Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 13 nga 13 I parėI parė ... 345678910111213
Duke shikuar rezultatet 361 ne 365 nga 365
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881

  Pikturat tuaja te preferuara

  Postoni pikturen qe keni koleksion ose qe mund te gjeni, periudha te ndryshme arti dhe autore te ndryshem.
  Per me shume kulture rreth piktures.

  Vincent van Gogh " Nate me yje"
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 2. #361
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,300
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Kete te Dalit e porosita ne canvas. Doli shume keq.

  Tani po mendoj ta blej origjinalin 3.5 milion eur. Cikerrime eh.

  hahahahaha kur ta blesh Avroo na sill foton origjinale pastaj te saj.

  Tema;

  Sandro Botticelli
  La Primavera, 1482
  Particolare delle tre Grazie
  Galleria degli Uffizi, Firenze


   

 3. #362
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,300
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Picasso "Due donne sedute al bar" (1902)

   

 4. #363
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Eugčne Delacroix


  1- Woman With White Socks, 1825–30, Louvre

  Delacroix,_La_Femme_aux_bas_blancs.jpg  2- Greece on the Ruins of Missolonghi (1826), Musée des Beaux-Arts, Bordeaux

  800px-Eugčne_Ferdinand_Victor_Delacroix_017.jpg
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 5. #364
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,137
  Forca e Rrespektit
  905


   

 6. #365
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,137
  Forca e Rrespektit
  905


   

Faqja 13 nga 13 I parėI parė ... 345678910111213

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 2 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 2 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pikturat qė duken si fotografi
  Nga Yellow Redhead ne forum Arti figurativ dhe krijimtaria
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-05-2013, 13:17
 2. Pikturat
  Nga Elushe ne forum Arti figurativ dhe krijimtaria
  Pergjigje: 16
  Postimi i Fundit: 10-09-2009, 15:53

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •