Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 26 nga 26

Teme: Horoscope.

 1. #1
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905

  Horoscope.

   

 2. #2
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
   

 3. #3
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
   

 4. #4
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
   

 5. #5
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
   

 6. #6
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
   

 7. #7
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
   

 8. #8
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070
  ku i gjeni keto mpj aman....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 9. #9
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  ku i gjeni keto mpj aman....
  facebook-u i tregon te gjitha.
   

 10. #10

 11. #11

 12. #12

 13. #13

 14. #14

 15. #15

 16. #16
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
   

 17. #17
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
   

 18. #18
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
   

 19. #19
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
   

 20. #20
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
   

 21. #21
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
   

 22. #22
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mua mi paska gjete; dhe pranvere dhe shi,dhe martesen ,Demi
   

 23. #23
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
   

 24. #24
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
   

 25. #25
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
   

 26. #26
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •