Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 19 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 371

Forum: Astrologjia

Kėtu do tė gjeni cdo informacion qė ka tė bėj me kėtė degė kaq tė mistershme e tė bukur tė Astrologjisė. Horoskop etj..

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Horoskopi javor..

  Started by Love‎, 18-02-2013
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 2,578
  16-07-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Horoskopi : Parashikimi per sot

  Started by kreta flakita‎, 08-01-2012
  10 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  • Pergjigje: 295
  • Shikime: 32,402
  16-07-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Njė shpjegim i shkurtėr i astrologjisė

  Started by sweetzzinna‎, 21-07-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 3,840
  20-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Post Sa i besoni ju ato...?

  Started by El'Mejor‎, 01-11-2011
  • Pergjigje: 22
  • Shikime: 2,897
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 236
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 38
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Gjumi dhe Shenjat

  Started by Natta‎, 08-08-2018
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 2,172
  08-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. A pershtateni me personin e zemres?

  Started by Natta‎, 08-08-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 188
  08-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Horoskopi Mujor.

  Started by Natta‎, 02-03-2018
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 33
  • Shikime: 676
  02-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 19 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •