Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0

Forum: Arti dhe Kultura

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

  Moderatoret:

  1. ZoteriaJuaj,
  2. Passion

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 581
  • Postime: 14,272
  1. fv

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 38
   • Postime: 2,285
  2. fv

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 108
   • Postime: 528
  3. fv

   Konkursi i letėrsisė ju fton tė gjithėve ju anetarė tė Forumit Virtual tė merrni pjesė me krijimtarine tuaj nė fushėn e letėrsisė,lejohen tė gjitha krijimet personale qė i pėrshtaten temės qė do jetė ēdo muaj e ndryshme.

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Passion

   Nėn-Forume:

   1. Konkursi i letėrsisė!-2017

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 41
   • Postime: 1,042
  4. fv

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 31
   • Postime: 2,135
  5. fv

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 68
   • Postime: 2,671
  6. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 113
   • Postime: 795
 2. fv

  Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 83
  • Postime: 767
 3. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 156
  • Postime: 1,674
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 20
   • Postime: 96
 4. fv

  Gjuha jonė sa e mirė, sa e ėmbėl sa e dlirė

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 239
  • Postime: 2,786
 5. fv

  Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 174
  • Postime: 1,036
 6. fv

  Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 228
  • Postime: 2,140
 7. fv

  Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,126
  • Postime: 8,317
  1. fv

   Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 371
   • Postime: 3,028
  2. fv

   Make-up dhe mirėmbajtja e lėkurės, maska, kremra...dhe solarium

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 259
   • Postime: 1,491
  3. fv

   Kujdesi flokėve, modele thonjėsh etj...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 156
   • Postime: 1,097
 8. fv

  Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 272
  • Postime: 3,497
  1. fv

   Gjithcka rreth te rejave guzhines dhe menys se saj..

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 18
   • Postime: 74