Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 221

Forum: Arti figurativ dhe krijimtaria

Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pikturat tuaja te preferuara

  Started by Dying_Poet‎, 19-06-2010
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 357
  • Shikime: 72,009
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Skulptura ndodhet mbrenda ne bllokun e mermerit.

  Started by Lauri‎, 12-02-2014
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 8,644
  10-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Portrete...anetaret e Fv-se :D

  Started by SuRiAnA‎, 26-09-2008
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 127
  • Shikime: 26,419
  05-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Thumbs up Teme NgjitėsE Ngjitėse: Art me fruta

  Started by fcbesia‎, 23-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 37
  • Shikime: 11,664
  31-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Punime nga duart tona...

  Started by Karamele Zana‎, 28-07-2011
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 98
  • Shikime: 36,874
  21-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ide kreative

  Started by Soulmind‎, 18-12-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 47
  • Shikime: 23,645
  17-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Body Art

  Started by SuRiAnA‎, 11-03-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 11,684
  16-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Noel Coypel

  Started by Loyalty‎, 23-04-2018
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 218
  19-05-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Nudoja qė vlen miliona euro

  Started by NeVertiti‎, 29-01-2018
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 440
  10-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Ilustrime

  Started by Yellow Redhead‎, 22-05-2012
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 5,937
  07-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Cirque Du Soleil

  Started by ZoteriaJuaj‎, 12-06-2017
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 413
  29-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Smile "Qendrim's 3DWORK

  Started by qendros‎, 27-10-2012
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 86
  • Shikime: 16,135
  14-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Art People Galeri

  Started by PiNkY‎, 05-09-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 5,379
  11-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Njihuni me operat e artit.

  Started by Lauri‎, 02-11-2016
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 858
  26-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. 10 statujat mė absurde nė botė

  Started by NeVertiti‎, 11-11-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 358
  11-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Cfare eshte arti?

  Started by Nicktjeter‎, 30-10-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 656
  06-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. David i Mikelanxhelo-s

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,323
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Rrėmbimi i Proserpinas

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 456
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Kerubinėt magjik te Rafael

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 610
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Perėndesha e dashurisė,

  Started by Lauri‎, 28-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 420
  28-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Persian art- nje mrekulli ngjyrash!

  Started by Soulmind‎, 10-10-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 458
  12-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Lightbulb Arti i Egjiptit dhe i Mesopotamisė

  Started by braziljania‎, 22-08-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 13,452
  26-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •