android
 1. 13-05-2018
  Shikime:
  271
Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 221

Forum: Arti figurativ dhe krijimtaria

Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Skulptura ndodhet mbrenda ne bllokun e mermerit.

  Started by Lauri‎, 12-02-2014
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 8,089
  21 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Portrete...anetaret e Fv-se :D

  Started by SuRiAnA‎, 26-09-2008
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 127
  • Shikime: 25,935
  05-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Thumbs up Teme NgjitėsE Ngjitėse: Art me fruta

  Started by fcbesia‎, 23-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 37
  • Shikime: 11,329
  31-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Punime nga duart tona...

  Started by Karamele Zana‎, 28-07-2011
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 98
  • Shikime: 35,924
  21-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pikturat tuaja te preferuara

  Started by Dying_Poet‎, 19-06-2010
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 356
  • Shikime: 70,122
  02-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ide kreative

  Started by Soulmind‎, 18-12-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 47
  • Shikime: 23,184
  17-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Body Art

  Started by SuRiAnA‎, 11-03-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 11,612
  16-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Noel Coypel

  Started by Loyalty‎, 4 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 161
  5 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 1,176
  04-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Nudoja qė vlen miliona euro

  Started by NeVertiti‎, 29-01-2018
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 368
  10-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Ilustrime

  Started by Yellow Redhead‎, 22-05-2012
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 5,876
  07-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 407
  01-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Cirque Du Soleil

  Started by ZoteriaJuaj‎, 12-06-2017
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 374
  29-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Smile "Qendrim's 3DWORK

  Started by qendros‎, 27-10-2012
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 86
  • Shikime: 15,808
  14-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Art People Galeri

  Started by PiNkY‎, 05-09-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 5,234
  11-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 615
  18-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Njihuni me operat e artit.

  Started by Lauri‎, 02-11-2016
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 753
  26-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. 10 statujat mė absurde nė botė

  Started by NeVertiti‎, 11-11-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 290
  11-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 671
  09-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Cfare eshte arti?

  Started by Nicktjeter‎, 30-10-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 567
  06-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. David i Mikelanxhelo-s

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,003
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Rrėmbimi i Proserpinas

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 412
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Kerubinėt magjik te Rafael

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 557
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Perėndesha e dashurisė,

  Started by Lauri‎, 28-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 382
  28-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Persian art- nje mrekulli ngjyrash!

  Started by Soulmind‎, 10-10-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 432
  12-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Lightbulb Arti i Egjiptit dhe i Mesopotamisė

  Started by braziljania‎, 22-08-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 13,115
  26-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Raffael nė “Shkolla e Athinės”

  Started by Lauri‎, 24-09-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 427
  24-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •