
  Forca e Rrespektit
  54
  ...po shume here...

  Ke film dramatik kini parasysh?
   

 9. #248
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Titanic

  Na e pershkruaj me pak fjale ndjenjen e momentit?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #249
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,091
  Forca e Rrespektit
  905
  E perhumbur.

  Si do ta pershkruaje dashurine e jetes tende me nje fjale?
   

 11. #250
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Infinity

  Ti ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #251
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Familja ,femija kuptimi i jetes.

  Besoni ne dashurite e perjetshme?

 13. #252
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Po besoj ... nuk ka sens ne te kundert.


  Ndihesh i/e permbushur ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #253
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,270
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Permbushje absolute ska,pasi do i binte te mos kishim motiv per te nesermen,por di qe ndihem mire me veten dhe jeten time,dhe kjo per mua eshte arritja me mire e mundshme.
  Cfare ju motivon pergjethesisht ne jeten tuaj?

 15. #254
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Humanizmi & Puna

  Ty ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #255
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Tė njejtat dhe mua.

  Ēfare s'te pelqen, kur je jashte, neper qytet?
   

 17. #256
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Rremuja... dhe kur shikoj njerez qe nuk kujdesen per te tjeret.

  Ty ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #257
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Nuk me pelqen kur shikoj se si po ndryshojne gjerat me shpejtesi, duke ardhur e u keqesuar.
  Kjo duket dhe ne fytyrat e njerezve.... nuk jane te gezuar dhe nuk qeshin... pervec femijeve.

  A mendon qe se shpejti ne Evrope do te kete kriza te medha ekonomike dhe sociale?
   

 19. #258
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Kam pershtypjen qe po

  E Ti qysh e parashikon?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 20. #259
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Do jet dimer goxha i eger mendoj une

  Sa lek/euro/usd/paund eshte 1 kg gjel deti ne vendin ku jetoni ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 21. #260
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Nuk e di, se nuk e perdor mishin.

  Ke therur ndonjehere ndonje kafshe / shpend ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 22. #261
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Po , nje kec te vogel , madje edhe e kam rjepur te gjithin , ne fund e shijova shpretken te gjalle
  Cila nga kafshet te plq me shume ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 23. #262
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  ...........................

  Qente & lepurushet

  Ti ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 24. #263
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Macet & maēoket
  Sa pale syze dielli ke ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 25. #264
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  10 - te

  Te pelqejne motorrat ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 26. #265
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Jo , fare .
  Per cilin nga ekipet e futbollit te Londres ben tifo ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 27. #266
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Te Londres ... Asnje. Bej vetem per Man United : p

  Ti ? ( aty ku je dmth )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 28. #267
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Per Liverpool

  Sa fitoi Man United sot ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 29. #268
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  4 - 1

  Ke ndonje anetar/e , te preferuar ne forum ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 30. #269
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Kam disa.

  Ēfarė pret nga viti qė vjen?
   

 31. #270
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,050
  Forca e Rrespektit
  178
  Shendetin mbi te gjitha...c'do gje tjeter pastaj rregullohet...

  ku do ta kalosh naten e vitit te ri?
   

Faqja 9 nga 34 I parėI parė 12345678910111213141516171819 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •