Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345
Duke shikuar rezultatet 121 ne 128 nga 128
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  2,495
  Forca e Rrespektit
  30

  Portrete...anetaret e Fv-se :D

  Shpresoj asnjeri nga ju te mos me denoncoj..thjesht do ju bej nga 1 Portret(nese nuk ju bezdis) dhe do i postoj ketu...dihet duke shikuar foto e juaja


  Capkene po filloj me ty..me pelqeu shum kjo fotoja
  (sa bukur eshte ne leter miii..ktu duket pak ) shpresoj te pelqej
  Heren e fundit u redaktua nga SuRiAnA; 26-09-2008 ne 20:54.
   

 2. #121
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  I japim nje rinfreskim ideve... :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 3. #122
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,132
  Forca e Rrespektit
  4529
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  I japim nje rinfreskim ideve... :-)
  Ene si bohet ky rifreskimi ?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 4. #123
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Ene si bohet ky rifreskimi ?
  Me lapsa me ngjyra ne dore... :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 5. #124
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,132
  Forca e Rrespektit
  4529
  Ftoj profesionistet

  S'qenka per ata qe s'dijne nga ajo ane.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 6. #125
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,906
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Me deshire do i vihesha ne dispozicion karikaturistit qe karikaturon nje karikature karakteristike
   

 7. #126
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,512
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11738
  hahahahahahahah,vetem kacurrelat vej ne dizpozicion ti e je ok .

  une dua nje pikture mundesisht.
   

 8. #127
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Nje vije e drejte, per njerezit e njetrajtshem, se ata qe bejne zigzage kurre smund ti pikturosh, ata skane trajte.
   

 9. #128
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,906
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahahahah,vetem kacurrelat vej ne dizpozicion ti e je ok .

  une dua nje pikture mundesisht.
  Une u ofrova e gjitha mi...ti thu kacurrelat
   

Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Portrete pa makiazh,,,
  Nga silvana IMAJ ne forum Tregime
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-03-2010, 14:21

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •