android

Forum: Arti dhe Kultura

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

  Moderatoret:

  1. ZoteriaJuaj,
  2. Loyalty,
  3. Passion

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 562
  • Postime: 13,707
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 37
   • Postime: 2,195
  2. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 107
   • Postime: 523
  3. Konkursi i letėrsisė ju fton tė gjithėve ju anetarė tė Forumit Virtual tė merrni pjesė me krijimtarine tuaj nė fushėn e letėrsisė,lejohen tė gjitha krijimet personale qė i pėrshtaten temės qė do jetė ēdo muaj e ndryshme.
   Tema: 41 / Postime: 1,042

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Loyalty,
   3. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 41
   • Postime: 1,042
  4. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 31
   • Postime: 2,080
  5. Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Loyalty,
   3. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 68
   • Postime: 2,610
  6. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 111
   • Postime: 784
 2. Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 82
  • Postime: 756
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 48
   • Postime: 921
 3. Gjuha jonė sa e mirė, sa e ėmbėl sa e dlirė

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 238
  • Postime: 2,765
 4. Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 174
  • Postime: 1,036
 5. Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

  Moderatoret:

  1. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 226
  • Postime: 2,120
 6. Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,103
  • Postime: 8,709
  1. Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...
   Tema: 366 / Postime: 3,011

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 366
   • Postime: 3,011
  2. Make-up dhe mirėmbajtja e lėkurės, maska, kremra...dhe solarium
   Tema: 254 / Postime: 1,484

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 254
   • Postime: 1,484
  3. Kujdesi flokėve, modele thonjėsh etj...
   Tema: 149 / Postime: 1,088

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 149
   • Postime: 1,088
 7. Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 260
  • Postime: 3,375
  1. Gjithcka rreth te rejave guzhines dhe menys se saj..
   Tema: 18 / Postime: 74

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 18
   • Postime: 74