android
Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 221

Forum: Arti figurativ dhe krijimtaria

Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Skulptura ndodhet mbrenda ne bllokun e mermerit.

  Started by Lauri‎, 12-02-2014
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 8,300
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Pikturat tuaja te preferuara

  Started by Dying_Poet‎, 19-06-2010
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 355
  • Shikime: 70,595
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Portrete...anetaret e Fv-se :D

  Started by SuRiAnA‎, 26-09-2008
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 127
  • Shikime: 26,039
  05-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Thumbs up Teme NgjitėsE Ngjitėse: Art me fruta

  Started by fcbesia‎, 23-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 37
  • Shikime: 11,402
  31-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Punime nga duart tona...

  Started by Karamele Zana‎, 28-07-2011
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 98
  • Shikime: 36,236
  21-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ide kreative

  Started by Soulmind‎, 18-12-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 47
  • Shikime: 23,395
  17-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Body Art

  Started by SuRiAnA‎, 11-03-2009
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 11,639
  16-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Noel Coypel

  Started by Loyalty‎, 23-04-2018
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 167
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Nudoja qė vlen miliona euro

  Started by NeVertiti‎, 29-01-2018
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 377
  10-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Ilustrime

  Started by Yellow Redhead‎, 22-05-2012
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 5,908
  07-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Cirque Du Soleil

  Started by ZoteriaJuaj‎, 12-06-2017
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 393
  29-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Smile "Qendrim's 3DWORK

  Started by qendros‎, 27-10-2012
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 86
  • Shikime: 15,902
  14-04-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Art People Galeri

  Started by PiNkY‎, 05-09-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 46
  • Shikime: 5,276
  11-03-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Njihuni me operat e artit.

  Started by Lauri‎, 02-11-2016
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 771
  26-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. 10 statujat mė absurde nė botė

  Started by NeVertiti‎, 11-11-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 297
  11-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Cfare eshte arti?

  Started by Nicktjeter‎, 30-10-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 580
  06-11-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. David i Mikelanxhelo-s

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,061
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Rrėmbimi i Proserpinas

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 425
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Kerubinėt magjik te Rafael

  Started by Lauri‎, 29-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 571
  29-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Perėndesha e dashurisė,

  Started by Lauri‎, 28-10-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 396
  28-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Persian art- nje mrekulli ngjyrash!

  Started by Soulmind‎, 10-10-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 444
  12-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Lightbulb Arti i Egjiptit dhe i Mesopotamisė

  Started by braziljania‎, 22-08-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 13,245
  26-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Raffael nė “Shkolla e Athinės”

  Started by Lauri‎, 24-09-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 436
  24-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •