Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 27 nga 27

Teme: Ilustrime

 1. #1
  angels walk among us fv Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,535
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3611

  Ilustrime

  Se fundmi kam shfaqur nje interes te madh ndaj ilustrimeve dhe dua ta ndaj me ju

  Nje ilustrim eshte nje imazh i paraqitur ne formen e nje vizatimi, pikture fotografie ose forme tjeter arti e krijuar per te paraqitur ose diktuar nje informacion si histori, poeme, ose artikull gazete me ane te nje prezantimi grafiko-vizual.

  Do ju njof me poshte me artistet e mi te preferuar...

  Sophie Griotto ( Sophie Griotto (Official) | Facebook )
  Aegis ( Aégis | Facebook )
  Johnny Cheuk ( www.johnnychuk.com )
  Annabelle Vehoye ( Annabelle Verhoye )

  Bashke me emrin e artistit kam ven dhe nje link ku mund te gjeni me shume...
  ...dhe plot artiste te tjere qe do i postoj me vone


  Uroj t'ju pelqejne
  Heren e fundit u redaktua nga Didi; 23-04-2013 ne 00:26.
   

 2. #2
  angels walk among us fv Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,535
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3611

  Titulli: Ilustrime

  20 ilustrues frymezues

  (ktu jan 5 te paret)

  1. Emmanuel Polanco

  2. Raquel Aparicio

  3. Matthieu Bessudo

  4. Jesse LeDoux

  5. Alexei Vella   

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,307
  Forca e Rrespektit
  11349

  Titulli: Ilustrime

  Brian Viveros (mjafton ne google edhe dalin mijra vepra te tij) i adhuroj  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 4. #4
  angels walk among us fv Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,535
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3611

  Titulli: Ilustrime

  6. Charlotte Traynor  7. Ben Lawson  8. Meyoko (Melissa Murillo)  9. Yoko Shimizu  10. Vicky Newman   

 5. #5
  angels walk among us fv Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,535
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3611

  Titulli: Ilustrime

  Claudia Degliuomini
   

 6. #6
  angels walk among us fv Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,535
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3611

  Titulli: Ilustrime

  Midori Yamada

   

 7. #7
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,269
  Forca e Rrespektit
  8310

  Titulli: Ilustrime

  Pascal Campion


  Leticia Reinaldo


  Catrin Welz-Stein


  Manuel Rebollo
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 8. #8
  angels walk among us fv Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,535
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3611

  Titulli: Ilustrime

  YUMIKO KAYUKAWA


  Wake up


  Ocean in the sky


  Night Night
   

 9. #9
  angels walk among us fv Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,535
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3611

  Titulli: Ilustrime

  Hana Jang,

   

 10. #10
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,307
  Forca e Rrespektit
  11349

  Titulli: Ilustrime

  Nga seria Everything You Can Imagine Is Real
  Ne fakt sdi kus eshte autori,por me pelqyen e vendosa ti sjell
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 11. #11
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gerti2
  Antarėsuar nė
  Apr 2014
  Postime
  2,454
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  109

  Titulli: Ilustrime

   

 12. #12
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,307
  Forca e Rrespektit
  11349

  Titulli: Ilustrime

  Chiara Bautista.

  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 13. #13
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gerti2
  Antarėsuar nė
  Apr 2014
  Postime
  2,454
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  109

  Titulli: Ilustrime   

 14. #14
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,307
  Forca e Rrespektit
  11349

  Titulli: Ilustrime   

 15. #15
  Donatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Gerti2
  Antarėsuar nė
  Apr 2014
  Postime
  2,454
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  109

  Titulli: Ilustrime

   

 16. #16
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,491
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  3041

  Titulli: Ilustrime

  Ed Fairburn

  Ruben Ireland  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 17. #17
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,307
  Forca e Rrespektit
  11349

  Titulli: Ilustrime  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 18. #18

 19. #19

 20. #20
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,334
  Forca e Rrespektit
  1765

  Titulli: Ilustrime

  Ja tu sjell une nje nga tanet, Enkel Dika


   

 21. #21
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,307
  Forca e Rrespektit
  11349

  Titulli: Ilustrime

  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 22. #22
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,307
  Forca e Rrespektit
  11349

  Titulli: Ilustrime

  Me lini tiu prezantoj me Ilya Kuvshinov, une u dashurova me te  Heren e fundit u redaktua nga Nicktjeter; 01-06-2016 ne 23:07.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 23. #23
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,307
  Forca e Rrespektit
  11349

  Titulli: Ilustrime

  Jace Wallace

  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 24. #24
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,307
  Forca e Rrespektit
  11349

  Titulli: Ilustrime

  Tiija Reijonen

  Lisandro Schriujin


  Dhe kjo pa emer.
  Heren e fundit u redaktua nga Nicktjeter; 29-11-2016 ne 11:56.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 25. #25
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,307
  Forca e Rrespektit
  11349
  Katharina Ortner


  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 26. #26
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,334
  Forca e Rrespektit
  1765
  Nuk gjeta ndonje vend te pershtatshem keshtu qe po i ve ktu keto ilustrime humoristike qe i gjeta tek nje faqe e fb citkart

   

 27. #27
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,307
  Forca e Rrespektit
  11349
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •