Shqiptar te Bashkuar
android

Forum: Arti dhe Kultura

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

  Moderatoret:

  1. ZoteriaJuaj,
  2. Loyalty,
  3. Passion

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 558
  • Postime: 13,602
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 37
   • Postime: 2,191
  2. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 107
   • Postime: 523
  3. fv

   Konkursi i letėrsisė ju fton tė gjithėve ju anetarė tė Forumit Virtual tė merrni pjesė me krijimtarine tuaj nė fushėn e letėrsisė,lejohen tė gjitha krijimet personale qė i pėrshtaten temės qė do jetė ēdo muaj e ndryshme.

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Loyalty,
   3. Passion

   Nėn-Forume:

   1. Konkursi i letėrsisė!-2017

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 41
   • Postime: 1,042
  4. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 30
   • Postime: 2,062
  5. fv

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Loyalty,
   3. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 67
   • Postime: 2,597
  6. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 111
   • Postime: 780
 2. fv

  Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 81
  • Postime: 752
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 48
   • Postime: 921
 3. fv

  Gjuha jonė sa e mirė, sa e ėmbėl sa e dlirė

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 238
  • Postime: 2,765
 4. fv

  Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 173
  • Postime: 1,035
 5. fv

  Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

  Moderatoret:

  1. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 226
  • Postime: 2,116
 6. fv

  Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,102
  • Postime: 8,615
  1. fv

   Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 365
   • Postime: 3,004
  2. fv

   Make-up dhe mirėmbajtja e lėkurės, maska, kremra...dhe solarium

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 254
   • Postime: 1,484
  3. fv

   Kujdesi flokėve, modele thonjėsh etj...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 149
   • Postime: 1,088
 7. fv

  Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 260
  • Postime: 3,366
  1. fv

   Gjithcka rreth te rejave guzhines dhe menys se saj..

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 18
   • Postime: 74