Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0

Forum: Arti dhe Kultura

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

  Moderatoret:

  1. ZoteriaJuaj,
  2. Passion

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 583
  • Postime: 14,382
  1. fv

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 38
   • Postime: 2,312
  2. fv

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 108
   • Postime: 528
  3. fv

   Konkursi i letėrsisė ju fton tė gjithėve ju anetarė tė Forumit Virtual tė merrni pjesė me krijimtarine tuaj nė fushėn e letėrsisė,lejohen tė gjitha krijimet personale qė i pėrshtaten temės qė do jetė ēdo muaj e ndryshme.

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Passion

   Nėn-Forume:

   1. Konkursi i letėrsisė!-2017

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 41
   • Postime: 1,042
  4. fv

   Ky konkurs eshte per te gjithe ata qe jane dashamires te germave , e me penen e tyre nderojne kete rubrike kaq te dashur. Po aq eshte edhe per ju dashamires te germave , ku me mendimet, votimet, nxirrni ne pah me te miren e gjithkujt JU mirepres :)

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 1
   • Postime: 12
  5. fv

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 31
   • Postime: 2,137
  6. fv

   Moderatoret:

   1. ZoteriaJuaj,
   2. Passion

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 68
   • Postime: 2,683
  7. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 113
   • Postime: 799
 2. fv

  Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 83
  • Postime: 767
 3. fv

  Gjuha jonė sa e mirė, sa e ėmbėl sa e dlirė

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 239
  • Postime: 2,792
 4. fv

  Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 174
  • Postime: 1,036
 5. fv

  Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 228
  • Postime: 2,140
 6. fv

  Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1,130
  • Postime: 8,626
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 195
   • Postime: 1,116
  2. fv

   Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 374
   • Postime: 3,031
  3. fv

   Make-up dhe mirėmbajtja e lėkurės, maska, kremra...dhe solarium

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 259
   • Postime: 1,499
  4. fv

   Kujdesi flokėve, modele thonjėsh etj...

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 157
   • Postime: 1,103
 7. fv

  Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 273
  • Postime: 3,562
  1. fv

   Gjithcka rreth te rejave guzhines dhe menys se saj..

   Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 18
   • Postime: 74