Shqiptar te Bashkuar
android

Forum: Arti dhe Kultura

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

  Moderatoret:

  1. jana80,
  2. ZoteriaJuaj,
  3. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 554
  • Postime: 13,469
  1. fv

   Moderatoret:

   1. Loyalty,
   2. jana80,
   3. ZoteriaJuaj

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 37
   • Postime: 2,187
  2. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 107
   • Postime: 523
  3. fv

   Konkursi i letėrsisė ju fton tė gjithėve ju anetarė tė Forumit Virtual tė merrni pjesė me krijimtarine tuaj nė fushėn e letėrsisė,lejohen tė gjitha krijimet personale qė i pėrshtaten temės qė do jetė ēdo muaj e ndryshme.

   Moderatoret:

   1. jana80,
   2. ZoteriaJuaj,
   3. Loyalty

   Nėn-Forume:

   1. Konkursi i letėrsisė!-2017

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 41
   • Postime: 1,043
  4. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 30
   • Postime: 2,054
  5. fv

   Moderatoret:

   1. jana80,
   2. ZoteriaJuaj,
   3. Loyalty

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 67
   • Postime: 2,570
  6. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 110
   • Postime: 761
 2. fv

  Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 81
  • Postime: 752
 3. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 152
  • Postime: 1,650
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 48
   • Postime: 921
 4. fv

  Gjuha jonė sa e mirė, sa e ėmbėl sa e dlirė

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 238
  • Postime: 2,765
 5. fv

  Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 173
  • Postime: 1,003
 6. fv

  Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

  Moderatoret:

  1. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 225
  • Postime: 2,101
 7. fv

  Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,085
  • Postime: 8,541
  1. fv

   Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 362
   • Postime: 2,996
  2. fv

   Make-up dhe mirėmbajtja e lėkurės, maska, kremra...dhe solarium

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 252
   • Postime: 1,482
  3. fv

   Kujdesi flokėve, modele thonjėsh etj...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 141
   • Postime: 1,078
 8. fv

  Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 257
  • Postime: 3,362
  1. fv

   Gjithcka rreth te rejave guzhines dhe menys se saj..

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 18
   • Postime: 74