Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 90
 1. #1
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Smile "Qendrim's 3DWORK

  Mfalni nese nuk eshte e postuar ne vendin e duhur..

  Kjo eshte 1 tavolin e bukes,te cilen e kam punuar si 3d duke u bazuar nga objekti live,duke e shikuar..
  Eshte e punuar me Autodesk 3DS MAX..

  Shpresoj te ju pelqej..
  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 2. #61
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881

  Titulli: Design 3D

  Edhe mund te pyesesh kur ke probleme... Ku i dihet del ndonje nga forumi qe perdor vray 3dsmax apo maya

  Paastaj ka edhe photoshop per rregullimin e difekteve, gjithsesi jane pune te pastra si realizim grafik.
  Heren e fundit u redaktua nga Dying_Poet; 03-02-2014 ne 04:30.
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 3. #62
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: Design 3D

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 4. #63
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Design 3D [ 6 vjetori i Pavarėsisė]

  Pershendetje
  Nese dikush eshte i interesuar me e perdor kete punim per ndonje arsye mund te kerkoj edhe versionin origjinal pra pa reklamė

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 5. #64
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: Design 3D

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 6. #65
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: Design 3D [ 6 vjetori i Pavarėsisė]

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 7. #66
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: Design 3D


  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 8. #67
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: Design 3D

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 9. #68
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: Design 3D  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 10. #69
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: Design 3D

  Kush do versionet original,te me kontaktoj ne fanpage-in tim..
  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 11. #70
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,142
  Forca e Rrespektit
  4347

  Titulli: Design 3D

  Sa kushton emblema e Ushtria Clirimtare e Camerise?

  Per 10.000 cope ka ndonje zbritje?
   

 12. #71
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: Design 3D

  vetem dergoma logon ne fb ne fanpage dhe e punoj,ska nevoj per pagese
  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 13. #72
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,142
  Forca e Rrespektit
  4347

  Titulli: Design 3D

  Citim Origjinale Postuar nga qendros Shfaq Poten
  vetem dergoma logon ne fb ne fanpage dhe e punoj,ska nevoj per pagese
  Rrespekt per pergjigjen bro.

  Suksese ne pune!
   

 14. #73
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: Design 3D  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 15. #74
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: Design 3D


  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 16. #75
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: Design 3D

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 17. #76
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: Design 3D

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 18. #77
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: Design 3D

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 19. #78
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: Design 3D

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 20. #79
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: "Qendrim's 3DWORK

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 21. #80
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: "Qendrim's 3DWORK

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 22. #81
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: "Qendrim's 3DWORK

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 23. #82
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: "Qendrim's 3DWORK  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 24. #83
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: "Qendrim's 3DWORK

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 25. #84
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: "Qendrim's 3DWORK

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 26. #85
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18

  Titulli: "Qendrim's 3DWORK

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 27. #86
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18
  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 28. #87
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18
  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 29. #88
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18
  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 30. #89
  fv fv fv fv fv fv fv Avatari i qendros
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Pejė
  Mosha
  25
  Postime
  84
  Forca e Rrespektit
  18


  Shiko punimet e mia nė Facebook
  https://www.facebook.com/Qendrim.3DWork

 31. #90
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,657
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Pune e mrekullueshme!! Urime!
   

Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-01-2016, 16:30
 2. Probleme nė ēift, si tė kemi njė "ti" dhe "unė" pėrveē "ne"
  Nga Angel_Devil ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-01-2012, 08:29
 3. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-06-2010, 20:08
 4. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-10-2009, 12:29

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •